20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 12 дек 2023 08:59

Ти болен ли си ве? Кой е казвал, че няма право, да се радва? Къв х0й го дири, обаче пред червения сектор? Да отиде да се радва пред тяхната "многобройна" публика... А той къде отиде? И освен това в едното видео се вижда, колко "добро" момче е Спаско от село Ключ, дето едно време беше наш любимец. Псува като каруцар... Били го обиждали? Кво да го правят? Да му се радват?

П.С.
Аааа... варналията бил фен на Делиормана. Е, това обяснява абсолютно всичко! :lol: :lol: :lol: :lol:
Нашия говори за принципи и морал, а бил фен на Лудогорец!? :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот CSKArforever » 12 дек 2023 09:30

Хахахаа били ги обиждали цял мач милите и те заради това. Футболистите на Локо Пловдив, Левски, Черно Море, нашите, както и тези на останалите отбори да знаете, че не ги псуват изобщо по стадионите :). Странно защо обаче само тези на проекта си позволяват съвсем умишлено всеки мач да провокират публиката на съперника. Още повече, че те тези провокации си ги правят не само, когато отбележат, а в хода на целия мач. Чувам, че ц*ганьорите от Л*****рец по време на целия двубой са показвали скришом средни пръсти и са се чесали по м*дята. Срещу Черно Море един техен фен сподели, че е било същото.
Добре са ги обучили да провокират, а после да се жалват, че ги целят с предмети и псуват. Добър и комплексарски начин да изкарваш наказания на съперника, няма спор.
Но нормално, като трябва да плащаш на Айше и Салибе да ходят на мачове на "шампиона" (шампиони на к*ро ми са тези смърдели), както и на някакви бабички и фейкове да пишат коментари за делиорманци във фейса. Нормално е, като виждаш, че всяко малко дете по улицата е я с червена, я със синя фланелка, въпреки, че по толкова достоен начин си станал шампион там 12 пъти и на никой не му пука за теб, нормално е тези неща да те комплексират.
Изключително много ще се зарадвам някой път, когато си го получат като хората и някой мазен ц*ганьор от тези бъде уцелен я с някой хубав и масивен камък в главата, я с бомбичка. Ще ми бъде доста забавно и изобщо не ми пука за наказанията. Каквото търсиш намираш, а те точно това търсят и се опитват да провокират. Тогава и на тях вече ще спре да им бъде толкова забавно и вероятно ще се научат да спрат да го правят, освен ако наистина не са невменяеми.

Между другото изключително лошо впечатление ми направи, как освен Бусато, никой не тръгна да се разправя с тях. Седят си по терена и изобщо не им пука. Бе удари му един юмрук, пък ако ще за 5 мача да те накажат. Явно Бусато е единственият със сърце в този отбор на който наистина му пука и ходи да се бута сам с целият отбор на онези, докато съотборниците му си блеят някъде. Само респект за него! Другите неможачи и п*тьовци колкото по-бързо се разкарат, толкова по-добре. Освен с това, че бяха насилени от Сепси и че н*сираха при всеки важен мач с публика, с друго няма да ги запомня и няма да ми липсват. Не компенсират некадърността си поне със сърце, както прави Бусато, който също се е изявявал с простотии в доста важни моменти, но пък и ни е измъквал много пъти.

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Red_Omerta » 12 дек 2023 11:56

РосенВарна написа:Докато не се научите да уважавате противника си, докато не спрете да обиждате другите отбори, вечно ще ядете бой! Шампиони - на куково лято!



Ей скакалец! За какъв бой говориш бе ? 0на1 на Армията с гол в последните минути (с повечко късмет) ? Спокойно Домус Ага като спре кранчето, ще видим "вечно" какво ще правиш.. аз ще ти кажа.. ще седиш, ще ядеш един деликатес "Леки" и ще гледаш софийските отбори пред ТВ-то! Имаш си форум с твоя отбор, тук не виждам какво търсиш!

РосенВарна
Мнения: 511
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот РосенВарна » 12 дек 2023 14:50

Red_Omerta написа:
РосенВарна написа:Докато не се научите да уважавате противника си, докато не спрете да обиждате другите отбори, вечно ще ядете бой! Шампиони - на куково лято!



Ей скакалец! За какъв бой говориш бе ? 0на1 на Армията с гол в последните минути (с повечко късмет) ? Спокойно Домус Ага като спре кранчето, ще видим "вечно" какво ще правиш.. аз ще ти кажа.. ще седиш, ще ядеш един деликатес "Леки" и ще гледаш софийските отбори пред ТВ-то! Имаш си форум с твоя отбор, тук не виждам какво търсиш!


Говоря за редовния бой, който получавате за последните 13 години, можеш да погледнеш статистиката, вижда се ясно кой яде деликатеса.
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 12 дек 2023 14:54

РосенВарна написа:
Red_Omerta написа:
РосенВарна написа:Докато не се научите да уважавате противника си, докато не спрете да обиждате другите отбори, вечно ще ядете бой! Шампиони - на куково лято!



Ей скакалец! За какъв бой говориш бе ? 0на1 на Армията с гол в последните минути (с повечко късмет) ? Спокойно Домус Ага като спре кранчето, ще видим "вечно" какво ще правиш.. аз ще ти кажа.. ще седиш, ще ядеш един деликатес "Леки" и ще гледаш софийските отбори пред ТВ-то! Имаш си форум с твоя отбор, тук не виждам какво търсиш!


Говоря за редовния бой, който получавате за последните 13 години, можеш да погледнеш статистиката, вижда се ясно кой яде деликатеса.

Много ми стана смешно как фен на Лудогорец, дето е най-подпираният отбор през последните 13 години говори за морал и принципи... :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот redhooligan » 13 дек 2023 02:58

CSKArforever написа:От някои коментари тук, както и такива, срещащи се сред интелектуалците във фейса (които ще направят геройство ако допуснат под пет правописни грешки в изречение), разбирам, че "факладжиите" са пр**бали мача.


От всичко написано по темата, успя да се хванеш за правописа и феновете с факлите! Хората не са длъжни да се съобразяват със това, че са допуснали някоя правописна грешка. След като не ти харесва, може да отидеш в някой друг форум ( примерно по БЕЛ ).
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Drunken_Master » 13 дек 2023 08:46

CSKArforever написа:От някои коментари тук, както и такива, срещащи се сред интелектуалците във фейса (които ще направят геройство ако допуснат под пет правописни грешки в изречение), разбирам, че "факладжиите" са пр**бали мача.

Това за факлите го твърди Помияра, сиреч... не го взимай присърце. :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот Mitata » 23 дек 2023 10:51

Отборът ни е слаб, треньорът също и не заслужават коментар. Не знам каква е тази страст на ГГ да назначава сръбски треньори в ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот pomiqrat » 28 дек 2023 19:55

Има забрана да се радваш пред чужд сектор. Уникално :lol: Дори ще бягаш до отсрещтата врата, за да се раднаш там и ще рискуваш гол :lol: Какво го дирят престъпници на пистата никой не знае :lol: Факладжиите заклаха отбора.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 20 Кръг/ЦСКА-Лудогорец/10.12.2023/ 17:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 28 дек 2023 20:04

Да не звучи като клетва, но аз отдавна съм казал, че Гриша Ганчев никопга няма да стане шампион с ЦСКА. Нека направи стадиона и да е поне средно европейско ниво (като унгарските). Аз друго от него не очаквам. Той сам си казва, че той е селекционера в ЦСКА, което означава, че отбора се прави от аматьор, колкото и мерак да има.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта