Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Dust
Мнения: 8209
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Dust » 01 май 2024 21:01

Естествено, че има значение до края на сезона. Второто място те спасява от бараж, а ако Лудогорец спечели купата праща втория в турнира Лига Европа. Разликата в момента между втория и третия е 1т.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 21:03

MASTER_COOL написа:Тотално грешно проведен мач от Стамен ! Потресен съм. С НЕМ този мач го взимахме на нула...


Да бе и аз съм сигурен че НЕМ щеше да го вземе този мач на нула :)
Той колко мача взе на нула не е истина. :)

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 21:07

Аз го очаквах този развой и не съм изненадан от резултата.
Отбора е тотал щета и трябва бая време и треньор за да се вдигне.
Бай Стамен си е за дубъла , дано го върнат там след края на шампионата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 май 2024 21:10

Точно със схемата му с ромб ,Ботев не знаеха къде се намират и не случайно бяха надиграни и в двата мача, особено в Пловдив !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Gotzev.88
Мнения: 661
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 01 май 2024 21:11

Интервюто на Керкез е топ- поздрави колегата от ЦСКА, защото вече ЦСКА играел различно и според него сега сме играли по-добре. Да бе, пич, след две загуби с общ резултат 6:1 за първенство сега печелиш с три гола на нула при новия с еднаква схема и в двата мача. Белчев, един същински Костов: Знаехме как ще играят и така играха, ама...
Той НЕМ имаше точно 5 силни мача за 8 месеца и два от тях му бяха точно с Ботев. Лудогорец щяха да го разкостят на финала, но това е друг въпрос. Сега няма такава опасност.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6107
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 май 2024 21:21

Аз съм на мнение, че НЕМ трябваше да си доиграе сезона. И след края да е аут. Нито беше времето за смяна на схемата, нито пък имаме футболистите за новата схема.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот gihuelo » 01 май 2024 21:21

Gotzev.88 написа:Интервюто на Керкез е топ- поздрави колегата от ЦСКА, защото вече ЦСКА играел различно и според него сега сме играли по-добре. Да бе, пич, след две загуби с общ резултат 6:1 за първенство сега печелиш с три гола на нула при новия с еднаква схема и в двата мача. Белчев, един същински Костов: Знаехме как ще играят и така играха, ама...
Той НЕМ имаше точно 5 силни мача за 8 месеца и два от тях му бяха точно с Ботев. Лудогорец щяха да го разкостят на финала, но това е друг въпрос. Сега няма такава опасност.


В София при 4:0 майните играха с трима ученика в защита. И Там и Конте и Балоянис изобщо не играха. Демек игра защитата на дублиращия им отбор.
Та този мач не го брой от силните. Останаха 4.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 01 май 2024 21:29

За бай Стамен си казах още преди първия мач и за съжаление се оказах прав. Фантазьор!
Отпадаме заслужено, честито на майните.
Дано поне не сдаде и второто място ....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Gotzev.88
Мнения: 661
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 01 май 2024 21:36

gihuelo написа:
Gotzev.88 написа:Интервюто на Керкез е топ- поздрави колегата от ЦСКА, защото вече ЦСКА играел различно и според него сега сме играли по-добре. Да бе, пич, след две загуби с общ резултат 6:1 за първенство сега печелиш с три гола на нула при новия с еднаква схема и в двата мача. Белчев, един същински Костов: Знаехме как ще играят и така играха, ама...
Той НЕМ имаше точно 5 силни мача за 8 месеца и два от тях му бяха точно с Ботев. Лудогорец щяха да го разкостят на финала, но това е друг въпрос. Сега няма такава опасност.


В София при 4:0 майните играха с трима ученика в защита. И Там и Конте и Балоянис изобщо не играха. Демек игра защитата на дублиращия им отбор.
Та този мач не го брой от силните. Останаха 4.


Добре, ние пък тогава нямахме Хайнц :) . НЕМ трябваше или да го махнат зимата или да си довърши сезона, това е. Не знам как все още се намират хора, вкл. и Стамен, които вярват, че тоя отбор може да играе в схема с крила с едно съмнително като качество крило, един дедо и едно дете и че когато имаш 10 човека в центъра ромбът е лоша идея.

CSKA69
Мнения: 4544
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ботев – ЦСКА (полуфинал 2) КБ сряда, 18:45 ч.

Мнениеот CSKA69 » 01 май 2024 21:42

Бате ви Стамен е Мърльо, ама от Али Експрес..такива изобщо не бива да бъдат допускани да работят в ЦСКА, камо ли като старши треньори..това е една последна гавра на Ганчев с феновете..
Изображение

Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта