Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Red_Omerta » 18 яну 2024 09:00

gihuelo написа:Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон е пред трансфер в кипърския Пафос. Това бе съобщено в предаване на кипърското радио Super Sport FM 104.0 от журналиста Харис Хацикирякос, който е близък до тима. Още вчера „Тема Спорт“ съобщи, че привличането на Фернандо Каранга индикира за предстояща раздяла с Назон или Майкъл Естрада, към когото има интерес от страна на испанския Ейбар.



Без думи съм за момента през този зимен трансферен прозорец, управниците правят от глупави, по-глупави решения.
Не ме разбирай погрешно, не съм фен на този тлъстичък нападател, и ще се радвам да го продадат.
Но оставаме с един 32 годишен нападател, които беше при нас преди няколко години, и си развали кариерата, почти влезна в затвора и т.н.
И още един нападател, които е под наем и по всичко личи, че пича няма търпение да се прибере в родината си.

За мен до момента правят само тъпотии и продъжлаваме с играйкането си

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот MASTER_COOL » 18 яну 2024 10:40

Доста глупави крайни мнения чета в форума напоследък !
Фаетон тепърва ще показва за какво е привлечен, Естрада също ще е по-напред !
Имаме си състав, подсилена беше и средната линия.
Сега остава да вземем и два нови бека и не мисля, че ще сме направили лош трансферен прозорец !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 18 яну 2024 11:03

За мене проблемът е много по-комплексен. На първо място е в ръководството на клуба и начина му на управление. На второ място е във фигурата на треньора, който е сведен до една пионка, която просто мести фигурите, които някои ръководни и неуточнени фактори му водят. Тук обаче отварям една скоба. Добрият треньор си личи по отношението си към селекцията. Ако това са фигури за ръководството, то за треньора това са живи хора с характери и души, които треньорът трябва непрекъснато да контролира. Има йерархия в съблекалнята и много психология, която ако не се спазва и някои играчи не играят, настъпват катаклизми, които водят до регрес в представянето на отбора. Затова ми е непонятно как един треньор с такова спокойствие може да твърди, че селекцията не е негова работа, след като после той ще трябва да се оправя с тези играчи и да оставя някои от тях на пейката.
Но, разбира се, че е съвършено логично ГГ да си доведе треньор, който е послушко и функциите му се свеждат до това само да тренира и реди състава.
И по тези причини, ако сте следили мислите ми, положението в отбора и играта му е такова, каквото е- с две думи: пълна каша. Левски отидоха на лагер, изиграха си контролата , нямат пари и т.н. , но си имат хора в ръководството , които разбират от футбол. Играят си една схема и един стил, знаят какви футболисти им трябват и на какви позиции и т.н.
Докато при нас е каша, попара с прясно мляко и хляб. Дали някой от тука пишещите може да ми каже в каква схема ще играем през сезона, кои ще са основните фигури и т.н.? Уверевям ви това не е никак лесна задача, защото според мен и треньорите ни не го знаят в момента.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот MASTER_COOL » 18 яну 2024 11:31

Добре разбрахме всички, че си против фамилия Ганчеви, защото е очевидно че те модела на управление няма да си сменят !
Какви са вариантите за ЦСКА без Ганчеви ?
И вече дразниш с примера Левски ! Знаят те, НИЩО не знаят ! Знаят само, че трябва да продават за да оцелеят :oops:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 18 яну 2024 12:49

Изображение
CSKA Sofia



Нещо такова го виждам аз като оптимален вариант и схема на игра.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот suni » 18 яну 2024 12:57

ВРАТАРИ
МАРИН ОРЛИНОВ
ГУСТАВО БУСАТО
ДИМИТЪР ЕВТИМОВ

ЗАЩИТНИЦИ - 9 бр.
СЕЙНИ САНЯНГ
БРАЯН КОРДОБА
ЮРГЕН МАТАЙ
МЕНО КОХ
ХРИСТИЯН ПЕТРОВ
ЕНЕС МАХМУТОВИЧ
БРАДЛИ ДЕ НООЙЕР
ИВАН ТУРИЦОВ
Мартин Стойчев ???

ПОЛУЗАЩИТНИЦИ - 9 бр.
УЛАУС СКАРШЕМ
ЕМАНУЕЛ ШАКИЧ
ГЕОРГИ ЧОРБАДЖИЙСКИ
ТОБИАС ХАЙНЦ
СТАНИСЛАВ ШОПОВ
ТИБО ВИОН
АМОС ЮГА
ДЖОНАТАН ЛИНДСЕТ
МАРСЕЛИНО КАРЕАСО

НАПАДАТЕЛИ -9 бр.
МАТИАС ФАЕТОН
МАЙКЪЛ ЕСТРАДА
ДАНИЛО АСПРИЛЯ
ИЛИАН АНТОНОВ
ЛАЗАР ТУФЕГДЖИЧ
ДЮКЕНС НАЗОН
БИСМАРК ЧАРЛС
МАРК-ЕМИЛИОПАПАЗОВ
Фернандо Каранга

!!! - Е, колко още! :lol: На всеки от постовете са минимум двама!.. :?
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Red_Neck » 18 яну 2024 13:16

danko_sot написа: Левски отидоха на лагер, изиграха си контролата , нямат пари и т.н. , но си имат хора в ръководството , които разбират от футбол. Играят си една схема и един стил, знаят какви футболисти им трябват и на какви позиции и т.н.
Докато при нас е каша, попара с прясно мляко и хляб. Дали някой от тука пишещите може да ми каже в каква схема ще играем през сезона, кои ще са основните фигури и т.н.? Уверевям ви това не е никак лесна задача, защото според мен и треньорите ни не го знаят в момента.

Колега, като изключим една и същата плоча която досадно въртиш и която определено омръзна, периодично чупиш тъпомера.
Учтиво моля отборът от Подуяне повече да не бъде даван за управленски пример, най-малкото защото неколкократно е получавал лиценз под масата последните години!
Колкото до така тревожния и фундаментален въпрос за "схемата", на 99,9% е сигурно, че ще играем във формация успоредник по избор, който според развоя на мача може да прелива в остроъгълен триъгълник, трапец или дори неправилен многоъгълник.
С коя точно геометрична или алгебрична формация ще започнем сезона, зависи единствено от това докъде е стигнал с преговора на материала НЕМ.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот danko_sot » 18 яну 2024 13:30

Общо взето очаквам - норвежки триъгълник в средата . Идеята ми бе 4-2-3-1, ама то като я начертах и си излезе 4-1-4-1 . Да кажем че срещу по-силни противници Линдсет трябва да играе до Скаршем с мисъл да помага в защита повече, а срещу по-слаби може да играе по-близо до Хайнц. Проблемът тук е че треньорът в момента ги вижда по обратния начин нещата, тоест Линдсет е 10-ка, а не Хайнц.
Очаквам по крилата- острота и бързина (Фаетон го може, чакаме още едно крило евентуално от селекционера? ) Тва момче Стойчев и да дойде, трябва да покаже много голямо самочувствие и качества да захапе веднага титуляр.

С Кордоба, Юга и Естрада да се оправя треньора!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Зимна подготовка и трансфери 2023/2024 година

Мнениеот Red_Omerta » 18 яну 2024 13:50

danko_sot написа:Изображение
CSKA Sofia



Нещо такова го виждам аз като оптимален вариант и схема на игра.



Кареасо изобщо не му е там мястото, губи се, но подкрепям и другите момчета във форума, имаме бая футболисти, само трябва да им се намерят позициите, при които въпросните ще са най-полезни.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта