Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Red_Omerta » 13 мар 2023 10:07

mistreated написа:Абсолютно не съм съгласен с мнението ви за Гарсес! Поне 1/3 от точките ни са спечелени с негово участие, взима почти всяка висока топка, умее да играе и на крилото, и нападател. Срещу Локо почти сам спечели дузпата накрая! Същото се отнася и за Вион. Ако не беше той вчера, Матай щеше да види огромни проблеми срещу Кирилов. Да не говорим, че половината ни голове от статични са след негови асистенции. Линдсет не е свалил нивото, просто Жеферсон е трагичен. Единствените ни свестни атаки вчера бяха с участието на триото Линдсет - Де Нойер - Назон!
Хората, които определено не са във форма са Матай и Юга, но това не означава, че са слаби играчи.



За всичко съм съгласен, освен за едно, Линдсет.. - пича е доста борбен и като такъв тип играчи, печели доста топки, но всичките му пасове са или прекалено силни, или неточни, и в случая не е ефективен за отбора. Нивото му е спаднало за мен лично, дано с игровата практика и мачове, да стигне до топ формата си.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 13 мар 2023 10:38

Аз друго искам да попитам - къде е финансовият феърплей? Отбор, който няма абсолютно НИКАКВИ постъпления - нито от публика, нито от ЕКТ, нито от маркетинг, нито от продажби на играчи, да харчи толкова много? Убеден съм, че бюджетът им за заплати не е кой знае колко по-малък от този на ЦСКА! Да не говорим, че имат и 2 поддържащи отбора съответно в Б и В групите.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Red_Omerta » 13 мар 2023 11:53

mistreated написа:Аз друго искам да попитам - къде е финансовият феърплей? Отбор, който няма абсолютно НИКАКВИ постъпления - нито от публика, нито от ЕКТ, нито от маркетинг, нито от продажби на играчи, да харчи толкова много? Убеден съм, че бюджетът им за заплати не е кой знае колко по-малък от този на ЦСКА! Да не говорим, че имат и 2 поддържащи отбора съответно в Б и В групите.


Никакъв феърплей няма в България, положението тук е, ако имаш пари ела на нашата маса, ако нямаш - ти изкривяват ръцете

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Mitata » 13 мар 2023 12:56

mistreated написа:Абсолютно не съм съгласен с мнението ви за Гарсес! Поне 1/3 от точките ни са спечелени с негово участие, взима почти всяка висока топка, умее да играе и на крилото, и нападател. Срещу Локо почти сам спечели дузпата накрая! Същото се отнася и за Вион. Ако не беше той вчера, Матай щеше да види огромни проблеми срещу Кирилов. Да не говорим, че половината ни голове от статични са след негови асистенции. Линдсет не е свалил нивото, просто Жеферсон е трагичен. Единствените ни свестни атаки вчера бяха с участието на триото Линдсет - Де Нойер - Назон!
Хората, които определено не са във форма са Матай и Юга, но това не означава, че са слаби играчи.


Излиза, че всички играят добре, но не можем да изградим две атаки като хората. Гарсес в интерес на истината помага в защита, но напред е дупка. Имаше няколко добри изпълнения в предни позиции, отличи се с висок отскок и голове с глава, но те останаха далеч в миналото.

Според мен в момента малцина от нашите са на познатото ниво, бих отличил Бусато, въпреки 1-2 грешки, Хайнц, Назон, Де Нойер. Ако останалите не се подобрят осезателно, ще берем ядове.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 13 мар 2023 13:06

И според теб всички играят зле, ама бием наред? Добра логика...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Snatch
Мнения: 200
Регистриран на: 09 фев 2022 19:24
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Snatch » 13 мар 2023 13:58

Не знам какви футболни качества виждате в Гарсес. Или пък в Морено,Вион, за Жеферсон да не говорим. За тея 5 год. в които Жеферсон е прибрал сигурно 1 милион евра, можеше спокойно да се налага някой юноша и 100% щеше да се справи по-добре. Гарсес хубаво е крило, ама аз не съм видял да е преминал противник на скорост, или да направи някакъв финт. Нито удар има, нито техника. Гола който вкара на Ботев е ебати късмета, тръгна да лъже вратаря, пък се спъна в топката,пък рикошети и влезна и аз нз как. А това че с този състав сме първи, за мен се дължи на слабото ниво на отборите в Бг като цяло, а не че имаме някакви извънземни футболисти и показваме невероятен футбол. Дай боже да вдигаме нивото и играта, но с тези футболисти съм песимист.
Keep Walking

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 13 мар 2023 15:16

Ох, това с юношите ми е втръснало до не знам каква степен. И при първата издънка "бледият юноша" ще бъде заклеймен, че не става нищо от него. Кога ще разберете, че 90% от българските футболисти не стават за голям футбол?
Иначе до оня ден четох, че Бусато също "за нищо не става". Ама ако не беше той щяхме да видим първо място през крив макарон...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Mitata » 13 мар 2023 16:13

mistreated написа:И според теб всички играят зле, ама бием наред? Добра логика...


Че бием наред е перфектно, но бием слаби отбори без да блестим, рядко с разлика. Сякаш всичко е изчислено до милиметър как да вземем трите точки. За титла е нужно да демонстрираме повечко класа, с тази игра шансовете ни са минимални - ще е нужен още много късмет. Тепърва идват тежките мачове в плейофа, преди тях имаме още поне три - с Разград, Славия и Подуене. Останалите двубои с уж по-леки съперници също съвсем не са за подценяване.

Нашите да се стягат и да играят на мах.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот mistreated » 13 мар 2023 16:29

Mitata написа:
mistreated написа:И според теб всички играят зле, ама бием наред? Добра логика...


Че бием наред е перфектно, но бием слаби отбори без да блестим, рядко с разлика. Сякаш всичко е изчислено до милиметър как да вземем трите точки. За титла е нужно да демонстрираме повечко класа, с тази игра шансовете ни са минимални - ще е нужен още много късмет. Тепърва идват тежките мачове в плейофа, преди тях имаме още поне три - с Разград, Славия и Подуене. Останалите двубои с уж по-леки съперници също съвсем не са за подценяване.

Нашите да се стягат и да играят на мах.


Е какви "слаби отбори" бием? Бихме Ботев, Локо, Арда и Черно море, като гости. Бихме 2 пъти Цеката. Това слаби отбори ли са? Лудогорец каква класа показаха срещу Левски, Славия и Черно море? Айде стига, дори и през този сезон не спирате с мрънкането.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Ефбет Лига 23 кръг ЦСКА 1948 - ЦСКА София 12.03 от 16:45

Мнениеот Mitata » 13 мар 2023 16:41

mistreated написа:
Mitata написа:
mistreated написа:И според теб всички играят зле, ама бием наред? Добра логика...


Че бием наред е перфектно, но бием слаби отбори без да блестим, рядко с разлика. Сякаш всичко е изчислено до милиметър как да вземем трите точки. За титла е нужно да демонстрираме повечко класа, с тази игра шансовете ни са минимални - ще е нужен още много късмет. Тепърва идват тежките мачове в плейофа, преди тях имаме още поне три - с Разград, Славия и Подуене. Останалите двубои с уж по-леки съперници също съвсем не са за подценяване.

Нашите да се стягат и да играят на мах.


Е какви "слаби отбори" бием? Бихме Ботев, Локо, Арда и Черно море, като гости. Бихме 2 пъти Цеката. Това слаби отбори ли са? Лудогорец каква класа показаха срещу Левски, Славия и Черно море? Айде стига, дори и през този сезон не спирате с мрънкането.


Какво им е силното на тези отбори? Нашето първенство е едно от най-слабите в Европа. По-долу от нас са може би само Сев. Ирландия, Андора, Люксембург, Фарьорски острови, Сан Марино. Евентуално Малта, Лихтенщайн, СРМакедония, но не е съвсем сигурно щото подуенци отпадаха от такива.

Няма мрънкане, както виждаш всички сме доволни от победите. Но ако се стремим към нещо по-голямо с този състав няма да стане. Нужна е класа, каквато повечето от настоящите ни футболисти не разполагат. Биха могли да компенсират с максимално себераздаване.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта