Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот krumeto » 24 фев 2018 10:12

Red thunderstorm написа:Чета, че Дунав са във форма /сигурно са в серия от пет поредни победи :shock: /и явно са фаворит в този мач. Но работата е ясна - 0:3

Колко поредни победи бяха направили Черно море?
1 - 0
И следва свиване на "байраците"! :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
mon_cool
Мнения: 334
Регистриран на: 15 юни 2009 23:12
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот mon_cool » 24 фев 2018 10:46

Победа с 1:0 за Дунав!

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот pink_pig8 » 24 фев 2018 11:23

Сибирски студ,снеговалеж и лош терен хмхммм.... 0:0

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Roger_Federer » 24 фев 2018 11:42

Не съм писал отдавна в този форум, но ето, че сега най-сетне ми се отдава шанса отново да се докосна до "великите" умове, принадлежащи на редица български запалянковци. Прави ми приятно впечатление, че подуенци коментират мачове на ЦСКА, което е наистина радващо, предвид факта, че техният отбор става само за плоски шеги и едно хубаво е*ане от страна на червения динамит.

Конкретно за мача - очаквам категорична победа за ЦСКА с два гола разлика, но това по никакъв начин не означава, че свързвам предстоящия двубой с Дунав с една лека победа, точно обратното. Русенци ще се хвърлят здраво в битката, времето тези дни е доста студено, така че никак няма да бъде лесно, особено с тези печки в нашия състав. Надявам се Стамен да ги мотивира стабилно и да вземем 3-те точки, това е най-важното на този етап, докато все още съществува шанс за титлата, който може много бързо да се изпари, ако продължаваме да играем както срещу Черно море (отчитайки съдийските тесли, които са една константа).

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот sss1912 » 24 фев 2018 12:33

Труден мач в предвид лошите климатични условия и неизбежното напрежение при ЦСКА от загубените точки.Чисто футболно,Дунав нямат аргументи да се противопоставят,нооо...Все пак прогноза 0:2.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 24 фев 2018 14:38

Биеме без значение с колко!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Sstefanov » 24 фев 2018 14:59

Roger_Federer написа:Не съм писал отдавна в този форум, но ето, че сега най-сетне ми се отдава шанса отново да се докосна до "великите" умове, принадлежащи на редица български запалянковци. Прави ми приятно впечатление, че подуенци коментират мачове на ЦСКА, което е наистина радващо, предвид факта, че техният отбор става само за плоски шеги и едно хубаво е*ане от страна на червения динамит.

Конкретно за мача - очаквам категорична победа за ЦСКА с два гола разлика, но това по никакъв начин не означава, че свързвам предстоящия двубой с Дунав с една лека победа, точно обратното. Русенци ще се хвърлят здраво в битката, времето тези дни е доста студено, така че никак няма да бъде лесно, особено с тези печки в нашия състав. Надявам се Стамен да ги мотивира стабилно и да вземем 3-те точки, това е най-важното на този етап, докато все още съществува шанс за титлата, който може много бързо да се изпари, ако продължаваме да играем както срещу Черно море (отчитайки съдийските тесли, които са една константа).

Тесли ? :D :D :D :D Сигурно съдията не ви е дал 45 дузпи в мача с Черно море? Най бутаният отбор в А група да говори за тесли е мега, мега гнусно. Просто приемете, че не сте нищо особено, както е било винаги.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 24 фев 2018 15:00

Sstefanov написа:
Roger_Federer написа:Не съм писал отдавна в този форум, но ето, че сега най-сетне ми се отдава шанса отново да се докосна до "великите" умове, принадлежащи на редица български запалянковци. Прави ми приятно впечатление, че подуенци коментират мачове на ЦСКА, което е наистина радващо, предвид факта, че техният отбор става само за плоски шеги и едно хубаво е*ане от страна на червения динамит.

Конкретно за мача - очаквам категорична победа за ЦСКА с два гола разлика, но това по никакъв начин не означава, че свързвам предстоящия двубой с Дунав с една лека победа, точно обратното. Русенци ще се хвърлят здраво в битката, времето тези дни е доста студено, така че никак няма да бъде лесно, особено с тези печки в нашия състав. Надявам се Стамен да ги мотивира стабилно и да вземем 3-те точки, това е най-важното на този етап, докато все още съществува шанс за титлата, който може много бързо да се изпари, ако продължаваме да играем както срещу Черно море (отчитайки съдийските тесли, които са една константа).

Тесли ? :D :D :D :D Сигурно съдията не ви е дал 45 дузпи в мача с Черно море? Най бутаният отбор в А група да говори за тесли е мега, мега гнусно. Просто приемете, че не сте нищо особено, както е било винаги.

Като ни изместите от второто място тогава ще приказваш кой колко е ''особен''. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Sorcerer » 24 фев 2018 15:20

Прогноза за мача -отново за хикс, даже ако пак се помислите за извънземни футбалери, нищо чудно Дунав и да ви изплющи ;)
Левски това е България

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Първа лига XXIII кръг: Дунав 2010 - ЦСКА-София

Мнениеот Вълчан » 24 фев 2018 15:20

Teo написа:Биеме без значение с колко!

Падате без значение със колко... :mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта