Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот amoros » 24 фев 2018 15:46

Червените бият с два гола.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 24 фев 2018 16:08

Мачът ще се отложи... 0:0 ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 24 фев 2018 17:03

Точно понеделник и вторник има прогноза за много лошо време- студ и обилен снеговалеж, и особено за Североизточна България(Русе). Не бих се изненадал,ако мачът бъде отложен.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
doxyto
Мнения: 198
Регистриран на: 10 апр 2009 17:52
Местоположение: МАРС

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот doxyto » 24 фев 2018 17:21

Дали ще има мач във вторник?

;)

https://www.sinoptik.bg/ruse-bulgaria-100727523/5-days

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот rsk » 24 фев 2018 17:56

Резултатът много зависи от това дали пак ще има изненада на вратата на Дунав - вратар със странни реакции, допускащ странни голове.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот tornadooo » 24 фев 2018 18:25

Teo написа:Биеме без значение с колко!

Няма дума биемЕ, влез малко в час по български език, след това пиши. Единственото което ще биете е пътя до Русе, като имам предвид времето 0:0 и рев до небесата че и метеорологичната обстановка е против ЦСКА-София.

Rado412
Мнения: 5
Регистриран на: 21 авг 2016 22:51
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Rado412 » 24 фев 2018 18:54

Ако не отложат мача, Дунав ще бие с 1-0 .

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот equilibrum » 24 фев 2018 20:20

Roger_Federer написа:Не съм писал отдавна в този форум, но ето, че сега най-сетне ми се отдава шанса отново да се докосна до "великите" умове, принадлежащи на редица български запалянковци. Прави ми приятно впечатление, че подуенци коментират мачове на ЦСКА, което е наистина радващо, предвид факта, че техният отбор става само за плоски шеги и едно хубаво е*ане от страна на червения динамит.

Конкретно за мача - очаквам категорична победа за ЦСКА с два гола разлика, но това по никакъв начин не означава, че свързвам предстоящия двубой с Дунав с една лека победа, точно обратното. Русенци ще се хвърлят здраво в битката, времето тези дни е доста студено, така че никак няма да бъде лесно, особено с тези печки в нашия състав. Надявам се Стамен да ги мотивира стабилно и да вземем 3-те точки, това е най-важното на този етап, докато все още съществува шанс за титлата, който може много бързо да се изпари, ако продължаваме да играем както срещу Черно море (отчитайки съдийските тесли, които са една константа).

0:4 или да уволняват треньорския екип!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот miro_rz » 24 фев 2018 20:35

Има ли сняг ще бъде интересно !
Ще да прогноза отново за ЦСКА-СОФИЯ с победа 1-4 , аз рядко познавам ... :shock:
Изображение

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 20:59

equilibrum написа:
Roger_Federer написа:Не съм писал отдавна в този форум, но ето, че сега най-сетне ми се отдава шанса отново да се докосна до "великите" умове, принадлежащи на редица български запалянковци. Прави ми приятно впечатление, че подуенци коментират мачове на ЦСКА, което е наистина радващо, предвид факта, че техният отбор става само за плоски шеги и едно хубаво е*ане от страна на червения динамит.

Конкретно за мача - очаквам категорична победа за ЦСКА с два гола разлика, но това по никакъв начин не означава, че свързвам предстоящия двубой с Дунав с една лека победа, точно обратното. Русенци ще се хвърлят здраво в битката, времето тези дни е доста студено, така че никак няма да бъде лесно, особено с тези печки в нашия състав. Надявам се Стамен да ги мотивира стабилно и да вземем 3-те точки, това е най-важното на този етап, докато все още съществува шанс за титлата, който може много бързо да се изпари, ако продължаваме да играем както срещу Черно море (отчитайки съдийските тесли, които са една константа).

0:4 или да уволняват треньорския екип!

Ако е 0:1 пак ли искаш оставка?
Пак се почна и то след 1 равен мач!
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта