Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 24 юли 2023 21:19

danko_sot написа:Асприля е наказан и няма как да играе. Така поне четох някъде. Схемата на 90 процента ще е 3-5-2, но дано Махмута е здрав, иначе сме много къси, при отсъствието и на Юга. Няма място за експерименти, трябва да се играе на сигурно и в двата мача. Много добра идея даваш според мен Шопов да е на фланга. Момчето има по-добра скорост от Хайнц и би могъл да е добро решение за фланга, тъй като като номинален опорен полузащитник би могъл да подпомага и халфовете в дефанзивен план. А и умее да центрира.
Но както казах аз мисля, че ще играем 3-5-2 и напред ще е Фаетон с Хайнц. В средата Кареасо, Линдсет и Шопов. По фланговете Вион и Турицов.


това 3-5-2 ми е супер убито, а и честно казано се изнервям от трансферната политика. Ако ще играем с 3-5-2 ми да се вземат такива футболисти. Фаетон и Асприля са крила. НА всичкото отгоре сме с ++ при играчите извън ЕС, което означава, че някой ще е скамейка, а след като Морено се оправи - 2 скамейки. СЛед това: ако ще игарем 3-5-2 ми да бяхме пратили Антонов някъде да се обиграва. Аха. иХо и накрая няма и терен да помирише момчето.
Но да се върба на схемета. ЦСКА при Илич с тази схема играе най-скучният футбол, който съм гледал.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3680
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 24 юли 2023 22:14

Прав си за 3-5-2 и аз не я харесвам. Но одеве се замислих, че Илич вероятно я е използвал срещу Крумовград не от страх, а като генерална репетиция преди Сепси.
Може би това 3-5-2 е най-сигурният вариант, за да отстраним Сепси. Така че в краткосрочен план Илич да е взел правилното решение да се върне на тази схема. Но после дори и да ги бием ще има големи проблеми с това какво да прави?
Вариант 1: остава с 3-5-2. Купува още един цз, а Юга също го ползва като цз и стават точно 6 за три места. Асприля също може да бъде ползван като цн. Антонов може да го дадат под наем и готово. В средносрочен план не е лошо решение, защото се видя миналата година, че схемата не е атрактивна и нападателна, но относително печеливша. Аз обаче не съм оптимист за титлата с нея.
Вариант 2: Превключва пак на 4-1-4-1. Само че самата промяна отново ще обърка играчите, които пак ще трябва бързо да се пренастроят, а и срещу Хебър се видя, че нещо куца при тази постройка. Самата промяна е рискована и може да доведе до срив и загуба на точки и дори да коства главата на Саша.
Вариант 3: Пробва съвсем нова постройка: 4-3-3 или 4-2-3-1. Това е най-доброто решение за мен, но с уговорката, че трябваше още в началото на подготовката да заложи на някоя от тези постройки. На по-напреднал етап е рисковано. Ще трябва да се вземе задължително и още един качествен вътрешен халф, който да партнира с Линдсет. Любимецът на Илич Юга не е много подходящ при подобни схеми.
Това са трите варианта пред Илич. Нека видим как ще си изиграе картите сърбинът, но за мен той направи грешен ход още в подготовката, налагайки 4-1-4-1 и сега ще му е доста трудно да изпълни целите и да оправдае доверието на шефовете и всички нас. ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
jermiun
Мнения: 516
Регистриран на: 11 авг 2011 14:00
Skype: да, не
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот jermiun » 24 юли 2023 22:51

Дано махмутович не е титуляр, както и палавия вион. А някой знае ли, защо Илиан Антонов е извън групата?
“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”

peliforewer
Мнения: 9643
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот peliforewer » 25 юли 2023 08:36

Асприля има наказание 1 мач, Назон трябва да е титуляр.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

gihuelo
Мнения: 5820
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 25 юли 2023 10:32

danko_sot написа:Прав си за 3-5-2 и аз не я харесвам. Но одеве се замислих, че Илич вероятно я е използвал срещу Крумовград не от страх, а като генерална репетиция преди Сепси.
Може би това 3-5-2 е най-сигурният вариант, за да отстраним Сепси. Така че в краткосрочен план Илич да е взел правилното решение да се върне на тази схема. Но после дори и да ги бием ще има големи проблеми с това какво да прави?
Вариант 1: остава с 3-5-2. Купува още един цз, а Юга също го ползва като цз и стават точно 6 за три места. Асприля също може да бъде ползван като цн. Антонов може да го дадат под наем и готово. В средносрочен план не е лошо решение, защото се видя миналата година, че схемата не е атрактивна и нападателна, но относително печеливша. Аз обаче не съм оптимист за титлата с нея.
Вариант 2: Превключва пак на 4-1-4-1. Само че самата промяна отново ще обърка играчите, които пак ще трябва бързо да се пренастроят, а и срещу Хебър се видя, че нещо куца при тази постройка. Самата промяна е рискована и може да доведе до срив и загуба на точки и дори да коства главата на Саша.
Вариант 3: Пробва съвсем нова постройка: 4-3-3 или 4-2-3-1. Това е най-доброто решение за мен, но с уговорката, че трябваше още в началото на подготовката да заложи на някоя от тези постройки. На по-напреднал етап е рисковано. Ще трябва да се вземе задължително и още един качествен вътрешен халф, който да партнира с Линдсет. Любимецът на Илич Юга не е много подходящ при подобни схеми.
Това са трите варианта пред Илич. Нека видим как ще си изиграе картите сърбинът, но за мен той направи грешен ход още в подготовката, налагайки 4-1-4-1 и сега ще му е доста трудно да изпълни целите и да оправдае доверието на шефовете и всички нас. ;)


Според мен няма да е 3-5-2 . Най-малко собствениците ще го натиснат за схема с повече нападатели.
Назон, Естрада,Асприля,Шагоян,Фаетон,Папазов,Антонов, Канцлера - няма кой да държи 7-8 нападателя и да им плаща заплатите.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3680
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 25 юли 2023 12:26

По трансферите ще се разбере. Ако сега вземем още един цз, значи преминаваме на 3-5-2. Ако вземем само вътрешен халф ще е друга схемата.
Но снощи се замислих, че ние 4-3-3 с наличните играчи много трудно можем да играем. Един Тобиас Хайнц всички го хвалят и той наистина е ключов играч за нас, но и на него му липсва скорост, поради това и в дефанзивен план не е много полезен. Илич неслучайно го пробва на фланга, но не се получи. А при 4-3-3 с трима халфове в средата, един от които е Хайнц, много трудно можем да балансираме в дефанзивен план, тъй като тя се играе с трима нападатели, двама, от които флангови.
Единствено остава 4-2-3-1, където Хайнц да получи нужната свободна роля, а Фаетон да бъде ползван на фланга. Но ще трябва още един стабилен вътрешен халф. Може да пробваме и ромб, наричана още диамант. Тя е с двама нападатели, а вътрешните халфове са подредени в ромб. Липсват крила в тази схема. Други варианти не се сещам.
Така че шансът 3-5-2 да остане основна схема и този сезон не е никак малък.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 25 юли 2023 23:46

jermiun написа:Дано махмутович не е титуляр, както и палавия вион. А някой знае ли, защо Илиан Антонов е извън групата?


щото при 3-5-2 крила не ни трябват

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот k_oleto » 25 юли 2023 23:48

gihuelo написа:
danko_sot написа:Прав си за 3-5-2 и аз не я харесвам. Но одеве се замислих, че Илич вероятно я е използвал срещу Крумовград не от страх, а като генерална репетиция преди Сепси.
Може би това 3-5-2 е най-сигурният вариант, за да отстраним Сепси. Така че в краткосрочен план Илич да е взел правилното решение да се върне на тази схема. Но после дори и да ги бием ще има големи проблеми с това какво да прави?
Вариант 1: остава с 3-5-2. Купува още един цз, а Юга също го ползва като цз и стават точно 6 за три места. Асприля също може да бъде ползван като цн. Антонов може да го дадат под наем и готово. В средносрочен план не е лошо решение, защото се видя миналата година, че схемата не е атрактивна и нападателна, но относително печеливша. Аз обаче не съм оптимист за титлата с нея.
Вариант 2: Превключва пак на 4-1-4-1. Само че самата промяна отново ще обърка играчите, които пак ще трябва бързо да се пренастроят, а и срещу Хебър се видя, че нещо куца при тази постройка. Самата промяна е рискована и може да доведе до срив и загуба на точки и дори да коства главата на Саша.
Вариант 3: Пробва съвсем нова постройка: 4-3-3 или 4-2-3-1. Това е най-доброто решение за мен, но с уговорката, че трябваше още в началото на подготовката да заложи на някоя от тези постройки. На по-напреднал етап е рисковано. Ще трябва да се вземе задължително и още един качествен вътрешен халф, който да партнира с Линдсет. Любимецът на Илич Юга не е много подходящ при подобни схеми.
Това са трите варианта пред Илич. Нека видим как ще си изиграе картите сърбинът, но за мен той направи грешен ход още в подготовката, налагайки 4-1-4-1 и сега ще му е доста трудно да изпълни целите и да оправдае доверието на шефовете и всички нас. ;)


Според мен няма да е 3-5-2 . Най-малко собствениците ще го натиснат за схема с повече нападатели.
Назон, Естрада,Асприля,Шагоян,Фаетон,Папазов,Антонов, Канцлера - няма кой да държи 7-8 нападателя и да им плаща заплатите.


ако играем с различна схема от 3-5-2 ще напиша три пъти, че подуенци са номер 1

Потребителски аватар
jermiun
Мнения: 516
Регистриран на: 11 авг 2011 14:00
Skype: да, не
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот jermiun » 26 юли 2023 09:12

k_oleto написа:
jermiun написа:Дано махмутович не е титуляр, както и палавия вион. А някой знае ли, защо Илиан Антонов е извън групата?


щото при 3-5-2 крила не ни трябват

не е така. При негативен рецултат е нужно да промениш нещо и крилата са ти опция.
“Сегашният “Левски” бе създаден от Държавна сигурност. Татяна Дончева го узакони, тъй като тогава тя беше прокурор в Софийски градски съд. Този отбор, който играе сега, е подмененият “Левски”. Това е нелегитимен клуб. Истинския “Левски” не играе никъде”

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12709
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот BRF » 26 юли 2023 12:58

Не знам,тук се обсъжда постоянно каква била схемата на игра,пък аз си мисля,че тя се променя дори и по време на самите мачове,както и се сменят позиции на играчи също по време на мачовете!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта