20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот d.milanov » 11 дек 2023 11:53

pomiqrat написа:Благодарство на димкаджиите, че прецакаха отбора. Здравков е гати клоуна. Припадна от подхвърлена футболна топка.

Никога не е късно да станеш за резил. И тоя се оказа поредния боклук.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот d.milanov » 11 дек 2023 11:56

LoveAndPeace написа:Единствено можем да съжаляваме , че му взеха лопатата от ръцете на пича :lol: разградските селяндури заслужаваха да се развихри

Така е. Щяха да ни одрусат десетина мача с лишаване от домакинство. Никакъв проблем - заявяваме Герена и играем на Васил Левски. Така и така Армията я бутат. :)

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Red_Omerta » 11 дек 2023 12:00

След преживяното вчера мога да кажа две неща :

Първо : Поклон пред всички фенове във всички сектори!

Второ : Всички футболисти да се обявят в продажба, нито един не става за нас, нито за големите мачове. Да се разтрогне договора на НЕМ, аз от 20 мача виждам само 2 които ни прилягат - с Локо Плд и Числото.. всичко друго е много, много под нашето ниво.

Относно турците - да се порадват още няколко годинки, след това ще стане като в Баскетбола с Лукойл.. чорбаджията ще се си тръгне и този отбор ще си отиде с него! Срамота беше по-такъв арогантен, непрофесионален начин да се държат играчите им с цялата им скамейка, господ забавя, но не забравя! Отвратен съм от тях, и самите те трябва да разберат, че все някога това напрежение ще избие върху тях, и тогава ще бъде страшно. Вчера за много малко можеше да се получи така, че публиката да навлезе в съблекалнята на отбора гост, толкова радост щяха да им донесат, че сигурно щяха да се молят да не бяха идвали!


За мача : Нашите отново показаха, че не са на нивото на феновете си, отново никаква игра, както тактическа, така и физическа.
По всичко личеше, че и двата отбора гледаха да не получат гол, отколкото да вкарат такъв. Една стойностна атака на турците и вкараха гол. Евала на играта им, както казва един известен бос на друг софийски клуб : "Ако с тази игра станат шампиони и дрън мрън".

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 11 дек 2023 12:13

С 2 думи, слаб мач, в който и двата отбора бяха излезли да не загубят, но в края на едните им върза.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19925
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 11 дек 2023 12:16

С тия футболисти - толкова...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот redhooligan » 11 дек 2023 12:50

След вчерашният емоционален ден и аз ще напиша един коментар с моето мнение за случилото се!
Играта вчера беше на най-ниско ниво и от двата отбора. Разликата е, че ония от Разград търсеха победа и с доза късмет я постигнаха. Нашите така наречени звезди не се и постараха да дадат повече от себе си за тази публика! За пореден път не ми харесва спирането на мача и то на два пъти заради димки. Да по крайните фенове се кефят на тези неща, но по този начин се накъсва играта и има риск от контузии на футболистите. Треньора се старае, но според мен не е за този отбор. Един Л. Пенев или С. Белчев ще вършат по добра работа. Лично мое мнение е, че не е вината само в треньор и футболисти, но и във политиката на управление на клуба. Докато оня от Благоевград ни прави трансферите, ние читав футболист няма да имаме!
Относно провокацията на футболисти и треньорски щаб към феновете на ЦСКА, няма какво да коментирам. Там всичко е ясно. Така са свикнали да правят и ще продължават да го правят, затова и хората в Разград дори не им симпатизират. Тук, там може да има някое друго зрънце, което да ги подкрепя наистина, без да му плащат билета за мача, за да отида да го гледа безплатно!
И накрая, но не на последно: САМО ЦСКА
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот delqnski47 » 11 дек 2023 13:06

Забелязвам, че за втори път след прекъсване пада гол. Мисля че трябва да се преосмисли кога да се спира играта.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот CSKArforever » 11 дек 2023 13:14

От някои коментари тук, както и такива, срещащи се сред интелектуалците във фейса (които ще направят геройство ако допуснат под пет правописни грешки в изречение), разбирам, че "факладжиите" са пр**бали мача.
Ама баш те са причината, че тези на терена нямат точен удар 130 минути и че допуснаха джуджето Спас да вкара в 118тата минута , да знаете! Ако не бяха факлите този мач го взимахме, немаше какво да се обърка :) .
Стига изсмукани от пръстите глупости и жалки оправдания. Карикатурата Джон Смит никога не е печелил дерби, а е имал достатъчно опити. На терена също имаше достатъчно футболисти, които не са за ЦСКА и за пореден път тази година се н*сират от пълния стадион. Единственото хубаво нещо вчера беше публиката на ЦСКА и както вече беше отбелязано, най-красивият момент от мача щеше да е, ако онзи с лопатата я беше счупил в главата на някой от онези, защото това заслужават. Това, което правят не е един път, два пъти, пет пъти, то е всеки мач! И то не само срещу нас.
Явно милиардера с гела предава селянията и комплексите си и върху играчите на отбора.

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот CSKArforever » 11 дек 2023 13:30

Още повече, че в предния мач голът не падна след прекъсването с факли, а падна след като онзи х*мобандюга Кабаков спря мача за 10 мин., понеже замеряха Космонавта (на финала на ЛК тази година играч на Фиорентина беше уцелен в главата, даже кръв пусна, но спиране нямаше).
Между вчерашното прекъсване на играта и голът на онези, ако не се лъжа, имаше около 10 минути разлика. Заклевам се, че това с факлите е най-нелепото оправдание за загуба, което съм чувал!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19925
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 11 дек 2023 14:10

Я разкажете малко по-подробно каква провокация е имало от страна на щаба на Лудогорец. Питам, понеже не съм ходил на мача. Брат ми беше, но аз не пожелах... не съм фен на тоя отбор ВЕЧЕ!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта