20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 10 дек 2023 21:10

Имаше много желание, борба и раздаване, но отбора няма облик. Ако ни беше вързало (например при удара на Юга с глава), можеше и ние да обедим, но истината е, че Лудогорец са поне класа над нас като качества и в момента не виждам кой ще ги свали от върха. Страхотна атмосфера! Спас постъпи глупаво, но и при тях си личеше, че напрежението е много голямо, та донякъде мога да го разбера! Надявам се със стадиона всичко да е наред и след време да се радваме на нов кокетен стадион, на който да ходим с удоволствие!
Само ЦСКА!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Martinez1948 » 10 дек 2023 21:27

В ерата Ганчев не е имало и един треньор, който да е карал отборът му да изиграе поне 3 мача подред със силна , смислена футболна игра. Та като гледаш играта на футболистите да ти доставя удоволствие и самочуствие, че представляват твоят клуб.

Честно казано с показаното от миналият и този сезон максимумът, който можеше и може да се вземе към настоящият момент е 2ро място и с някакъв зверски тенекията….. и Пепси да елиминира отбора с 1 на 0 . Максимум !!
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот mark1926 » 10 дек 2023 21:42

Делев коментира и попадението в последните минути.

"Зад вратата някой постоянно ме обиждаше. Кто вкарах се израдвах и не съжалявам. Това ми е работата, няма значение с срещу кого играеш. Играл съм в ЦСКА, но това е минало."

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот helemong » 10 дек 2023 22:03

Трудно и вредно шампиони с десет черни "армейци". С халфова линия Юга, Линдсет, Хайнц, Марселиньо и Вион само силов и грозен футбол. Треньор който дори "благодаря" и "добър вечер" не иска да каже на български е обидно. Най-хубавото нещо, което може да се случи за българския футбол и за този ЦСКА(+Левски, Ботев,Локо, Берое) е Черно море да стане шампион.

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот favaca8888 » 10 дек 2023 22:16

helemong написа:Трудно и вредно шампиони с десет черни "армейци". С халфова линия Юга, Линдсет, Хайнц, Марселиньо и Вион само силов и грозен футбол. Треньор който дори "благодаря" и "добър вечер" не иска да каже на български е обидно. Най-хубавото нещо, което може да се случи за българския футбол и за този ЦСКА(+Левски, Ботев,Локо, Берое) е Черно море да стане шампион.


абе те еклерите празнуват,че са шампиони на полусезона,ама ако разградчани си вземат отложения мач,
са първи :lol:
Тоя мач днеска съм го гледал поне 10 пъти едно и съшо.Ръгане,картони,бой,прекъсвания на мача,съдията главно действащо лице,бой между играчите и прочие.И това всичко когато е на Армията.В Разград обикновено ви разколачват....
Като се чукне на отборите ,кой колко пари струва се вижда че Лудогорец притежава играчи тройно,четворно,ПЕТОРНО
по-скъпи.Няма как трабант да бие мерцедес.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот bobonikolov » 10 дек 2023 23:01

favaca8888 написа:
helemong написа:Трудно и вредно шампиони с десет черни "армейци". С халфова линия Юга, Линдсет, Хайнц, Марселиньо и Вион само силов и грозен футбол. Треньор който дори "благодаря" и "добър вечер" не иска да каже на български е обидно. Най-хубавото нещо, което може да се случи за българския футбол и за този ЦСКА(+Левски, Ботев,Локо, Берое) е Черно море да стане шампион.


абе те еклерите празнуват,че са шампиони на полусезона,ама ако разградчани си вземат отложения мач,
са първи :lol:
Тоя мач днеска съм го гледал поне 10 пъти едно и съшо.Ръгане,картони,бой,прекъсвания на мача,съдията главно действащо лице,бой между играчите и прочие.И това всичко когато е на Армията.В Разград обикновено ви разколачват....
Като се чукне на отборите ,кой колко пари струва се вижда че Лудогорец притежава играчи тройно,четворно,ПЕТОРНО
по-скъпи.Няма как трабант да бие мерцедес.

Парите не играят на терена и няма значение кой отбор колко струва, защото днес и Лудогорец не игра нищо. Целия мач беше едно кюскане на топката. Как пък веднъж не видях подобен футбол я в Англия я в Германия. Извинявай ама футболисти да не могат топлата да си подадат два пъти това е срамна работа.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3603
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 10 дек 2023 23:40

Много сте тихи. Аз очаквам да има повече смислени фенски мнения след толкова важен мач, за да може сред множеството да отсеем най-близкото до истината.
Като слушах коментарите след мача се повтарят едни и същи думи- напрежение, публика, треньор и емоции, което пак е близка по значение дума на "напрежение".
Да започнем с "напрежение". За пореден път във важен и решителен мач не можем да се справим с този фактор. Още първото полувреме важни за нас играчи показаха слаб самоконтрол и си изкараха глупави картони. През втората част под влияние на страхотната подкрепа в края на мача тръгнахме малко безразсъдно в атака и Лудогорец ни наказа. За това свидетелстват и жестовете на треньора ни, който в края при техните атаки разпалено махаше с ръка, но не в посока на тяхната врата, а към нашата- да се връщаме навреме при техните контри. Когато няма тактическа дисциплина, когато не можеш да се контролираш и да се справиш с напрежението няма как да спечелиш.
Вторият фактор е "публика". Много е глупаво да се твърди, че едва ли не феновете са виновни за това футболистите да не могат да разкрият потенциала си. Ако е така, това значи, че те не са за ЦСКА и по-добре да ходят да играят в някой селски отбор с 10 фена на кръст. Вярно е, че миналата година бяхме в подем на терена, когато пак феновете прекъснаха мача с Лудогорец (сектор Г току-що бяха прекратили протеста) и след това Лудогорец ни вкара гол, но това само показва, че единият отбор е по-стабилен психологически от другия и се адаптира по-добре към ситуацията на терена.
И накрая третата ключова дума- "треньорът". Няма как да не се засегне и неговата личност след подобна загуба. Още откакто дойде НЕМ съм скептичен към него и макар и отборът да се изправи и да показа известно израстване при него, според мен той трудно ще надскочи сянката си. В студиото само споменаха резултатите му в големите дербита- загуба от Лудогорец с 0:3, загуба от Левски, равен с ЧМ на "Армията" и сега днешната загуба, в мач, който най-малкото бяхме длъжни да не губим. Не може да губиш в последния мач на велик стадион, на който са побеждавани велики европейски грандове, пред очите на Стоичков и то при положение, че те имат супер важен мач през седмицата в Европа. Няма смисъл да се коментира как седял на интервюто, че не говорил български или че казал, че иска да си ходи вкъщи. Това са глупости! Фактите обаче са, че той не спечели важните ключови битки и това се случи и при първия му престой доколкото помня.
И накрая две думи и за отбора, който никой не споменава, което е странно предвид, че все пак футболистите са тези, които играят. Мисля, че повечето играчи се раздадоха и играха на 80-90 процента от възможностите си. Нямам конкретни забележки към почти никой от играчите ни, с изключение на Назон и влезналия като смяна Естрада. Назон имаше две ситуации, когато вместо да подаде на свободен съотборник, той стреля отдалече и то много неточно. За мен той няма нужната класа да бъде основна девятка в клуб като ЦСКА. Може ли да го сравните с Каранга, Соу, Кайседо или Мауридес. Игра с глава- 0. Скорост- почти 0. И понеже някой ще кажат, че не съм прав, искам да ги питам колко гола вкара Дюкенс във важните мачове? Просто един лимитиран нападател, който срещу по-слабите отбори в Ефбет вкара няколко гола и се помисли за велик. А какво да кажем за тоя Естрада. Дойде без самочувствие, но отборът и колективът се постараха да го приемат добре и да го приобщят. Вкара 1-2 гола срещу слаби отбори и до там. Бори ли се за червената фланелка - Не. Вкарва ли голове-Не. С тея двамата в атака няма как да стане. И момчетата зад тях имат трески за дялане, и там трябва свежа кръв, но с такива ялови нападатели шампионската титла е почти химера.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот ShooterMan » 10 дек 2023 23:49

Ако Лудогорец си вземе отложения мач НЕ Е първи, защото му теглихме един як пердах на Тича, а поведението на играчите и треньорите им беше същото, като тази вечер - умишлени провокации. Бих скочил и аз на феновете на ЦСКА, ако не бях преживял лично тези маймунеци 90 минути да се чешат по мъдете, да размахват средни пръсти така, скришом и да хвърлят предмети по публиката. Тогава не си изядаха боя по чудо, но тази вечер не им се размина. Иначе очаквано за мен биха - ако Гела се притесняваше - щеше да отложи мача. За нас перфектен щеше да е Х-са, но какво да се прави. На всеки е ясно, че Киро трудно ще изпусне титлата, но знае ли човек, чудеса стават.....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

helemong
Мнения: 462
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот helemong » 10 дек 2023 23:52

Празнуват,че са шампиони на полусезона,ама ако разградчани си вземат отложения мач,
са първи :lol:
Не е вярно като твърдение, но няма значение, защото за друго иде реч.
Киро Гела вкара в порочна практика БГ футбола и феновете на глорихънтърите му се вързаха. Добре е да има 2-3 чужденци във всеки отбор за да не се самозабравят родните "звезди" и дотам. Сега от 300 футболисти в първа лига 200 са чужденци. От тези 200, класа имат около 10, които правят разлика. Да кажем Пиотровски, Текпетей, Сунгберг, Уелтон,Кордоба, Сула,Пабло,Ханкич, Джовани, Франса, Трибуле, Тунгара. През ЦСКА минаха класни чужденци, но в сегашния състав нищо не хваща око. Естрада го мързи, а Асприля е приключил.

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот favaca8888 » 11 дек 2023 00:44

Погледнaх така е.Въпреки по-добрата голова разлика, Черно море все пак печели във Варна.
Сезона е по средата,както каза Гришата в едно интервю наскоро,тепърва почва интерсното.
Фалитите,кризите,даване на пари под масата,лягания,ставания....абе футбол made in Bulgaria :lol:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта