34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 юни 2023 12:44

Пак казвам. Горе главите! Нищо не е станало и няма да дойде края на света, ако не станем шампиони. Това ни е най-добрият сезон в последните няколко години. Тъпо е да се вайкаме само като някакви баби и да търсим само косури и негативните неща.
Първо едно голямо браво на Дани Ганчев, който за една година успя да промени цялостно отбора. Като почнем от медийния образ на ЦСКА (мисля че за това голяма степен роля има и журналистката от бТВ Флорина) и стигнем до оперативната част на отбора. Имаме треньор, който изкара цяла година, което не нам от йога не е било. Имаме стабилен директор в лицето на Фичо, очаквам и Стоян да се докаже! Феновете от Сектор Г най-после се завърнаха на терена и да вчера беше ужасен момент, но те бяха там и всички заедно го изстрадаха. Имаме готов проект за нов стадион и нов съсобственик, което в тази икономическа криза е супер новина.
Повече позитивизъм трябва, повече вяра и подкрепа към отбора. Най-човешкото е да сгрешиш, когато си под голямо напрежение и много искаш да успееш. Но е абсолютно недопустимо да се плюе по Турицов и Бусато,защото те са истински армейци и са едни от нас!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот redhooligan » 04 юни 2023 13:45

danko_sot написа:Пак казвам. Горе главите! Нищо не е станало и няма да дойде края на света, ако не станем шампиони. Това ни е най-добрият сезон в последните няколко години. Тъпо е да се вайкаме само като някакви баби и да търсим само косури и негативните неща.
Първо едно голямо браво на Дани Ганчев, който за една година успя да промени цялостно отбора. Като почнем от медийния образ на ЦСКА (мисля че за това голяма степен роля има и журналистката от бТВ Флорина) и стигнем до оперативната част на отбора. Имаме треньор, който изкара цяла година, което не нам от йога не е било. Имаме стабилен директор в лицето на Фичо, очаквам и Стоян да се докаже! Феновете от Сектор Г най-после се завърнаха на терена и да вчера беше ужасен момент, но те бяха там и всички заедно го изстрадаха. Имаме готов проект за нов стадион и нов съсобственик, което в тази икономическа криза е супер новина.
Повече позитивизъм трябва, повече вяра и подкрепа към отбора. Най-човешкото е да сгрешиш, когато си под голямо напрежение и много искаш да успееш. Но е абсолютно недопустимо да се плюе по Турицов и Бусато,защото те са истински армейци и са едни от нас!


Със всичко което си написал съм съгласен, освен за Бусато. Лично мое мнение е, че той трябваше да се махне още миналата година. Прави доста детински грешки и то не при резултат 3:0 за нас!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 юни 2023 14:49

Къса ти е паметта.Бусато ни е вадил много мачове.В ЕКТ буквално ни е класирал сам. Бразилецът заслужава уважение и място в клубната история.Един от малкото чужденци, играли в клуба, който знае какво е ЦСКА!
Но иначе и на мен ми се струва, че е време за нов вратар, даже нови. Митко не го виждам като титуляр. Иначе.от бг вратарите бих направил запитване за цената на Дюлгеров от Черно море.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот redhooligan » 04 юни 2023 17:01

Колкото ни е спасявал, толкова ни е и дънил. Вратарите винаги са ни били силни, но Бусатката не мога да го наредя до Райс М'Боли, Стоян Колев и Пифа. Може би Черниаускас може да е по слаб от него.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3780
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 юни 2023 18:42

Не ми се занимава да правя компилация с глупостите на Бусато. Дори и тези от тази година са достатъчни за 90 мин филм.

Но ще обърна внимание на простотията му от вчера с кашкавалените ръце и с излзиането му срещу Десподов, за което не знам защо, но нямаше почти никакви коментари. Обърнете внимание как Десподов надбягва Амос, но си чуква некадърно топката и тя тръгва към аутлинията и то отдалечавайки се от вратата. Той я настига на 2 метра само от аутлинията и на 2 метра от голямата пелантерия. На голямо разстояние от вратата, наближавайки на скорост аутлинията и вече отдалечавайки се. Единственото, което можеше да направи в тази позиция на тялото е да се извърти и само да я отклони. Нула шанс за силен удар. Да не говорим, ако вратаря си стои до гредата и просто чака. Абсолютни никакъв шанс за гол, а Десподов нямаше и с кой да комбинбира. Но не, Бусатката се изтърчава да "пресреща". Нито му беше там мястото, нито имаше шанс да изпревари Десподов. Нито нападателя тичаше срещу вратата. Тъпотия страшна.
Ама честно ви казвам, тази година Бусатката е доста по-добре. Сега прееба само най-важните мачове :))) Предните сезони правеше такива аматьорски изпълнения абсолютно всеки мач поне по едно.
Обаче аз не му се сърда, мисля че е много признателен на ЦСКА, че го е взел от плажовете и вярвам, че обича клуба си след толкова години. Виновен е титанично некадърния Стойкас, който ни го доведе за вратар. Все едно в България и бившите юго републики няма стотици вратари, които са тренирали цял живот, а не само на стари години.
https://youtu.be/UPD3HY7HJlg?t=69
Последна промяна от ivo55 на 04 юни 2023 18:44, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 юни 2023 18:44

Е при положение, че Колев и Пифа са ставали шампиони, а и са българи, няма как да не се съглася. ;) Колкото до Мболи, може да е по-добър от Бусато, но е дал по-малко на клуба.
Мисълта ми като цяло беше, че трябва да уважаваме и легионерите, които са дали нещо на тоя отбор, защото реално, ако ги сметнем последните 5-6 години сигурно са минали 50-60 чужденци, но колко ще запомним от тях е друг въпрос ;
Между другото изненадващо за мен след Витанов и По Конате от Ботев е свободен агент. Аз мисля, че вместо да търсим само свободни агенти от чуждите първенства е хубаво да погледнем и към нашата ефбет лига.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3780
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот ivo55 » 04 юни 2023 18:46

И какво ни е "дал" Бусатката, освен че се насира във всички важни мачове (и не само)?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот redhooligan » 04 юни 2023 19:15

danko_sot написа:Е при положение, че Колев и Пифа са ставали шампиони, а и са българи, няма как да не се съглася. ;) Колкото до Мболи, може да е по-добър от Бусато, но е дал по-малко на клуба.
Мисълта ми като цяло беше, че трябва да уважаваме и легионерите, които са дали нещо на тоя отбор, защото реално, ако ги сметнем последните 5-6 години сигурно са минали 50-60 чужденци, но колко ще запомним от тях е друг въпрос ;
Между другото изненадващо за мен след Витанов и По Конате от Ботев е свободен агент. Аз мисля, че вместо да търсим само свободни агенти от чуждите първенства е хубаво да погледнем и към нашата ефбет лига.


Скромното ми мнение е, че и двамата могат да ни свършат идеална работа за новия сезон и най-важното да ги вземем без пари. Ако не се представят на ниво ще се намери кой да ги купи или да ги вземе под наем.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3647
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 04 юни 2023 19:55

Абе видим ли изгоден вариант да вземем добър българин задължително трябва да се действа, още повече и наш юноша. Сега сдруг е въпросът че споциално Петър имаше една контузия тежка, ако не се лъжа и не знам това да не е причината да го освободят без договор ;)
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 34 Кръг/ ЦСКА София - ЦСКА 1948/ 03.06.2023/ 18:00 ч.

Мнениеот Reckless » 05 юни 2023 06:17

Нещата са елементарни. В края на първенството, който отбор, започва да стъпва накриво, губи позиции. Лудогорец се издъни с равен с числото и ги поведохме с точка. Ние се издънихме със същия отбор и те ни поведоха с точка. Който греши по-малко той ще е напред. Лудогорец беше готов да се издъни и срещу сините, но те не му позволиха. Младоците на Левски играха супер добре и играха за победа, но нямаха класата да удържат. Ако имаше още поне 2-3 титуляра в състава им, Лудогорец щяха да се спънат пак. Топузаков, даже извади един от най-добрите им защитници, защото много им пречеше на зелените. Логиката им е потресаваща ! Да не ни правели шампиони !!! Това означава ли, че играят за Лудогорец ? Ако е така, да им се изтаковам на самочувствието, въздухарско ! Да пазят, Лудогорец, да не би да се издънят :) Ми той целия шампионат се крепи на това, кой ще сгреши по-малко, защо ги пазите от грешки ? Не сме заслужавали да сме шампиони, защото не сме победили тоя и оня. Ми те Лудогорец, да не би да победиха всички, че да заслужават повече !? С най-много точки сме с тях, значи заслугите са налице. Който обаче сгреши повече в края, няма да стане шампион. Да, ама едните си имат такива, които ги предпазват от грешна стъпка. Не съм вярвал, че точно сините, които са с претенциите за голям клуб, ще са подлоги на Лудогорец !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта