ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот mistreated » 19 сеп 2022 16:09

MASTER_COOL написа:Когато ги биехме под път и на път с по 2:0 и 3:0, те колко удари имаха към нашата врата ?
Дори до скоро нямаха гол от игра срещу нас ?!
Стига филми и наркотици ! Слезте на земята и си признайте глупоста


Ами тогава те ни продаваха мачовете, ама дойде Насо - Голия гъз и почна да купува от Ганчев. Тъпотии...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2022 16:12

Mitata написа:Като изключим победите над Берое и Арда, с човек по-малко, останалите победи бяха на мускули, включително срещу последния в класирането Спартак Вн. Отборът ни е зле в средата на терена, нямаме крила, разчитаме на статични положения да вкараме гол, цяло чудо е, че от 9 мача сме със 7 победи.

Престанете с тези конспирации.


Точно така. В средата на терена сме ужас и безумие. Чист късмет е, че сме в челото на класирането. И да нямаме крила. Чакаме тримата нови и да сложат Туфегджич на мястото. Убеден съм, че с новите крила и различна средна линия, ще играем много по - добре от сегашното нищо.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот mistreated » 19 сеп 2022 16:16

Red_Omerta написа:И друго забравих да напиша -

От стартовите 11 - 4 човека играха с желание - Юга, Матей, Кох, Бусато - другите бяха доста под нивото си, вие си направете сметката... за мен няма логика..


Не опира до желание, човек. Пак ще го напиша - не ни дадоха да играем. Това са фактите и няма нищо лошо да си го признаем. Този отбор (ЦСКА) не знае как да играе срещу дълбока и постоянна преса. Имаме проблем срещу такъв противник и това е видно не само от вчерашния мач. Пак ще повторя - същото се отнася и за Лудогорец. И двата отбора не са свикнали в България да бъдат пресирани по целия терен. Затова и в последните месеци Левски има добри резултати срещу ЦСКА и Лудогорец. Като добавиш и като цяло слабата форма откъм игра на целия отбор, ето ти я загубата.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 сеп 2022 16:23

Проблема идва още от Бусато и неумението му да намери съотборник с пас. После следва трагедията Матай да се чуди на кой да я даде. Юга и Вион са лишени от всякаква техническа дарба. От среща имаш бързи оси, които са готови да те ожилят. Просто нямахме план Б срещу Левски и уникалната преса, която ни наложиха. Отлична работа на Стоилов в седмицата преди мача. Неутрализира изцяло Линдсет. Който нямаше как да направи нещо в този мач. Отделно сините крила са доста по - бързи от нашите бекове и съвсем закономерно си ни размятаха по целия терен. Това е простичката истина за вчера. Същата картинка и в Базел !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Mitata » 19 сеп 2022 16:25

Ако организираните възнамеряват да гонят Ганчев да бъдат така добри да предложат конкретна работна формула за ново, ефикасно управление и финансиране на клуба. С този бойкот без зададени крайни цели и поставени срокове и след срамната случка на мача с Базел се отдалечават от ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2022 17:55

Баси драмата... :))))
Игра е да му се не види, ...днес биеш, ...утре падаш, ... какво толкова е станало?
Левски ни надиграха и заслужено ни биха, ... е и?
В класирането сме 1 точка след Лудогорец и в най-лошия случай една пред Левски.

Иначе, отборът нищо не играе от февруари и това е притеснително! Явно толкова могат..... да му мислят тези, които плащат заплатите.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Red_Omerta » 19 сеп 2022 17:58

Mitata написа:
Red_Omerta написа:
Mitata написа:Когато някой е несъгласен с нещо предлага реални, работни решения, със сръдни и бойкоти нищо не се получава. Трябва да се има предвид и случката в сектор Г на мача с Базел, която отврати червена България, станала свидетел на саморазправата.

Ако червени футболисти са били принудени да продадат финала за купата, да излязат и да кажат. Но според мен иде реч за фантазии на тарторите на сектора.



Колко са фантазии никой не може да каже. Само се замисли както и другите във форума. Това е 2ри пореден мач с онези, в които нямаме удар към вратата. Няма спад във формата ни - защото бяхме в серия от поредни победи. Няма заченки да си мислим, че ще изиграем такъв слаб мач като вчера. Организираните бойкотират, явно има защо, явно имат и информацията, която ги кара да продължат да бойкотират. За мен мача вчера беше отвратителен имаше един отбор, които беше нахъсан и с по-голямо желание за победа, за жалост това не беше нашият отбор. Нито са извънземна класа, нито пък ни превъзхождат в нещо.

С Локо Сф, с числото - играха им на кръв и паднаха.. а ние сме 2 пъти по-добри от тези отбори. И въпреки това, вчера изиграхме отвратителен мач. Честито на печелившите, ние да си гледаме нашата градинка, защото нещата не са никак добре!


Като изключим победите над Берое и Арда, с човек по-малко, останалите победи бяха на мускули, включително срещу последния в класирането Спартак Вн. Отборът ни е зле в средата на терена, нямаме крила, разчитаме на статични положения да вкараме гол, цяло чудо е, че от 9 мача сме със 7 победи.

Престанете с тези конспирации.



И тук идва въпроса защо отбора ни е зле ? Хубаво за Йомов не се знаеше за допинг скандала, не сме очаквали удар и от там, вече при започнато първенство и сме минали 10кръг, повтарям минали 10кръг идват 2 крила - едното от които не се знае кога ще е в игра и още един плеймейкър ( ако не се лъжа арменеца може и крило да играе също).

В средата ако трябва да сме честни Лазар с Линдсет ще са добър тандем, един от Вион, Юга, Шопов,Джеф, ще им бъде партньор в халфовата линия. Но не може да се сложи Лазар като халф, защото нямаме крила. За крило видяхме, че е бавен и не става.
Освен средата отбора ни е зле и в предни позиции не знам аз как виждаш Бамба, Назон като типични нападатели, нито единият, нито другият за момента показват нещо впечатляващо.
За мача с 1948 не мисля, че беше на мускули, другите два мача си ги изключил ти, със Спартак Вн, малко ли положения изпуснахме ?

На кое викаш конспирации, че за еди коя си поредна година отново закъсняваме със селекцията ли ? Че отново правим нещата в движение ? Това професионално ли е според теб?
Не съм против ръководството, но трябва да се вземат нещата в ръце и да са по организирани нещата, мое мнение!

Red_Omerta
Мнения: 113
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Red_Omerta » 19 сеп 2022 18:01

mistreated написа:
Red_Omerta написа:И друго забравих да напиша -

От стартовите 11 - 4 човека играха с желание - Юга, Матей, Кох, Бусато - другите бяха доста под нивото си, вие си направете сметката... за мен няма логика..


Не опира до желание, човек. Пак ще го напиша - не ни дадоха да играем. Това са фактите и няма нищо лошо да си го признаем. Този отбор (ЦСКА) не знае как да играе срещу дълбока и постоянна преса. Имаме проблем срещу такъв противник и това е видно не само от вчерашния мач. Пак ще повторя - същото се отнася и за Лудогорец. И двата отбора не са свикнали в България да бъдат пресирани по целия терен. Затова и в последните месеци Левски има добри резултати срещу ЦСКА и Лудогорец. Като добавиш и като цяло слабата форма откъм игра на целия отбор, ето ти я загубата.



Тук съм съгласен с теб в едно - проблем имаме с такива противници, които ни играят на висока преса и то е от години. Което пак ме навежда на мисълта, че ако си ръководител на даден отбор и си заинтересован би трябвало щом ние с теб го виждаме тоя проблем, то и даденият ръководител да го е видял и да е предприел мерки :) .

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот Mitata » 19 сеп 2022 18:13

Red_Omerta написа:
И тук идва въпроса защо отбора ни е зле ? Хубаво за Йомов не се знаеше за допинг скандала, не сме очаквали удар и от там, вече при започнато първенство и сме минали 10кръг, повтарям минали 10кръг идват 2 крила - едното от които не се знае кога ще е в игра и още един плеймейкър ( ако не се лъжа арменеца може и крило да играе също).

В средата ако трябва да сме честни Лазар с Линдсет ще са добър тандем, един от Вион, Юга, Шопов,Джеф, ще им бъде партньор в халфовата линия. Но не може да се сложи Лазар като халф, защото нямаме крила. За крило видяхме, че е бавен и не става.
Освен средата отбора ни е зле и в предни позиции не знам аз как виждаш Бамба, Назон като типични нападатели, нито единият, нито другият за момента показват нещо впечатляващо.
За мача с Числото не мисля, че беше на мускули, другите два мача си ги изключил ти, със Спартак Вн, малко ли положения изпуснахме ?

На кое викаш конспирации, че за еди коя си поредна година отново закъсняваме със селекцията ли ? Че отново правим нещата в движение ? Това професионално ли е според теб?
Не съм против ръководството, но трябва да се вземат нещата в ръце и да са по организирани нещата, мое мнение!


За мен конспирация са недоказаните слухове за продадената/подарената купа, които са в основата на бойкота.

Че правим нещата със закъснение не е новина. Тук вината несъмнено е на ръководството, което за никого не е тайна не управлява клуба добре. Но аз заради калпаво ръководство няма да си оставя клуба. Ако всеки един от нас се отдръпне от ЦСКА какво ще се получи накрая?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ПФК Левски 1914 : ЦСКА

Мнениеот шивача » 19 сеп 2022 19:20

Mitata написа: Ако всеки един от нас се отдръпне от ЦСКА какво ще се получи накрая?

Ще се получи промяна!
Дотук за 7г фактите са:
-ЦСКА се превърна в битак-всичко читаво се продава. Калпавите им се предлагат нови договори.
-Отлив на публиката, която е най-ценния актив
-90% от легендите бяха омаскарени
-никакви значими успехи
-17 сменени треньора, до един виновни, само назначилия ги няма вина
Алеуя, празнувайте, за нас остава само уя
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта