20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот pomiqrat » 11 дек 2023 14:14

CSKArforever написа:От някои коментари тук, както и такива, срещащи се сред интелектуалците във фейса (които ще направят геройство ако допуснат под пет правописни грешки в изречение), разбирам, че "факладжиите" са пр**бали мача.
Ама баш те са причината, че тези на терена нямат точен удар 130 минути и че допуснаха джуджето Спас да вкара в 118тата минута , да знаете! Ако не бяха факлите този мач го взимахме, немаше какво да се обърка :) .
Стига изсмукани от пръстите глупости и жалки оправдания. Карикатурата Джон Смит никога не е печелил дерби, а е имал достатъчно опити. На терена също имаше достатъчно футболисти, които не са за ЦСКА и за пореден път тази година се н*сират от пълния стадион. Единственото хубаво нещо вчера беше публиката на ЦСКА и както вече беше отбелязано, най-красивият момент от мача щеше да е, ако онзи с лопатата я беше счупил в главата на някой от онези, защото това заслужават. Това, което правят не е един път, два пъти, пет пъти, то е всеки мач! И то не само срещу нас.
Явно милиардера с гела предава селянията и комплексите си и върху играчите на отбора.


Ако не бяха факлите мачът завършваше Х.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 11 дек 2023 14:28

Тъпо е да се обвиняват феновете, но колкото и да се смеем на Кольо, той си беше абсолютно прав, че това е безумие точно когато отборът ти е в някакъв подем да им го скършиш доброволно и да дадеш шанс на противника да си поеме въздух и окопити. От друга страна винаги ми е смешно, когато напълним Армията на голям мач или в Европа и да се говори за най- голямата, най-великата публика и кой какво заслужавал и какво не. Като пълним стадиона така и срещу Етър на сняг и минус 5 градуса- тогава сме най- великата публика. Така и ние, и отборът сме точно на едно ниво- ние имаме само два, три велики мача с пълна посещаемост и отборът и той прави точно толкова добри мача на сезон. Така че абсолютно си се заслужаваме един друг. Даже имам чувството, че играчите толкова не са свикнали на пълен стадион, че чак се същисват, сметнете ква велика публика сме, та това ги изненадва...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот BRF » 11 дек 2023 16:23

Gotzev.88 написа:Тъпо е да се обвиняват феновете, но колкото и да се смеем на Кольо, той си беше абсолютно прав, че това е безумие точно когато отборът ти е в някакъв подем да им го скършиш доброволно и да дадеш шанс на противника да си поеме въздух и окопити. От друга страна винаги ми е смешно, когато напълним Армията на голям мач или в Европа и да се говори за най- голямата, най-великата публика и кой какво заслужавал и какво не. Като пълним стадиона така и срещу Етър на сняг и минус 5 градуса- тогава сме най- великата публика. Така и ние, и отборът сме точно на едно ниво- ние имаме само два, три велики мача с пълна посещаемост и отборът и той прави точно толкова добри мача на сезон. Така че абсолютно си се заслужаваме един друг. Даже имам чувството, че играчите толкова не са свикнали на пълен стадион, че чак се същисват, сметнете ква велика публика сме, та това ги изненадва...

+1

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот CSKArforever » 11 дек 2023 18:52

pomiqrat написа:
CSKArforever написа:От някои коментари тук, както и такива, срещащи се сред интелектуалците във фейса (които ще направят геройство ако допуснат под пет правописни грешки в изречение), разбирам, че "факладжиите" са пр**бали мача.
Ама баш те са причината, че тези на терена нямат точен удар 130 минути и че допуснаха джуджето Спас да вкара в 118тата минута , да знаете! Ако не бяха факлите този мач го взимахме, немаше какво да се обърка :) .
Стига изсмукани от пръстите глупости и жалки оправдания. Карикатурата Джон Смит никога не е печелил дерби, а е имал достатъчно опити. На терена също имаше достатъчно футболисти, които не са за ЦСКА и за пореден път тази година се н*сират от пълния стадион. Единственото хубаво нещо вчера беше публиката на ЦСКА и както вече беше отбелязано, най-красивият момент от мача щеше да е, ако онзи с лопатата я беше счупил в главата на някой от онези, защото това заслужават. Това, което правят не е един път, два пъти, пет пъти, то е всеки мач! И то не само срещу нас.
Явно милиардера с гела предава селянията и комплексите си и върху играчите на отбора.


Ако не бяха факлите мачът завършваше Х.


Нямаше ли цели 10 минути между подновяването на играта и гола? Как тогава факлите са виновни? Айде разбирам да беше паднал гол директно след подновяването и тогава да ревете, че "наркоманите с качулки са пр**бали отбора", но не се случи така.
Не са били и запалени в някъв "момент на подем" на отбора (би било доста преувеличено и нелепо да се каже, че изобщо сме имали такъв в хода на мача).
Факлите нямат нищо общо, че тези на терена и на скамейката ни са некадърници, че 130 минути нямаме точен удар и че допуснаха този гол в края, когато Линдсет и още някой закъсняха да се изтеглят и да оставят ц*ганина от Л*****рец в засада.
На терена играят футболисти (уж), тренирани от треньор (уж) и отговорността за мача си е изцяло тяхна. Стига глупости! Никой от феновете не е виновен за некадърността на футболистите, никой не е и виновен, че върнаха онази карикатура, която няма спечелено дерби в България вече от 5 опита! Не може да си с треньор Джон Смит и да се надяваш да биеш "говеда" и "турци". Който му симпатизира, ок. Но с този дерби мач няма да вземем!

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Вълчан » 11 дек 2023 21:02

Имате 2ма 3ма тъмнокожи много дебели и тромави. Не им знам имената и няма защо. Толкова мудни и статични.... :o Няма как с такива да държите високо темпо и да направите нещо по остро и бързо. Изгонят ли Маестрото ви губите шампионата.

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот РосенВарна » 11 дек 2023 21:46

Докато не се научите да уважавате противника си, докато не спрете да обиждате другите отбори, вечно ще ядете бой! Шампиони - на куково лято!
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 11 дек 2023 22:56

Никога не съм подкрепял агресията, както на терена, така и по-трибуните. В ситуацията със Спас Делев, тъпото беше, че това момче е играло в ЦСКА, играл е на този стадион и пред тази публика и въпреки това не показа и минимално уважение. Ако искаш да се израдваш, в което аз не намирам нищо лошо, можеш да идеш към твоята скамейка, можеш да се насочиш към твоята агитка но когато отидеш да се радваш пред противниковите фенове то целта ти е да провокираш. Това с радостта са го правели и на донакински мачове, когато от целия стадион те избират да се радват и да провокират феновете на ЦСКА.
Относно Здравко Здравков, като бивш национален вратар винаги е имал моето уважение, без значение къде работи в момента, но да се удариш сам с този прът, копие или каквото беше това и да симулираш така нагло е пълно безобразие. Дори не знам каква е била целта на този човек и защо е решил, че трябва да симулира.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=85GVleeR1b8[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LJvk9wHzmG0[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Testa_di_Legno » 11 дек 2023 23:28

Ако ми позволите мнение по тоя въпрос: аз останах с много неприятно впечатление от Делев, когото никога не съм харесвал, обаче помня как колабира от престараване в един мач между "Пирин" и "Левски", пък после мина в "ЦСКА", а там - някъде около отстраняването на "Динамо" (Москва), - имаше култ към него и беше едва ли не боготворен, ако и с лека шеговитост... Разбирам клишето "професионалист съм", приемам, че навярно е имало и подхвърляния някакви към него в хода на играта, но начинът, по който отпразнува гола си просто не показва никаква положителна страна от характера му. Там, където са те носили на ръце, така не се прави - поне не и ако искаш да се издигнеш над посредствеността и да бъдеш запомнен с нещо. Наш Жоро Петков направи нещо подобно навремето: сега вместо легенда на "Левски" е просто... Урсула. Спаско и той същият, пък имаше възможност - дори и с този гол, дето го вкара по никое време, - да засвидетелства уважение към хората, и навярно щеше да получи същото насреща - подобно на Лампард, дето вкара за "Сити" на "Челси" преди години... Ама като не можеш да се надскочиш, е така - оставаш просто една сянка в историята на играта и клубовете, чийто екипи си носил, понеже за да си голям спортист, трябва да си преди всичко личност. Жалка история...
Само "Левски"!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 11 дек 2023 23:30

И аз не мисля, че за този мач феновете са повлияли на резултата. По-скоро за миналия, когато ни биха на Армията и спряха мача по-може са се твърди такова нещо.
За този след спирането ние тръгнахме безразсъдно напред под влиянието на публиката и емоциите и се оголихме, което те използваха. При онзи мач те взеха инициативата след спирането на срещата, а преди това тя бе по-скоро наша. Но както и да е, това са глупости и не ми се занимава да пиша за такива неща.
Виждам, че феновете са като че ли разделени по отношение на НЕМ. Пак казвам не е толкова проблема в самия НЕМ, колкото с политиката му, ако мога така да се изразя. Това е един краткосрочен тип управление, той нямаше и друг избор между другото в ситуацията, в която дойде. И пак опираме до собственика. Не е номера само да печелиш точки. 17 мача без загуба и какво? След онзи блестящ ход с налагането на ромба нямаме абсолютно никакво развитие във всякакъв аспект. Нито тактически, нито стратегически, нито с налагането на някой млад футболист. Нищо. Е за мен това не е начинът!
Иска ми се да почнем да мислим с поглед напред в бъдещето, да имаме поне средносрочен план на развитие. Да се налагат и младите. Да имаме план Б и план В дори. НЕМ е притиснат и от обстоятелствата. Всички искат бързи резултати от него. Така че нямам толкова против него, но просто не е той правилния човек за ЦСКА.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот РосенВарна » 12 дек 2023 06:32

Много лош е този Делев, бе! Цял мач публиката не спря с обидите и ругатните към шампиона на България, това никой не го коментира, защо ли? Когато обаче Делев ги бодна в 108 минута, нямал право да се радва??? Защо??? Трябваше да си подвие опашката ли, защото на 15 000 зрители им е кофти?
Делев е "ял бял хляб" тук, но от ЦСКА, не от ЦСКА-София.
Болката от този мач е малка и ще отмине, но срамът от този мач ще остане за цял живот!
Кучетата си лаят, орлите си летят.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта