1 Кръг/ЦСКА-Арда/10.07.2022/21.00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 1 Кръг/ЦСКА-Арда/10.07.2022/21.00ч

Мнениеот Skywalker » 11 юли 2022 13:52

Гарсес има зверски добър отскок. Втория му гол с глава беше само с крачка засилка и отскок и скочи над ръцете на вратаря. Плюс това спринта му е впечатляващ. Като нищо може да се ползва и за централен нападател. Доста е хладнокръвен пред вратата и гледа да я насочва, където трябва. Няма я тази припряност пред гола, като Кръстев. Да я ритне към вратата, пък където отиде. Да видим, как ще се играят следващите 3-4 мача. Още не съм в еуфория :)

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 1 Кръг/ЦСКА-Арда/10.07.2022/21.00ч

Мнениеот d.milanov » 11 юли 2022 17:12

Останах приятно изненадан от играта и желанието. Честно казано не вярвах, че ще направим такъв мач, ама стана. Атмосферата на стадиона беше приятна, въпреки малкото хора и липсата на агитка. Браво!

Mitata
Мнения: 6660
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 1 Кръг/ЦСКА-Арда/10.07.2022/21.00ч

Мнениеот Mitata » 11 юли 2022 19:49

Skywalker написа:Гарсес има зверски добър отскок. Втория му гол с глава беше само с крачка засилка и отскок и скочи над ръцете на вратаря. Плюс това спринта му е впечатляващ. Като нищо може да се ползва и за централен нападател. Доста е хладнокръвен пред вратата и гледа да я насочва, където трябва. Няма я тази припряност пред гола, като Кръстев. Да я ритне към вратата, пък където отиде. Да видим, как ще се играят следващите 3-4 мача. Още не съм в еуфория :)


И на мен ми направи впечатление отскока му при втория гол (при първия почти не му се наложи да скача). Гарсез не е висок, но скача като баскетболист, дори ми се стори, че се задържа във въздуха. Ще видим дали тези му изпълнения ще продължат в бъдеще. Дано!
Мачът започна доста оспорвано, гостите напираха здраво. Бусато извади опасен удар при нула на нула, Шопов грабна една топка, от крака на Йорданов, намиращ се 9-10 метра от нашата врата в почти чиста позиция. Не е ясно как щеше да се развие мача, ако Арда бе открила резултата. След изгонването на Желев мачът стана лесен за нас.
ЦСКА игра сравнително добре, може би в началото нашите бяха леко объркани от напористата игра на гостите, допуснаха няколко неточности, срещу себе си имаха един доста добър тим. Радващото е, че всички в отбора се стараха.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Gotzev.88 и 28 госта