Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Mitata » 14 мар 2023 07:42

шивача написа:.....
...
аха, ясно


Съжалявам ако съм прозвучал малко назидателно, не искам да натрапвам мнението си.

Ако Джефката беше можещ футболист нямаше да е в ЦСКА толкова години. Не знам някой да е предлагал милиони за него. Има качества, но са лимитирани.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 14 мар 2023 09:01

шивача написа:
Mitata написа:И аз мисля, че в основата на успешното представяне до момента е треньорското ръководство начело с Илич. Взима почти максимума от този отбор. Толкова победи на косъм може да постигне само знаещ и можещ треньор.

Знаещ и можещ треньор за това време трябваше да ги е научил да играят футбол и дда не треперим срещу повечето отбори.
Трупаме точки и толкоз.


Уау, ами да вземем да го изгоним! И понеже отборът от Подуяне играе "най-красивият футбол в А група", направо да откраднем боК Мъри да ни научи да играем красиво и правилно! За пореден път се убеждавам, че феновете са най-големият враг на футбола в България!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот шивача » 14 мар 2023 09:36

mistreated написа:
шивача написа:
Mitata написа:И аз мисля, че в основата на успешното представяне до момента е треньорското ръководство начело с Илич. Взима почти максимума от този отбор. Толкова победи на косъм може да постигне само знаещ и можещ треньор.

Знаещ и можещ треньор за това време трябваше да ги е научил да играят футбол и дда не треперим срещу повечето отбори.
Трупаме точки и толкоз.


Уау, ами да вземем да го изгоним! И понеже отборът от Подуяне играе "най-красивият футбол в А група", направо да откраднем боК Мъри да ни научи да играем красиво и правилно! За пореден път се убеждавам, че феновете са най-големият враг на футбола в България!

Хубаво е човек да не си заравя главата в пясъка. Имаш нисък критерии, като те чета.И толкоз разбираш футбола, щом играта ни ти харесва. А Мъри си го вземи у вас, има на кво да те научи.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 14 мар 2023 10:07

шивача написа:Хубаво е човек да не си заравя главата в пясъка. Имаш нисък критерии, като те чета.И толкоз разбираш футбола, щом играта ни ти харесва. А Мъри си го вземи у вас, има на кво да те научи.


Я обясни, какъв е твоят критерий? Разясни на нас неразбиращите. Как трябва да изглежда отборът ни, кой точно треньор трябва да застане начело и кои играчи да се доведат? Като ме "четеш" и ми отговаряш, хубаво е първо да се научиш и да пишеш. Че имаш доста нисък критериЙ за правопис!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот шивача » 14 мар 2023 10:30

mistreated написа:
шивача написа:Хубаво е човек да не си заравя главата в пясъка. Имаш нисък критерии, като те чета.И толкоз разбираш футбола, щом играта ни ти харесва. А Мъри си го вземи у вас, има на кво да те научи.


Я обясни, какъв е твоят критерий? Разясни на нас неразбиращите. Как трябва да изглежда отборът ни, кой точно треньор трябва да застане начело и кои играчи да се доведат? Като ме "четеш" и ми отговаряш, хубаво е първо да се научиш и да пишеш. Че имаш доста нисък критериЙ за правопис!

И да ти обяснявам, пак няма да разбереш, просто потенциала ти е лимитиран. За правопис не претендирам, горе-долу се старая. Толкоз.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 14 мар 2023 10:49

шивача написа:
mistreated написа:
шивача написа:Хубаво е човек да не си заравя главата в пясъка. Имаш нисък критерии, като те чета.И толкоз разбираш футбола, щом играта ни ти харесва. А Мъри си го вземи у вас, има на кво да те научи.


Я обясни, какъв е твоят критерий? Разясни на нас неразбиращите. Как трябва да изглежда отборът ни, кой точно треньор трябва да застане начело и кои играчи да се доведат? Като ме "четеш" и ми отговаряш, хубаво е първо да се научиш и да пишеш. Че имаш доста нисък критериЙ за правопис!

И да ти обяснявам, пак няма да разбереш, просто потенциала ти е лимитиран. За правопис не претендирам, горе-долу се старая. Толкоз.

Когато човек не знае какво да каже, използва заучени фрази. Потенциалът ми трудно точно ти ще определиш....
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот CSKArforever » 14 мар 2023 19:00

20 треньора сменихме и при нито един от тях не сме играли футболът, който ни се иска, а именно да биеме слабаците и средняците с разлика и атрактивна игра и да станем шампиони. Това ме кара да мисля, че проблемът не е в тях. С футболисти като Жеферсон, Вион и Юга, които са доста бавни и тромави няма как да стане (тези по фланговете ни също не са такива, които ще правят пробиви и ще минават по няколко човека). Важното е, че имаме колектив, треньор и трупаме точки. Дори да се издъним, Илич не трябва да се пипа, а да се остави да работи. Лятото ако надградиме с 2,3 добри трансфера, тогава можем да си говорим освен за трупане на точки и за по-атрактивна игра. С футболистите с които разполагаме понастоящем, няма как да очакваме да мачкаме с по 5 на 0 и по 30 удара на мач.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот sly » 14 мар 2023 21:40

Джеферсона даже не заслужава да го обсъждате, Илич също му знае потенциала. Истината е че той играе в последните няколко мача само защото последователно липсваха Турицов и Вион. Когато и двамата са здрави Джеферсона ще е сигурна резерва, както си беше през есента. Затова за новото първенство ще трябва да се привлече опорен халф, защото когато Вион е контузен или играе на поста на Турицов ,а Юга е преквалифициран в централен, сега няма кой друг освен вашия любимец Джеф :)
Само ЦСКА

dedko2022
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот dedko2022 » 14 мар 2023 22:12

sly написа:Джеферсона даже не заслужава да го обсъждате, Илич също му знае потенциала. Истината е че той играе в последните няколко мача само защото последователно липсваха Турицов и Вион. Когато и двамата са здрави Джеферсона ще е сигурна резерва, както си беше през есента. Затова за новото първенство ще трябва да се привлече опорен халф, защото когато Вион е контузен или играе на поста на Турицов ,а Юга е преквалифициран в централен, сега няма кой друг освен вашия любимец Джеф :)
Само ЦСКА

Чочев! :) Кога му изтича договора с Цеката?

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 15 мар 2023 09:41

dedko2022 написа:
sly написа:Джеферсона даже не заслужава да го обсъждате, Илич също му знае потенциала. Истината е че той играе в последните няколко мача само защото последователно липсваха Турицов и Вион. Когато и двамата са здрави Джеферсона ще е сигурна резерва, както си беше през есента. Затова за новото първенство ще трябва да се привлече опорен халф, защото когато Вион е контузен или играе на поста на Турицов ,а Юга е преквалифициран в централен, сега няма кой друг освен вашия любимец Джеф :)
Само ЦСКА

Чочев! :) Кога му изтича договора с Цеката?


Contract expires: Jun 30, 2027
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта