Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6067
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот MASTER_COOL » 18 апр 2023 10:36

Имат явно превъзходство в няколко зони ! Този сезон не виждам как ще ги бием. Това е истината. Отделно сега те са с психологическо предимство, заради положителната им серия срещу нас. Просто палачинката в дербито се обърна.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23798
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот delqnski47 » 18 апр 2023 10:49

MASTER_COOL написа:Имат явно превъзходство в няколко зони ! Този сезон не виждам как ще ги бием. Това е истината. Отделно сега те са с психологическо предимство, заради положителната им серия срещу нас. Просто палачинката в дербито се обърна.

Бе накрая бяха като посърнали пък не знам... :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот BRF » 18 апр 2023 13:08

MASTER_COOL написа:Имат явно превъзходство в няколко зони ! Този сезон не виждам как ще ги бием. Това е истината. Отделно сега те са с психологическо предимство, заради положителната им серия срещу нас. Просто палачинката в дербито се обърна.

И защо е нужно да ги бием?И срещу тях и срещу Славия и Пирин дават по 3 точки!Въобще пък не ми дреме за психологическото им предимство след като са 19 точки зад нас ,а ние сме на Върха с 2 точки преднина!Последите 15 мача имаме 12 победи и 3 равни и не сме спрели да се оплакваме от играта!В този мач Левски излязаха с ясната мисъл за Х и то все пак имат читави футболисти и не е много друдно да имаш силни футболисти и да направиш равен!Те направиха 11 мача без победа и след всеки от тях обясняваха колко силно били играли и как надиграли!Ние правим 9 поредни победи като гости и бием Берое с 1:4 ,ама пак хората питат защо сме почнали да играем след 70-та минута!ЛИДЕР сме в класирането 4 кръга преди края на на първата част от първенството!

Snatch
Мнения: 200
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот Snatch » 18 апр 2023 13:59

BRF написа:
MASTER_COOL написа:Имат явно превъзходство в няколко зони ! Този сезон не виждам как ще ги бием. Това е истината. Отделно сега те са с психологическо предимство, заради положителната им серия срещу нас. Просто палачинката в дербито се обърна.

И защо е нужно да ги бием?И срещу тях и срещу Славия и Пирин дават по 3 точки!Въобще пък не ми дреме за психологическото им предимство след като са 19 точки зад нас ,а ние сме на Върха с 2 точки преднина!Последите 15 мача имаме 12 победи и 3 равни и не сме спрели да се оплакваме от играта!В този мач Левски излязаха с ясната мисъл за Х и то все пак имат читави футболисти и не е много друдно да имаш силни футболисти и да направиш равен!Те направиха 11 мача без победа и след всеки от тях обясняваха колко силно били играли и как надиграли!Ние правим 9 поредни победи като гости и бием Берое с 1:4 ,ама пак хората питат защо сме почнали да играем след 70-та минута!ЛИДЕР сме в класирането 4 кръга преди края на на първата част от първенството!

Аз специално, а мисля и повечето,ако не и всички не се оплакваме, че не сме спечелили. Оплакваме се от играта, защото е видно,че нищо не играем. Илич скоро ще направи една година начело на отбора, ама аз изчистен стил на игра не виждам. Срамно е Цска да играе по този начин. Ако на теб ти харесва играта, няма проблем, всеки има право на мнение.
Keep Walking

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот BRF » 18 апр 2023 14:56

Snatch написа:
BRF написа:
MASTER_COOL написа:Имат явно превъзходство в няколко зони ! Този сезон не виждам как ще ги бием. Това е истината. Отделно сега те са с психологическо предимство, заради положителната им серия срещу нас. Просто палачинката в дербито се обърна.

И защо е нужно да ги бием?И срещу тях и срещу Славия и Пирин дават по 3 точки!Въобще пък не ми дреме за психологическото им предимство след като са 19 точки зад нас ,а ние сме на Върха с 2 точки преднина!Последите 15 мача имаме 12 победи и 3 равни и не сме спрели да се оплакваме от играта!В този мач Левски излязаха с ясната мисъл за Х и то все пак имат читави футболисти и не е много друдно да имаш силни футболисти и да направиш равен!Те направиха 11 мача без победа и след всеки от тях обясняваха колко силно били играли и как надиграли!Ние правим 9 поредни победи като гости и бием Берое с 1:4 ,ама пак хората питат защо сме почнали да играем след 70-та минута!ЛИДЕР сме в класирането 4 кръга преди края на на първата част от първенството!

Аз специално, а мисля и повечето,ако не и всички не се оплакваме, че не сме спечелили. Оплакваме се от играта, защото е видно,че нищо не играем. Илич скоро ще направи една година начело на отбора, ама аз изчистен стил на игра не виждам. Срамно е Цска да играе по този начин. Ако на теб ти харесва играта, няма проблем, всеки има право на мнение.

Хареса ми играта с Локо Пд,Берое,Ботев и с 1948!Правихме натиск и хубави атака!За септември ,спартак варна и славия играхме толкова колкото да победи!Говедата имат силни футболисти и като ги наредят за равен се получава тази постна продукция!
Колкото до стила на игра,точно че се поизчисти и стана разпознаваем и трябва да попренареди нещата за да изненадваме отново противника!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6762
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот soilwork » 18 апр 2023 16:10

При загуба от Лудогорец съм сигурен че Илич няма да е треньор на ЦСКА в следващият мач.Дори мисля че сам ще напусне. Очаквам мащабни промени през лятото от новите инвеститори които ще засегнат 80% от играчите. Ще има ново преструктуриране и по горните етажи. Градинари, бивши "легенди" с 30 мача и 5 гола, скаути с неизяснени позиции и разни тем подобни ще бъдат разкарани

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот tornadooo » 18 апр 2023 18:16

Всичко върви добре. След две седмици Лудогорец излиза начело, а това означава само едно. ЦСКА-София ще правят шампионски шпалир в Разград, защото плейофния мач ще е там.

gihuelo
Мнения: 5734
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот gihuelo » 18 апр 2023 20:52

Илич се учи в момента в движение .
Има 27 мача за Чукарички и 32 за ЦСКА !
Не съм сигурен че и той знае какво точно иска и прави , даже помощниците му изглеждат една идея по- спокойни и улегнали.
До къде ще ни доведе този експеримент с млад треньор времето ще покаже.
Иначе се върнахме при схемата 3-5-2 заради която изгонихме Аркрапович.
До тук излиза вярно твърдението на някой че Джуджи е купил всичко освен мачовете с Левски , Лудогорец, Локо(ПД) , Локо (СФ) и 1948. Нямаме и факти за да го опровергаем това твърдение.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот BRF » 18 апр 2023 21:58

tornadooo написа:Всичко върви добре. След две седмици Лудогорец излиза начело, а това означава само едно. ЦСКА-София ще правят шампионски шпалир в Разград, защото плейофния мач ще е там.

Бъркаш ни с едни сини!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот BRF » 18 апр 2023 21:59

gihuelo написа:Илич се учи в момента в движение .
Има 27 мача за Чукарички и 32 за ЦСКА !
Не съм сигурен че и той знае какво точно иска и прави , даже помощниците му изглеждат една идея по- спокойни и улегнали.
До къде ще ни доведе този експеримент с млад треньор времето ще покаже.
Иначе се върнахме при схемата 3-5-2 заради която изгонихме Аркрапович.
До тук излиза вярно твърдението на някой че Джуджи е купил всичко освен мачовете с Левски , Лудогорец, Локо(ПД) , Локо (СФ) и 1948. Нямаме и факти за да го опровергаем това твърдение.

Последните две изречения от къде ти хрумнаха?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта