Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Pz
Мнения: 66
Регистриран на: 16 фев 2016 16:09
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Pz » 05 мар 2018 21:49

1982 написа:
Red_Pz написа:Емблемата ще се плати. ГГ е дал дума на феновете.



Явно вашият служител, господин Борносузов, не е разбрал, та жали ли, жали до дупка това да си ........ вземе парите. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Господин Ганчев е приготвил милионите, но злия му служител Борносузов не дава и не дава да се плаща. :mrgreen:

:) няма значение, кога-сега или след няколко месеца важното е, че ще се плати.
тогава какво ще кажеш?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20169
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 05 мар 2018 21:52

[offtopic]Понеже виждам,че хондичката се появи,искам да те поздравя,че ми показа асистенциите на Марко Ван Бастен,с които е спечелил ЗТ,за сметка на Камата...Благодаря за вниманието !
viewtopic.php?f=2&t=188185[/offtopic]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 05 мар 2018 21:53

rsk написа:А на ГГ думите ги знаем, той е честен човек :lol:


Архивите помнят ....

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/grisha-ganchev-za-darik-i-gong.bg-cska-shte-si-plati-dylgovete-1480987
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 05 мар 2018 21:54

baraba написа:
honda написа:При удар в рамото няма как топката да промени траекторията си параболично нагоре- това е възможно само ако нещо удари топката отдолу, а няма как рамото да удари топката отдолу, още повече ,че топката е доста под рамото на Каранга. Такава промяна е възможна само след контакт с крайник, определено не е с крак.
За ситуацията с Чорбаджийски - единственото правилно решение е червен картон и фаул(дузпа) . Едва ли има някой с претенции да разбира от футбол,който би твърдял нещо друго.

Я пак си помисли ... дали няма как ??? И накъде ще поеме топката по подуенската физика :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Настрани, надолу, накъде тогава, щом като твърдиш, че нагоре не можело ( само ти си знаеш защо не може) :roll:
И за крайниците видяхме колко ги разбираш работите, нали след жесток удар се стягали и не мърдат въобще ... :mrgreen:
От девет кладенци вода ще донесе , всякакви физични закони ще преработи, но гола трябва да е нередовен ... ами само едно ще ти кажа, вЕрвай си, за мен до момента доказателствата сочат удар с рамо и редовен гол и докато не видя с очите си, точката където топката контактува евентуално с ръката на стоп кадър или на снимка, мнението ми остава на тази позиция :lol:

Има и снимки и записи пределно ясно се вижда ,че топката удря в ръката Каранга. Аз се заклевам в децата си за това. Ти били се заклел в децата си,че гола на Каранга е редовен?
Между другото какъв е този спортен дълг на ЦСКА към УЕФА ? На мен не ми е известно да има такъв? Има дълг на ЦСКА към контролирани( от УЕФА) лица. Това са задължения към НАП и към лицензирани от УЕФА лица(клубове,футболисти, мениджъри, треньори, агенти). Почти всички от дълговете на старото дружество са такива.

Потребителски аватар
Red_Pz
Мнения: 66
Регистриран на: 16 фев 2016 16:09
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Pz » 05 мар 2018 21:54

1982 написа:
rsk написа:А на ГГ думите ги знаем, той е честен човек :lol:


Архивите помнят ....

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/grisha-ganchev-za-darik-i-gong.bg-cska-shte-si-plati-dylgovete-1480987

С плащането на емблемата се плаща и част от изкуствено натрупаните дългове.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20169
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 05 мар 2018 21:54

1982 написа:
rsk написа:А на ГГ думите ги знаем, той е честен човек :lol:


Архивите помнят ....

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/grisha-ganchev-za-darik-i-gong.bg-cska-shte-si-plati-dylgovete-1480987

Той и стадион щеше УЖ да строи...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 05 мар 2018 21:55

Red_Pz написа:
1982 написа:
Red_Pz написа:Емблемата ще се плати. ГГ е дал дума на феновете.



Явно вашият служител, господин Борносузов, не е разбрал, та жали ли, жали до дупка това да си ........ вземе парите. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Господин Ганчев е приготвил милионите, но злия му служител Борносузов не дава и не дава да се плаща. :mrgreen:

:) няма значение, кога-сега или след няколко месеца важното е, че ще се плати.
тогава какво ще кажеш?


Оооооо, убеден съм ...... от 3 години ме убеждавате, че ще се плати ....... Ганчев откак стъпи на Армията все ЩЕ се плати ..... ама не се знае кога. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 05 мар 2018 21:56

ЦСКА _завинаги написа:
Mitata написа:Истината е, че вчера реферът подари победата на делиорманци, днес на нас.

+1
:cry:

За подаряване в никакъв случай не мога да се съглася. Да Чорбата си беше за директен червен за удар без топка (не за спряла или не спряла игра, както един специалист тук ни обясняваше) Но в същото време още в 20 минута при добросъвестно отсъждане Карагерен отиваше в съблекалните с директен червен картон за брутално влизане отзад застрашавайки здравето на противниковия играч (според изискванията си е червен без значение откъсвал ли се е , сам ли бил и други такива) Свириха засада на Каранга без да има такава , при най сериозното им положение пред нашата врата когато удариха греда изстрела дойде след нарушение в атака ( блъскане на Бодура , който с право издивя и се разкрещя на съдията) има и още ... но това е достатъчно за да се изясни, че Кабаков е слаб съдия и ощетява и двата отбора, не виждам някакво подпиране нито за тях, нито за нас, а просто грешки от некадърност :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Red_Pz
Мнения: 66
Регистриран на: 16 фев 2016 16:09
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Pz » 05 мар 2018 21:56

1982 написа:
Red_Pz написа:
1982 написа:
Red_Pz написа:Емблемата ще се плати. ГГ е дал дума на феновете.



Явно вашият служител, господин Борносузов, не е разбрал, та жали ли, жали до дупка това да си ........ вземе парите. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Господин Ганчев е приготвил милионите, но злия му служител Борносузов не дава и не дава да се плаща. :mrgreen:

:) няма значение, кога-сега или след няколко месеца важното е, че ще се плати.
тогава какво ще кажеш?


Оооооо, убеден съм ...... от 3 години ме убеждавате, че ще се плати ....... Ганчев откак стъпи на Армията все ЩЕ се плати ..... ама не се знае кога. :mrgreen:

Търга е спечелен миналата година, какви 3 години те гонят..

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 05 мар 2018 21:57

honda написа:Аз не съм уверен на 100%,че има удар на Шопов срещу Чорбаджийски.


Може да няма замах с ръка, но той прави 2 метра скок в посока на защитника, с лакът напред, насочен в бъбрека, без никакъв шанс да играе с топката. Това е умишлено, извънредно грубо нарушение, за което също може да се вдигне Ч.К..
Последна промяна от Mitata на 05 мар 2018 21:58, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта