5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот 4x4 » 20 окт 2022 06:40

Конкуренцията в атака вдига нивото - нормално.
Сектора ако се завърне ще мачкаме и като домакини и като гости.
Не знам каква е там работата и до кога ще бойкотират ама винаги сме били номер 1 по хореография.
Сега се чудят футболистите и те повече чужденци, кво става - играем за ЦСКА искаме шампиони да ставаме да сме в групите в ЕКТ, а ултрасите ги няма.

Треньора айде все пак балканец е и разбира че странни неща стават по балканите, дава всичко от себе си и работи. Мотивиран е но според мен най - важното за един треньор е да направи тим. Значи и психолог малко трябва да е да сработи футболистите с които разполага. Само че и той в някакво безтегловно положение. Иска да върне публиката с победи ама ако стане издънка значи заради него публиката не идва..

Ми то така е ясно че при гостуванията ще играят много по - освободено

Още 3 стъпки каза човека
Да видим как ще се представи отбора в натоварената програма но както и да играят, каквито и резултати да постигнат не можем да ги съдим щото без Сектора сме с играч по- малко всеки мач независимо гости или домакини
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

peliforewer
Мнения: 9590
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот peliforewer » 20 окт 2022 08:27

Тактическо надлъгване между сръбски и хърватски треньори, за наша радост сърбина победи.Със състава с който излезе първото полувреме ЦСКА не виждах как ще вкараме гол, Бусато + 6 защитника.Като прибавим, че Шагоян беше фигурант, а Шопов постоянно грешеше нещата отиваха на зле.За пореден път Бусато ни извади от много трудна ситуация, продължавам да недоумявам как все още има червени фенове които плюят по него.През второто полувреме Илич направи правилните смени и отборът заигра доста по-добре, трябва да прибавим и това, че след 60 мин. домакините отпаднаха физически и беше въпрос на време да вкараме гол.Верно е, че имахме 1 удар точен, но Ботев също имаха 1 и то след груба грешка на Шопов след ъглов удар в наша полза.Подобни ситуации след наш корнер взеха да ни се случват често, получавали сме и голове, явно трябва да се работи в тази насока.Другото им положение беше след като Сватбата ги остави да изпълнят много странен наказателен удар.Ако беше бързо изпълнение, трябваше да се изпълни веднага, а мина време, Сватбата се нагласи да дава сигнал за изпълнение, но футболистът на Ботев Пловдив ритна топката преди сигнала и съдията си замълча.Не си вкарваме положенията, Първото полувреме Шагоян получава идеална топка в палантерията, около него няма никой и той я отиграва нескопосано.Пак първото полувреме Линдсет получава от Морено, не уцелва топката .Две чисти положения в полувремето в което според специалистите сме играли слабо.Какво е радващото, отборът на ЦСКА е много млад и ако бъде запазен има бъдеще, в ЦСКА има вече изявени лидери които ръководят играта на терена, Бусато, Матай, Юга.Юга пасна идеално в центъра на защитата.ЦСКА вече не зависи само от един голмайстор, а има трима равностойни такива.В ЦСКА има конкуренция за всеки пост, това дава възможност на Илич да прави ротации и по този начин да поддържа играчите в добро физическо състояние, нещо което ще ни е много важно в сгъстения цикъл мачове който ни очаква до края на годината.Срещата с Ботев Пловдив е първата от трудните ни гостувания, трябва да я забравим и да продължаваме напред.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6341
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот mistreated » 20 окт 2022 10:06

Общо взето вчера съдбата ни върна това, което ни взе срещу Лудогорец. Равностоен мач, стана дерби откъм заряд. Имахме късмет, но според мен си заслужихме трите точки. Аз също съм на мнение, че Илич умишлено не пусна Назон и Кареасо първото полувреме, а изчака играчите на Ботев да се поизморят. При 5 смени имаш възможност за такива тактически решения. Хаитянинът определено показва ново лице в последните срещи и ако не беше онзи чим, от който леко се отклони топката, щеше да вкара още при първото положение.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6090
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот MASTER_COOL » 20 окт 2022 10:32

Сладка и стратегическа победа, първата от тежката поредица. Остават ни още три.Вземем ли и тях, става страшно за конкурентите.
Имаме най-дългият и широк състав след Лудогорец, но те ще обръщат много внимание на Европа.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3784
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот ivo55 » 20 окт 2022 10:47

4x4 написа:Конкуренцията в атака вдига нивото - нормално.
Сектора ако се завърне ще мачкаме и като домакини и като гости.
Не знам каква е там работата и до кога ще бойкотират ама винаги сме били номер 1 по хореография.
Сега се чудят футболистите и те повече чужденци, кво става - играем за ЦСКА искаме шампиони да ставаме да сме в групите в ЕКТ, а ултрасите ги няма.

Треньора айде все пак балканец е и разбира че странни неща стават по балканите, дава всичко от себе си и работи. Мотивиран е но според мен най - важното за един треньор е да направи тим. Значи и психолог малко трябва да е да сработи футболистите с които разполага. Само че и той в някакво безтегловно положение. Иска да върне публиката с победи ама ако стане издънка значи заради него публиката не идва..

Ми то така е ясно че при гостуванията ще играят много по - освободено

Още 3 стъпки каза човека
Да видим как ще се представи отбора в натоварената програма но както и да играят, каквито и резултати да постигнат не можем да ги съдим щото без Сектора сме с играч по- малко всеки мач независимо гости или домакини
Очевидно на ръководството на клуба така му е по-добре. Нито правят някакви постъпки да решат въпроса, нито нищо. Даже си плащат на Ан. Домусчиев всеки ден да пуска поне по 1 статия какви боклуци са ултрасите и какви боклуци са всички предишни треньори. Въпрос на време е всеки един треньор да бъде включен в този платен списък.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

peliforewer
Мнения: 9590
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот peliforewer » 20 окт 2022 11:34

ivo55 написа:
4x4 написа:Конкуренцията в атака вдига нивото - нормално.
Сектора ако се завърне ще мачкаме и като домакини и като гости.
Не знам каква е там работата и до кога ще бойкотират ама винаги сме били номер 1 по хореография.
Сега се чудят футболистите и те повече чужденци, кво става - играем за ЦСКА искаме шампиони да ставаме да сме в групите в ЕКТ, а ултрасите ги няма.

Треньора айде все пак балканец е и разбира че странни неща стават по балканите, дава всичко от себе си и работи. Мотивиран е но според мен най - важното за един треньор е да направи тим. Значи и психолог малко трябва да е да сработи футболистите с които разполага. Само че и той в някакво безтегловно положение. Иска да върне публиката с победи ама ако стане издънка значи заради него публиката не идва..

Ми то така е ясно че при гостуванията ще играят много по - освободено

Още 3 стъпки каза човека
Да видим как ще се представи отбора в натоварената програма но както и да играят, каквито и резултати да постигнат не можем да ги съдим щото без Сектора сме с играч по- малко всеки мач независимо гости или домакини
Очевидно на ръководството на клуба така му е по-добре. Нито правят някакви постъпки да решат въпроса, нито нищо. Даже си плащат на Ан. Домусчиев всеки ден да пуска поне по 1 статия какви боклуци са ултрасите и какви боклуци са всички предишни треньори. Въпрос на време е всеки един треньор да бъде включен в този платен списък.

Какво трябва да направят от ръководството, организираните фенове искаха да се работи с млади футболисти и в отбора да има българи, вече е така.Никой да не се меси на треньора и той да си одобрява селекцията, не съм чул Илич да се е оплакал.Да се работи за нов стадион, трудно, но нещата явно ще се случват, да има нормален фенмагазина, вече има временен такъв докато дай боже дочакаме новият стадион.Да се борим за първо място, в момента сме на първо място.Какво още трябва на организираните фенове за да отидат да гледат ЦСКА на стадиона.Сещам се за нещо свързано с финикийски знаци и касаещо собственик и лидери на агитката, ама може и да бъркам.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12694
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот BRF » 20 окт 2022 12:18

Страхотен мач направиха Ботев и ЦСКА,като заслужено победихме!Харесва ми работата с топката,като изритванията напред май са в миналото!От мача в Разград все едно играе друг отбор,дали се дължи на смяна на схемата на игра не мога да преценя!Страхотен Юга,стабилни Вион и Линдсет!Джеферсон не искам да го коментирам докато не почне да подава напред!Радвам се за израсването на Петров ,познатата стабилна класа на Матей и Турицов!Очаквам още от Линдсет и Шопов!За Бусато мисля да не отварям повече дума-играта му един на един в повечето случай е в негова полза,много израстна ,страхотен вратар!За нападението-много скорост и много импровизация,за наша радост през този сезон не разчитаме 1 футболист да ни вкарва головете!В началото на сезона голмайстор беше Гарсен,после Морено,сега изскача Назон и споменавам този новия Марселиньо ли беше-започва с 2 асистенции предния мач и сега дузпа!За тренера само суперлативи -млад и иновативен!
Взехме много важен мач в много важен момент!Вече спокойно ще очаквам тази поредица от гостувания-Враца,Кърджали,Пловдив,Варна!

Mitata
Мнения: 6657
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот Mitata » 20 окт 2022 20:05

Да не бързаме с изводите. Вчера както спечелихме спокойно можеше и да загубим.
Някои от футболистите ни са твърде непостоянни, а герой за ЦСКА в последните мачове е Бусато.
Плюс е, че след победата нашите ще са с по-високо самочувствие, дано то не им изиграе лоша шега. Дали отборът е в траен подем ще се види в следващите ни гостувания.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот Skywalker » 21 окт 2022 00:28

Следва период за ЦСКА в първенството, който може да се нарече "Време за доказване" ! Дава надежда, отбора. След още няколко срещи, като теглим чертата, ще можем да се произнесем, като фенове !

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6090
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 5 Кръг/Ботев Пловдив-ЦСКА/19.10.2022/18.45ч

Мнениеот MASTER_COOL » 21 окт 2022 09:28

Според мен до края на годината ще са важни основно резултатите ! Аз имам очаквания за по-добра игра чак през пролетта и ще се обоснова защо ! Саша Илич прави отбор в движение , селекцията закъсня и всичко това предизвиква по-дълъг процес за адаптация на новите играчи и настройки на стил на игра и избистряне най-подходящата схема.
Надявам се след зимната подготовка да сме с много по-добро лице. До тогава търпение ;)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта