2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10203
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот CSKA 78 » 22 юли 2023 10:58

Знам ли?! Видя ли числата как бият, при това на по-голяма жега?! За сегашната селекция са дадени много пари, даже сме направили рекорд по похарчени пари за трансфери! И никой няма да чака Илич! Крумовград вчера ни правеха дълбока преса на Армията с играчи, които са десетки пъти по-евтини от нашите! И почти всичките техни играчи бяха дебютанти, ако не се брои мачът им срещу Лц! Та...проблемът май е в треньора!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот Martinez1948 » 22 юли 2023 11:05

Илич и екип му са страхливи. Факт .Точка.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6095
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 22 юли 2023 11:19

Мартинез - я си ходи в Бистрица ! Там ти отива повече ;)

CSKA 78 - "страхливеца" Илич, тази година ще смаже и подуенци и делиорманци :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12695
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот BRF » 22 юли 2023 12:29

CSKA 78 написа:Знам ли?! Видя ли числата как бият, при това на по-голяма жега?! За сегашната селекция са дадени много пари, даже сме направили рекорд по похарчени пари за трансфери! И никой няма да чака Илич! Крумовград вчера ни правеха дълбока преса на Армията с играчи, които са десетки пъти по-евтини от нашите! И почти всичките техни играчи бяха дебютанти, ако не се брои мачът им срещу Лц! Та...проблемът май е в треньора!

Не съм гледал числата и слабо ме вълнуват,обаче гледах гола на Меси в последната минута!Да имаш Меси и Бускетс и едвам да биеш по твоята логика си е за оставка!Вчера играха Петров,Турицов,Дончев,Шопов,Папазов,това видях аз!Освен това още не са отбор нашите,но класата в отбора си личи от километри,на треньора също!

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот Reckless » 22 юли 2023 14:02

Нашите когато не играят, си заслужават недоволството. Вчера обаче направиха добър мач. Ще кажете, че срещу Крумовград, но Лудогорец са на друго мнение. Крумовград се оказват жилав отбор и ще объркат много сметки. Фактът, че нямаха удар във вратата ни е красноречив от гледна точка на предния им мач. Късметът и добрата намеса на вратаря им ги спаси от по-изразителна загуба. Голът на Хайнц беше върха на диаманта. Шедьовър ! Шопов направи много добро включване. Как може да се вини треньора с оглед на добрата игра и победата !? Така е преценил и е победил. Какво повече ? Нека имаме предвид, че всеки новак в лигата, първите си мачове ги играе на ръба на възможностите си и се хвърлят, като за последно. Искат да се докажат, че не случайно са там. Срещу отбор, който се хвърля на 100% се иска здрава концентрация да го спреш и да го удариш. За това е много важно да имаме дълга резервна скамейка, за да има гладни за доказване и като влязат да се хвърлят, като армейци ! От тук нататък, само шлайфане и обиграване помежду им и резултатите ще дойдат. Поне така ми се иска да вярвам :)

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот redhooligan » 22 юли 2023 14:23

Reckless написа:Нашите когато не играят, си заслужават недоволството. Вчера обаче направиха добър мач. Ще кажете, че срещу Крумовград, но Лудогорец са на друго мнение. Крумовград се оказват жилав отбор и ще объркат много сметки. Фактът, че нямаха удар във вратата ни е красноречив от гледна точка на предния им мач. Късметът и добрата намеса на вратаря им ги спаси от по-изразителна загуба. Голът на Хайнц беше върха на диаманта. Шедьовър ! Шопов направи много добро включване. Как може да се вини треньора с оглед на добрата игра и победата !? Така е преценил и е победил. Какво повече ? Нека имаме предвид, че всеки новак в лигата, първите си мачове ги играе на ръба на възможностите си и се хвърлят, като за последно. Искат да се докажат, че не случайно са там. Срещу отбор, който се хвърля на 100% се иска здрава концентрация да го спреш и да го удариш. За това е много важно да имаме дълга резервна скамейка, за да има гладни за доказване и като влязат да се хвърлят, като армейци ! От тук нататък, само шлайфане и обиграване помежду им и резултатите ще дойдат. Поне така ми се иска да вярвам :)


Напълно съм съгласен с написаното от теб.
Всеки знае да критикува и то още в началото на сезона, когато имаш 5 нови играчи! Първенството е още в началото и е рано да се прави оценка на играта. Също така се радвам, че Илич получава възможност да се докаже и може би бъдещето ще му е ясно на полусезона или след края на сезона. Досега не си спомням скоро да сме имали треньор който да се задържи толкова време на треньорската скамейка и се надявам Илич да се задържи и да станем шампиони.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Mitata
Мнения: 6657
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот Mitata » 22 юли 2023 18:12

Три точки са три точки, макар спечелени с гол разлика срещу новак в групата. Предстоят важни мачове със силен румънски тим.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

На линия
DoSomethingDifferent
Мнения: 576
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот DoSomethingDifferent » 22 юли 2023 19:00

CSKA 78 написа:Знам ли?! Видя ли числата как бият, при това на по-голяма жега?! За сегашната селекция са дадени много пари, даже сме направили рекорд по похарчени пари за трансфери! И никой няма да чака Илич! Крумовград вчера ни правеха дълбока преса на Армията с играчи, които са десетки пъти по-евтини от нашите! И почти всичките техни играчи бяха дебютанти, ако не се брои мачът им срещу Лц! Та...проблемът май е в треньора!


Ок, вече ще броим само мачовете с/у Етър!?
Do Something Different!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10203
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот CSKA 78 » 22 юли 2023 19:29

DoSomethingDifferent написа:
CSKA 78 написа:Знам ли?! Видя ли числата как бият, при това на по-голяма жега?! За сегашната селекция са дадени много пари, даже сме направили рекорд по похарчени пари за трансфери! И никой няма да чака Илич! Крумовград вчера ни правеха дълбока преса на Армията с играчи, които са десетки пъти по-евтини от нашите! И почти всичките техни играчи бяха дебютанти, ако не се брои мачът им срещу Лц! Та...проблемът май е в треньора!


Ок, вече ще броим само мачовете с/у Етър!?


Какво не ти е ясно?! Ако ние не сме сработени, то и футболистите на Крумовград не са сработени! Та това не е оправдание!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: 2 Кръг/ ЦСКА - Крумовград /21.07.2023/ 21:15 ч.

Мнениеот CSKArforever » 22 юли 2023 19:45

Не сме спечелили по най-изразителния начин, но от 30те минути които изгледах, както и репортажа след това, изглежда, че сме контролирали мача през цялото време и при повечко късмет сме можели да вкараме поне още един гол.
Колкото до схемата вчера. Не мисля, че това ще е формацията на която ще разчитаме. Проблема в момента е, че Асприля е от малко време в отбора и явно още не е готов за титуляр, същото важи и за Естрада, чието отсъствие принуждама Фаетон да играе на върха на върха на атаката, оставяйки ни без крила. Е имаме Шагоян, но в последно време не показва добра игра. Новите очевидно имат нужда от адаптация, което е напълно нормално. Лошото е, че извадихме голям малшанс с жребия и ни чака много труден мач с румънците.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта