Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 25 яну 2018 11:08

Що така пропадна контролата с Локо-Москва
Бях се нагласил мач да гледам
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 25 яну 2018 11:12

Браво на момчетата. Така се надъхват повече след такива победи.
Напред.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 25 яну 2018 11:13

demon777 написа:Що така пропадна контролата с Локо-Москва
Бях се нагласил мач да гледам

Уплашиха се :) 8:0 :) само Динамо(Киев) да не избяга :)

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот vaskonti » 25 яну 2018 11:39

ЦСКА _завинаги написа:
vaskonti написа:
ЦСКА _завинаги написа:
1982 написа:
CaptainBertorelli написа:Е, това е най-забавното. Питат, защо ЦСКА не е играл за Суперкупата? Като питаш, защо Лудогорец не игра, сами си отговарят.


Лудогорец не игра, защото съперникът му вече не съществуваше на футболната карта ...... колко по-ясно да ти се напише. Ако ЦСКА-София беше ЦСКА, мач щеше да има. Толкова е просто ..... и на лиценза ви пише - "издава се на Литекс Ловеч".

Защо не дадоха служебно трофея на Лудогорец, според теб?
:evil:

По-интересно е защо не беше назначен такъв мач? Освен защото единия клуб просто каза, че спира дейност и се отказва от всички турнири? Дали има друга причина?

Да го бяха назначили и съответно да бяха връчили служебно трофея на Лудогорец.
Нищо против нямам и въпросът щеше да приключи. :twisted:

Е как да го назначат, след като единия финалист официално се отказа от участие във всички мачове и турнири и заяви, че прекратява дейност?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 25 яну 2018 13:13

Гледам Гонг са сложили юбилейната емблема в раздела на ЦСКА.Крайно време беше.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Заклет Левскар » 25 яну 2018 13:27

Пък на мен случайно ми попадна едно матриалче. Ето и едно цитатче от въпросното матриалче:

"Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема"

А ето го и матриалчето:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/se ... 79593.html

Хубаво е, че ги има архивите, нали?
:mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 25 яну 2018 13:32

Заклет Левскар написа:Пък на мен случайно ми попадна едно матриалче. Ето и едно цитатче от въпросното матриалче:

"Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема"

А ето го и матриалчето:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/se ... 79593.html

Хубаво е, че ги има архивите, нали?
:mrgreen:

Колко злобичка има в теб :) Това цял ден да се занимаваш с ЦСКА :) Преставям си къде ти бъркаме:) Вече си мисля ,че нямаш нищо общо с Левски. Дори не си левскар.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот LSFC 1914 » 25 яну 2018 13:36

Заклет Левскар написа:Пък на мен случайно ми попадна едно матриалче. Ето и едно цитатче от въпросното матриалче:

"Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема"

А ето го и матриалчето:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/se ... 79593.html

Хубаво е, че ги има архивите, нали?
:mrgreen:



[offtopic]Армейци,

Вчерашният ден ще остане в историята! Изключително малко са привържениците по целия свят, които са постъпвали или пък биха постъпили като нас. Избрахме най-трудния и дълъг път, но запазихме неща, които са безценни и не могат да бъдат компенсирани от по-скорошни успехи, от победи, купи или титли. Запазихме морала, честта, достойнството и идентичността на ЦСКА! Решението беше тежко, но само то ще позволи на бъдещите поколения с гордост да се наричат Армейци, без над тях да тегне петното от „обединение”, „сливане” или „преименуване” и „припознаване” на знаен или незнаен друг отбор. Освен от морална гледна точка, това решение е най-доброто и за цялостното развитие на ЦСКА. След като години наред сме призовавали различни ръководители да започне да се гради от основите, а именно база и школа, но вместо това сме получавали „звездни” селекции от футболисти с големи заплати, сега нашето желание ще бъде факт. През годините, в които ЦСКА няма да играе в „А” група, издръжката на отбора ще бъде в пъти по-малка, което ще позволи да се инвестира в базата и школата на клуба, за да станат те фундамент на бъдещите успехи.[/offtopic]
Много се смях на това докато го четох. :mrgreen:

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Заклет Левскар » 25 яну 2018 13:38

gihuelo написа:
Заклет Левскар написа:Пък на мен случайно ми попадна едно матриалче. Ето и едно цитатче от въпросното матриалче:

"Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема"

А ето го и матриалчето:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/se ... 79593.html

Хубаво е, че ги има архивите, нали?
:mrgreen:

Колко злобичка има в теб :) Това цял ден да се занимаваш с ЦСКА :) Преставям си къде ти бъркаме:) Вече си мисля ,че нямаш нищо общо с Левски. Дори не си левскар.


Какво лошо съм написал?
Някаква лъжа ли съм написал или преиначена истина? Тази декларация не е ли истинска? Не е ли подписана от Животното и Кюстендилеца?
Защо толкова мразите истината?
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 25 яну 2018 13:45

Заклет Левскар написа:Пък на мен случайно ми попадна едно матриалче. Ето и едно цитатче от въпросното матриалче:

"Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема"

А ето го и матриалчето:
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/se ... 79593.html

Хубаво е, че ги има архивите, нали?
:mrgreen:

Да,Менса,тогава все още имаше време да дойде някой чичко с излишни милиони да ги даде,ама не се получи. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта