Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 25 сеп 2017 22:15

Синчеца, пише само за най- малките, а не гледа ,че старшата са първи. Важен е крайния резултат щом мъжете и големите играят добре всичко е ОК.
Както предрекох аванса ни спрямо сините дзвезди нарства.Мисля да ги оставим на полусезона на 10-12 точки след нас.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 25 сеп 2017 22:24

GOLEADOR написа:Резултатите на малките не ме притесняват,важното на тази възраст е да се запалят по спорта.

Ти верно ли я казваш тази глупост?
Масов спорт се прави в училище и в парка.
Ела да гледаш няколко мача на набори 2007-2008-2009 и тогава говори. Тепърва ако ще се запалваш по спорта, ставаш само за спаринг. Нищо повече!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 25 сеп 2017 22:44

1982 написа:Сега масово подрастващите ги бОли Дедовия и за Левски, и за ЦСКА .... освен ако по семейна линия не ги въведат в "правата" вяра. Повечето или не се интересуват въобще от футбол, или гледат основно западен ..... то това си личи вече и на посещаемостта, а тепърва ще се задълбочава това.

Едно време беше рядкост да видиш дете с артикул на чуждестранен тим, докато сега ги виждам навсякъде.

Как да не е рядкост тогава да видиш дете да е фен на чужд отбор като тогава нямаше такава масова информация за европейския и световния футбол като сега,тогава гледахме в месеца по един-два европейски мача,сега всички първенства се гледат без проблем,можеш да си поръчаш екипи на всеки европейски отбор.Аз сина ми съм го закърмил като цесекар и е такъв,ама си поръчва артикули на Тотнъм и не изтърва техен мач,единствената ми утеха е че стана фен на Тотнъм заради Бербатов.Вярвам ти че при 1-7 от Левски си страдал много,аз също бях пред инфаркт,и сега не мога да си обясня нормално ли е да споря с теб сега това ЦСКА ли е или не.Винаги съм казвал ако не приемаш този ЦСКА е по-достойно да запазиш мълчание,отколкото да си в хора на левскари,делиорманци и останалите които винаги са мразили ЦСКА.Сега какъвто и да е този ЦСКА той им прави черен живота на Лудогорец и Левски и 95% от цесекарите са зад този отбор,за това ми е трудно да разбера омразата която лъха от твоите коментари към тези които до вчера са ти пазили гърба и са били до теб на стадиона.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 25 сеп 2017 22:51

sin4ec написа:
GOLEADOR написа:Резултатите на малките не ме притесняват,важното на тази възраст е да се запалят по спорта.

Ти верно ли я казваш тази глупост?
Масов спорт се прави в училище и в парка.
Ела да гледаш няколко мача на набори 2007-2008-2009 и тогава говори. Тепърва ако ще се запалваш по спорта, ставаш само за спаринг. Нищо повече!

Що се правиш на луд и ни занимаваш с глупости,коментирай си мача с Берое във форума на Левски вместо да ръсиш алабализми.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 25 сеп 2017 22:54

Mitata написа:
Teo написа:1982 това е разлика между мен и теб. :idea:
За мен футбола е удоволствие, а за теб някаква папка с хартия :idea:

ПП Дано проумееш някой ден, че това е спорт преди всичко!
@ Схемите и далаверите си ги има навсякъде във всяко едно нещо, а в България съм им свикнал отдавна!
Радвайте се, че поне все още имаме някакъв футбол колкото и корумпиран да е... пак го имаме, лошо е да го нямаме. :idea:


1982 си пада по кристално чистите неща, каквито животът обаче не предлага. Работата е там, че баш туморът на българския футбол в момента е Делиормана, който контролира всичко и всички в родния футбол. ЦСКА е длъжен да се пребори с него, ако се наложи и с не дотам честни средства.

Ти изби рибата..Лудогорец бил тумор?Вие сте тумор в напреднал стадий тогава...Що е тумор Лудогорец?Заради авантите?При вас кога е нямало аванти?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 25 сеп 2017 23:07

Cheradonna написа:ЦСКА си играе на Армията в момента,другото е тинтири минтири няма какво да се лъжем другият отбор няма начин да бъде някога ЦСКА,феновете си казаха тежката дума,това е положението!

Друга песен ще запееш ако ЦСКА1948 се предложи за наследник-като започнал от най-ниското ниво и нямащ нищо общо с Литекс.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2017 23:19

peliforewer написа:Как да не е рядкост тогава да видиш дете да е фен на чужд отбор като тогава нямаше такава масова информация за европейския и световния футбол като сега,тогава гледахме в месеца по един-два европейски мача,


Не е точно така, говоря ти за 90-те все пак, да, не е толкова масово като днешно време, но Шампионската лига си се даваше още от създаването й, по Ефир 2 всяка седмица имаше мач от Калчото, по Нова често даваха по някой двубой от Бундеслигата ...... и тогава гледахме в захлас онзи, истинския футбол. А на Илиянци имаше артикули на всеки отбор. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ludnicaaa » 26 сеп 2017 08:21

1982 написа:
GOLEADOR написа:Малко офтопик за забавление: :lol: :lol: :lol:
[offtopic]Спортният директор на Септември Георги Марков се подигра с Лудогорец след загубата на неговия отбор с 1:4 от "орлите"."И днес много подаръци, все на техни мачове се случва. Защо не дадоха жълт картон на Моци? А след мача се радват като малки деца пред феновете си и им мятат фланелки. Те са шест човека, а те им хвърлят десет фланелки, три им останаха. Но скоро този балон ще се спука", заяви Марков след двубоя.[/offtopic]


[offtopic]Марков май се е подиграл единствено на себе си ..... не знаех, че 10 - 6 = 3. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

[offtopic]Този е учил ловешка математика, само там 4 + 1 = 32[/offtopic]

Потребителски аватар
***cska***
Мнения: 1062
Регистриран на: 08 юли 2008 14:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ***cska*** » 26 сеп 2017 09:45

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kyWlmYJduyY[/youtube]
Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 26 сеп 2017 10:03

icko65 написа:
Cheradonna написа:ЦСКА си играе на Армията в момента,другото е тинтири минтири няма какво да се лъжем другият отбор няма начин да бъде някога ЦСКА,феновете си казаха тежката дума,това е положението!

Друга песен ще запееш ако ЦСКА1948 се предложи за наследник-като започнал от най-ниското ниво и нямащ нищо общо с Литекс.

Каква песен бре ицане,кво ни занимаваш с глупости,гледай си там морето и не се ври при големите и силните,не ни интересуваш.Ако,ако,ако ами Ако дано не е миризливо.....
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта