Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12695
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот BRF » 28 юли 2023 11:58

k_oleto написа:
BRF написа:Не знам,тук се обсъжда постоянно каква била схемата на игра,пък аз си мисля,че тя се променя дори и по време на самите мачове,както и се сменят позиции на играчи също по време на мачовете!


винаги съм уважавал мнението ти, та моля сега да коментираш: Турица и Вион по крилата как ти се видяха ?

Не са добре,Турицов направи много слаб мач и не е прав да се сърди!Всъщност вчера като дойдоха при нас и не получиха аплодисменти Турицов каза на всички футболисти да се махнат,след това дойде Фаетон сам и получи заслужени аплодисменти най-вече заради желанието си за игра!Това провокира нервите в Турицов!Вион се старае ,но като си халф бек трябва да ди с правилния крак за да центрираш!Явно новия Санянг си е чист бек и не може да играе в 3-5-2 и затова го пусна когато промени схемата!Като цяло слаб мач с малко желание за игра,а румънците бяха навсякъде по терена!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3659
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 28 юли 2023 12:15

Някои медии в Румъния спрягат вече Трика за нов треньор при нас. Чух добри отзиви за него, но той е рискован вариант и е млад и неопитен точно като Илич. А ние вече се опарихме.
В клуба е време да действат сега. Не да чакаме втория мач със Сепси. Тя работата е ясна вече.
Но ние имаме добър състав с по-класни футболисти от Сепси и при една бърза смяна с качествен треньор всичко е възможно. Не трябва да отписваме втория мач. С едно-две попълнения този отбор може да се бори за титлата. Аз искам Мирча Луческу. Преди месец се писа, че го искаме за директор, но после уж Фенербахче ни изпреварили. Но сега гледах съставът на турците и треньорът им е друг. Трябва ни някой като Луческу.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот soilwork » 28 юли 2023 13:06

Сашето не го бройте вече за треньор на отбора. Дали в следващите 2-3 дни ще бъде уволнен или сам ще напусне или след реванша след отпадането няма голямо значение. Сезонът вече е почти компрометиран, така че ще следят всяка негова грешка във всеки мач а така трудно се работи

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6095
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот MASTER_COOL » 28 юли 2023 13:46

Прав е колегата. Сега е момента за смяна на треньора. Няма смисъл след Сепси. Имаме около 10 % шанс за реванша и трябва да опитаме всичко, дори със смяна на треньора.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
jermiun
Мнения: 516
Регистриран на: 11 авг 2011 14:00
Skype: да, не
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот jermiun » 28 юли 2023 14:10

Да връщат Любо Пенев, но май ще е послушкото от Хасково
“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”

Gotzev.88
Мнения: 657
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Gotzev.88 » 28 юли 2023 14:13

danko_sot написа:Някои медии в Румъния спрягат вече Трика за нов треньор при нас. Чух добри отзиви за него, но той е рискован вариант и е млад и неопитен точно като Илич. А ние вече се опарихме.


Кое му е неопитното? Точно от 10 години се пробва да е треньор и е сменил хиляда отбора, има по 6-7 мача за отбор, най-дългият му престой е 19 мача. Това е прекалено голямо ментре дори за Ганчев. Илич, Нестор и Йорданеску нямаха опит и не беше сигурно дали са добри, за Трика е сигурно, че не е. Крушчич не го броя, него ни го натресе Люпко и сам не знае защо...

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3970
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 28 юли 2023 14:16

BRF написа:
k_oleto написа:
BRF написа:Не знам,тук се обсъжда постоянно каква била схемата на игра,пък аз си мисля,че тя се променя дори и по време на самите мачове,както и се сменят позиции на играчи също по време на мачовете!


винаги съм уважавал мнението ти, та моля сега да коментираш: Турица и Вион по крилата как ти се видяха ?

Не са добре,Турицов направи много слаб мач и не е прав да се сърди!Всъщност вчера като дойдоха при нас и не получиха аплодисменти Турицов каза на всички футболисти да се махнат,след това дойде Фаетон сам и получи заслужени аплодисменти най-вече заради желанието си за игра!Това провокира нервите в Турицов!Вион се старае ,но като си халф бек трябва да ди с правилния крак за да центрираш!Явно новия Санянг си е чист бек и не може да играе в 3-5-2 и затова го пусна когато промени схемата!Като цяло слаб мач с малко желание за игра,а румънците бяха навсякъде по терена!

Ама това с Турицката и Файтона може да показва, че след идването на новите нямаме все още колектив, а има някакви групички, които се борят.
В този случай аз не виждам за какви тактики моем да говорим изобщо. Те тука ще се види дали Илич е добър треньор - дали може да ги обедини, както направи миналата година.
Аз съм склонен да му простя някои тактически прегрешения, ако съумее да направи отбор от тези футболисти в най-кратки срокове.

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Martinez1948 » 28 юли 2023 14:17

jermiun написа:Да връщат Любо Пенев, но май ще е [b]послушкото[/b] от Хасково

Може и да е по-зле. Конусджията от Сърбия дето в момента е на пост !!!
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

CSKA_FEN4E
Мнения: 860
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот CSKA_FEN4E » 28 юли 2023 14:27

danko_sot написа:Някои медии в Румъния спрягат вече Трика за нов треньор при нас. Чух добри отзиви за него, но той е рискован вариант и е млад и неопитен точно като Илич. А ние вече се опарихме.
В клуба е време да действат сега. Не да чакаме втория мач със Сепси. Тя работата е ясна вече.
Но ние имаме добър състав с по-класни футболисти от Сепси и при една бърза смяна с качествен треньор всичко е възможно. Не трябва да отписваме втория мач. С едно-две попълнения този отбор може да се бори за титлата. Аз искам Мирча Луческу. Преди месец се писа, че го искаме за директор, но после уж Фенербахче ни изпреварили. Но сега гледах съставът на турците и треньорът им е друг. Трябва ни някой като Луческу.

Съгласен съм с теб , няма какво да се чака реваншът , още тази сутрин трябваше да го уволнят , и такива треньори като Трика,Янев не ни трябват, трябва опитен специалист .

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот CSKArforever » 28 юли 2023 14:31

Нямам търпение да дойде нов треньор, да спечелим два, три мача и всички да го обяват за месия и как проблемът е бил в Илич.
И след това при първите загубени точки, да чета как масово го гонят, а след първия период на мини криза да настане тотална истерия срещу него и да бъде уволнен :). После ще дойде следващия и него ще го сполети същата съдба. И така до безкрай.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта