Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот CSKArforever » 13 апр 2023 18:45

Троен мач отвсякъде. Предните 2 мача ни надиграха тотално и няма да е лесно, макар и в момента да не са в онзи подем от тогава. Не знам как ще им се отрази напускането на Мъри, но не вярвам да рухнат тотално.
Ние пък постигаме добри резултати, но играта е спорна, като трябва да се отбележи, че в повечето мачове играем доста пестеливо. Защитата ни е слабото звено, а ако играе и Жеферсон в средата, ще ни е доста трудно. Гарсес също е абсолютен антифутболист, техниката му е ужасяваща и макар и да е борбен за мен не е за ЦСКА, а позицията на десния фланг също ни се явява проблемна, където опциите ни са Гарсес и Вион.

Хубавото е, че имаме класни играчи, като Назон и Хайнц, които правят разликата и могат да решават мачове. При ъгловите удари също сме доста силни.

1 на 0 за нас

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6085
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот MASTER_COOL » 14 апр 2023 10:58

Оставим ли ги да си разиграват спокойно по фланговете - ще загубим. Превъзхождат ни със скорост
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3778
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот ivo55 » 14 апр 2023 13:32

Трябва да стоим близко до тях и чисто физически да мачкаме систематично.
Гол ще дойде, стига да не бързаме и да не се изнервяме.

Мъри и този път събра доста хилави и повечето ниски футболисти, които във физически аспект отсъпват на всеки отбор в Първа лига. Нямат и сила да стрелят отдалеч "сините", именно защото са подбрани офанзивните им да са бързи бразилчета от плажните дивизии, съответно хилави и тактически неграмотни.

Мъри сглабя винаги отбори, които са силни на контри и по крилата. Това се решава много лесно, като в схемата 3-5-2, просто когато Левски бутат топката към някое от крилата, единият ни нападател трябва да влиза в зоната на бека им, с което да го задължи да си стои там. И така крилото им остава само. Чакаш го да сбърка или да се освободи от топката. Ако все пак крилото им успее да бутне топката напред и да я подгони просто му биеш едно рамо (не го риташ и не го държиш с ръце). За целта халфбека или опорен халф трябва да са до него. Освен по някаква адска случайност, "сините" не могат да ни вкарат никога гол от центриране след фаул или корнер.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Вълчан
Мнения: 4285
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот Вълчан » 14 апр 2023 20:49

Идвай треньор на Герена. Разбираш ги работите. В предвид мача на Лудогорец днес победата ще ви е златна ако я вземете. Левски има доста бързи футболисти и мисля ще заложат на повече контри. Времето ще е дъждовно и не знам дали ще минат шпагатите ви.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот ugly bug » 15 апр 2023 08:53

От тук нататък ще си проличава готови ли сме за шампиони или не .
Разхождането по терена свърши! Яко битка до краят на първенството!
Дано да победим.
Само ЦСКА!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3778
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот ivo55 » 15 апр 2023 09:12

Вълчан написа:Идвай треньор на Герена. Разбираш ги работите. В предвид мача на Лудогорец днес победата ще ви е златна ако я вземете. Левски има доста бързи футболисти и мисля ще заложат на повече контри. Времето ще е дъждовно и не знам дали ще минат шпагатите ви.

Е защо да падам толкова ниско да ходя в антирекордьора. Не, мерси :)))
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот W84me » 15 апр 2023 22:11

ivo55 написа:
Вълчан написа:Идвай треньор на Герена. Разбираш ги работите. В предвид мача на Лудогорец днес победата ще ви е златна ако я вземете. Левски има доста бързи футболисти и мисля ще заложат на повече контри. Времето ще е дъждовно и не знам дали ще минат шпагатите ви.

Е защо да падам толкова ниско да ходя в антирекордьора. Не, мерси :)))

Челси си намериха нов треньор. Колегата знае как да спре 3-5-2 на Реал със силни крила :)))
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3778
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот ivo55 » 15 апр 2023 23:34

Реал Подуяне :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот sly » 17 апр 2023 14:28

Това, че корифеят на правилния футбол няма да участва в този мач е само в негов плюс. Можеше пак да си каже къде го сърби и достойно да остане и върши работата си докато се намери негов постоянен заместник.
Иначе мача както винаги е троен, но все пак мисля че резултата ще е; 1, 2 гола повече за домакините.

Snatch
Мнения: 200
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: Ефбет Лига 26 кръг ЦСКА София - Левски София 17.04 от 17:30

Мнениеот Snatch » 17 апр 2023 15:44

Надявам се на победа и най-накрая да покажем добра игра през целия двубой.
Keep Walking


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта