13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот Gotzev.88 » 07 окт 2023 22:30

Gotzev.88 написа: Арда не ги броя, Локото и Черно море ще се неутрализират един друг след няколко часа


Ще взема да се пробвам да залагам... Арда падна, тия хиксираха.
Иначе, четейки по-новите коментари, мисля че има нещо за Асприля, което не знаем... и не знам как НЕМ го питат всеки път хиляди тъпни, но не и този въпрос.

На линия
Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3604
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 07 окт 2023 23:07

Сега се зачетох във фейсбук страниците на ЦСКА. Там пишат всякакви индивиди и е малко като манджа с грозде, но тук- таме се среща някое по-реалистично мнение.
Като цяло масово недоволстват феновете за Асприля, че не е влязъл. Днес ми излезе една снимка на Асприля от последните дни, не помня от кой сайт, ама беше с една от тези черните лепящи ленти на дясното коляно. Може и това да е причината да не играе, но иначе съм съгласен, че е странно, че не не го пускат. Реално в такъв вариант срещу такъв тип противник с ярко изразена игра на фланга ние сме принудени да преминем почти в 4-4-2 като външните в ромба заиграват почти като крила. Така че е логично едно типично крило като Асприля да влезе в игра.
От друга страна срещам критики срещу Хайнц, но за него важат същите доводи както за Кареасо, които изтъкнах в предишния пост. Само че за разлика от колумбиеца в дясно, Хайнц поне не допусна Петрис да си прави каквото си иска, както стана с Цунами на другия фланг.
Има няколко мнения и че нашите са изглеждали леко уморени. Дали е било така или не, те си знаят най-добре. Но аз и след предишния мач казах, че НЕМ направи грешка, че не уби мача в Пловдив към 70-та минута и не направи задължителни смени на Назон и Естрада поне. Така щеше да поддържа в ритъм и един Фаетон например, който не е играл две седмици и сега изведнъж влиза за 20 минути и от него се очакват чудеса. Е няма как да стане. Той игра много добре срещу Ботев, но устремът му бе спрян с това залепяме на пейката.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9492
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 08 окт 2023 00:01

danko_sot написа:Сега се зачетох във фейсбук страниците на ЦСКА. Там пишат всякакви индивиди и е малко като манджа с грозде, но тук- таме се среща някое по-реалистично мнение.
Като цяло масово недоволстват феновете за Асприля, че не е влязъл. Днес ми излезе една снимка на Асприля от последните дни, не помня от кой сайт, ама беше с една от тези черните лепящи ленти на дясното коляно. Може и това да е причината да не играе, но иначе съм съгласен, че е странно, че не не го пускат. Реално в такъв вариант срещу такъв тип противник с ярко изразена игра на фланга ние сме принудени да преминем почти в 4-4-2 като външните в ромба заиграват почти като крила. Така че е логично едно типично крило като Асприля да влезе в игра.
От друга страна срещам критики срещу Хайнц, но за него важат същите доводи както за Кареасо, които изтъкнах в предишния пост. Само че за разлика от колумбиеца в дясно, Хайнц поне не допусна Петрис да си прави каквото си иска, както стана с Цунами на другия фланг.
Има няколко мнения и че нашите са изглеждали леко уморени. Дали е било така или не, те си знаят най-добре. Но аз и след предишния мач казах, че НЕМ направи грешка, че не уби мача в Пловдив към 70-та минута и не направи задължителни смени на Назон и Естрада поне. Така щеше да поддържа в ритъм и един Фаетон например, който не е играл две седмици и сега изведнъж влиза за 20 минути и от него се очакват чудеса. Е няма как да стане. Той игра много добре срещу Ботев, но устремът му бе спрян с това залепяме на пейката.

Асприля ако има проблем трябва да не е в групата, но щом е в групата значи е готов за игра.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 08 окт 2023 09:22

Аз пък не мога да разбера как е възможно да не пробваш Антонов като десен в ромба срещу някой от по-слабите отбори за поне 1 полувреме. А вместо това гледахма да се пускат Вион и Шакич, които очевидно нямат потенциал да са полезни в изграждането на атаките, нито да вкарват голове. Антонов в контролите срещу чуждестранни отбори показа освен много рязък спринт и много нахъсана игра в защита и добре си покриваше десния фланг. И отделно с тези резки спринтове е перфектен, струва ми се, за директния футбол, който НЕМ е решил да налага при този си престой. Поне го пробвайте, бе. Мнооогоооо странно. Някакви схеми си върти Куция и това е. Щом е довел някой чужденец от някъде и става задължително да е поне в групата за мача. Явно треньорите много ги е страх от него.
Вчера Вион като влезе вместо Турицов на десния бек, Уелтън житния бегач все едно го отвързаха. Турицов си е лимитиран много, знаем си, ама Вион според мен пие някакви шарени хапета. Често изглежда като човек, който е в друго измерение - един изцъклен, някакви шпагати (опасни) срещу играч който е на ... 2 метра от шпагата. Тоя човек има енергия и мотивация, всичко останало му е 0. Много ми се ще да го питат НЕМ с какво Вион е по-добър от Антонов и смята ли, че след тези години, има шанс Вион да бъде развит като играч и продаден. Да обърна внимание, че Тибо след 2 месеца става на 30 години и така и не се намери позиция, на която да показва класа и стабилност. Ползва се да замества кого ли не и сякаш отчаяно му се търси място. Същата енигма е историята с Асприля. За кога ще го развиваме. Нито играе, сам казва че това е последния му сезон и сам в интервю казва, че има сериозна тежка хронична контузия и затова не иска вече в Израел, защото не може вече. И оп ... идва в ЦСКА за резерва, да се лекува и да се пенсионира след няколко месеца. Много странни неща стават в състава.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6048
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 08 окт 2023 09:41

След като изгледах мача на спокойствие, мога да кажа че не сме били толкова зле. Имахме си положенията с които да спечелим. Те също имаха. Няма какво да го мислите повече. Преди 1 месец, щяхме да паднем с 2,3 гола
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Orlovec
Мнения: 97
Регистриран на: 14 яну 2014 18:15
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот Orlovec » 08 окт 2023 10:05

Към “юнаците” , които започнаха простотията с ракетите към сектор А:

Ами ако ослепите някой, можете ли да му върнете зрението после?

Ами ако ударите дете, и му остане психическа травма за цял живот ще можете ли да му помогнете?

Напънете се да помислите малко…

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот pomiqrat » 08 окт 2023 11:02

Естрада беше издънката мача. Първо даде пас към Назон, а беше в позиция да стреля. Второто Шагоян беше на чиста позиция и трябваше само да му я бутне надясно и мачът заспиваше.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6048
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 08 окт 2023 11:22

Много мразя такива изказвания. Естрада, Хайнц и Линдсет са ни най-добрите играчи и трябва да сме благодарни, че са при нас
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот djd » 08 окт 2023 13:19

MASTER_COOL написа:Много мразя такива изказвания. Естрада, Хайнц и Линдсет са ни най-добрите играчи и трябва да сме благодарни, че са при нас

За мен колумбийците също внасят висока класа - Кордоба, Кареасо и Асприля. Жалко, че последният дойде на преклонна възраст и не е същият звяр, който беше преди 10г.

На линия
Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3604
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 13 Кръг/ ЦСКА-Левски/07.10.2023/ 14:45 ч.

Мнениеот danko_sot » 08 окт 2023 17:26

И аз съм много "За" Антонов и Папазов да играят, а защо не и Чорбаджийски. И мисля, че това е реално или поне беше още този сезон. Но уви. Вече съм се примирил, че при този треньор няма да се случи. Това е една от причините да не го харесвам много, въпреки че вече се отнасям по-уважително към него.
Но дали той е способен да ни направи шампиони? Аз моето мнение този път ще го запазя за себе си ;)
Иначе Антонов си е типични крило мисля и не е подходящ за ромба, но за схема с крила става.
Искам да кажа, че имаме доста качествени играчи и възможности за ротации и промяна на тактиката, но се иска и треньорът да е гъвкав и тактически по- смел.
Примерно вчера при тази слаба и безлична игра на Кареасо и много силната игра на Левски на десния фланг, допреди контузията на Турицов си мислех, че ще е добър ход ако Вион замени Кареасо. Така фланга щеше да е от двама атакуващи бека и щяхме да ги блокираме в тази зона. Асприля можеше да застане на другото крило, а Хайнц да го преместим зад Естрада. Така схемата щеше да стане по-скоро 4-4-1-1. Тези тактически прийоми понякога носят много изненада и решават мачовете. Не съм сигурен обаче че НЕМ има топки за такива промени в хода на срещите. А Саша ги имаше. Той правеше много смели ротации и не се притесняваше да пуска младите. Сигурен съм, че Антонов и Папазов щяха да получат достатъчно шансове при него.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 33 госта