Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот tut » 20 фев 2018 20:06

CaptainBertorelli написа:Е, аз като съм женен, а имам лекарска забрана да пия бира?



Споко бре ... и без тва аз ще спечеля :)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 фев 2018 20:32

Пак казвам, играя мач за мач и не си поставям конкретни цели. Но да не забравяме, че Лестър така станаха шампиони. Хайде, бирата ще я даря на някоя детска градина, но какво да правя с красивата приятелка на Сиси?
Хайл Мусолини

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 20 фев 2018 20:43

Гледам възникнало е малко напрежение по повод правилата. ОК са си, има малка въпросителна единствено при равенство, но inivanov според мен правилно е написал, че се дават 3 точки, ако не е улучен точния краен резултат(при точен краен резултат - 5т.). И без това равен резултат се прогнозира по-трудно, особено когато играе ЦСКА.
Последна промяна от Mitata на 20 фев 2018 21:10, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот skabrin » 20 фев 2018 20:49

CaptainBertorelli написа:Пак казвам, играя мач за мач и не си поставям конкретни цели. Но да не забравяме, че Лестър така станаха шампиони. Хайде, бирата ще я даря на някоя детска градина, но какво да правя с красивата приятелка на Сиси?

И аз имах дилема с втората награда, ама:
"П.П. Втората награда е задължителна,защото го казвам аз,който съм мод,т.е. аз съм Господ тук и така. " ... Нямаме избор явно. :))) Може жена ми да е малко против, но ще разбере, че е по принуда.
ПП На мен първа награда не ми трябва!
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 фев 2018 20:59

skabrin написа:
CaptainBertorelli написа:Пак казвам, играя мач за мач и не си поставям конкретни цели. Но да не забравяме, че Лестър така станаха шампиони. Хайде, бирата ще я даря на някоя детска градина, но какво да правя с красивата приятелка на Сиси?

И аз имах дилема с втората награда, ама:
"П.П. Втората награда е задължителна,защото го казвам аз,който съм мод,т.е. аз съм Господ тук и така. " ... Нямаме избор явно. :))) Може жена ми да е малко против, но ще разбере, че е по принуда.
ПП На мен първа награда не ми трябва!

И ти си прав. Тежък избор. Ще изложа фактите на жена ми, може пък да ме разбере.
Хайл Мусолини

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 22:13

soilwork написа:
ЦСКА _завинаги написа:
soilwork написа:
Red_Neck написа:Сиса яко обърка Колето .... :)
... последно, що е то "голова разлика" и има ли почва у нас :?:

Аз не разбрах дали ще има награда за победителя ...... Делянски може ли да уреди еднократна Skip ban карта? :)

[center]От мен каса немска бира за победителя[/center]

Хмммм, ако съм аз победителка немска бира не пия.
:cry:

[center]Ако победиш ще измисля нещо специално за теб. Иначе за мъжката половина каса бира-обещано[/center]

Трябва да споделиш, защото няма да е честно и другите да не знаят!
:lol:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 22:17

CaptainBertorelli написа:Пак казвам, играя мач за мач и не си поставям конкретни цели. Но да не забравяме, че Лестър така станаха шампиони. Хайде, бирата ще я даря на някоя детска градина, но какво да правя с красивата приятелка на Сиси?

Не си разваляй семейството, миличък!
:mrgreen:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот шивача » 20 фев 2018 22:34

Интересно ми стана, ще следя с интерес, мирише ми на оргии и бира. Ся и Синчеца, ако се включи с някой домашен суджук и осигурявам терен :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 фев 2018 23:09

шивача написа:Интересно ми стана, ще следя с интерес, мирише ми на оргии и бира. Ся и Синчеца, ако се включи с някой домашен суджук и осигурявам терен :mrgreen:

[offtopic]Имам една мацка,която ми е казвала многократно че ме харесва,ма си имала гадже и тъй нататък.Малко с приказката ''туй онуй ама без х*й''.От Пловдив е.Ако стане работата ще ми дадеш ли малко терен. :roll: Благодаря ти предварително.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 фев 2018 23:14

skabrin написа:
CaptainBertorelli написа:Пак казвам, играя мач за мач и не си поставям конкретни цели. Но да не забравяме, че Лестър така станаха шампиони. Хайде, бирата ще я даря на някоя детска градина, но какво да правя с красивата приятелка на Сиси?

И аз имах дилема с втората награда, ама:
"П.П. Втората награда е задължителна,защото го казвам аз,който съм мод,т.е. аз съм Господ тук и така. " ... Нямаме избор явно. :))) Може жена ми да е малко против, но ще разбере, че е по принуда.
ПП На мен първа награда не ми трябва!

Ще кажете на жените си,че Делянски ви го е казал,а той е мод.Ако ви питат ''кво е мод'' и вие ще им кажете,че това е синоним на Господ(идва от 'God'',но с ''м'' :arrow: Mod.) и трябва да изпълнявате заповедите Му.И ще им обясните,че който участник не изпълни заповедта,жена му ще стане дебела и ще й изникне цирей на г*за и пъпка на челото като проклятие за неизпълнената заповед!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта