Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот PFC Litex » 20 фев 2018 00:44

inivanov написа:
PFC Litex написа:Когато нямаш поставена база за сравнение. няма как да точкуваш.
Аз давам прогноза 0:3
Ти даваш 0:4
Колето дава 1:4

Кой от нас е познал головата разлика и защо?


Кажи ми как е завършила срещата, за да имам база за сравнение и ще ти отговоря.

3:0 в полза на противника на ЦСКА-София, примерно.

Както каза колето, правилата са просто компроментирани.
Ето, как трябва да изглежда една подобна игра и как трябва да бъдат описани условията по същата, за да няма разминавания.

Правила:

# за познат точен резултат: 3 точки;
# за познат резултат (победа) и позната голова разлика: 2 точки (например: прогноза 2:0 и резултат 3:1);
# за познат резултат (победа): 1 точка (например: прогноза 2:0 и резултат 2:1);
# за познат равен резултат: 2 точки (например: прогноза 2:2 и резултат 1:1).
Изображение

inivanov
Мнения: 433
Регистриран на: 09 яну 2010 08:42
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот inivanov » 20 фев 2018 01:28

С какво твоите правила са по-различни? Вместо 5 точки предлагаш 3 и вместо 3 точки предлагаш 2? :) Ако на някой трябва да му се обяснява повече това е друга тема. Още на първа страница е написано:
ЦСКА _завинаги написа:Ако имате някои предложения относно правилата съм склонна за обсъждане.
Все пак, ако се съберем достатъчен брой участници ще я играем за удоволствие и искам да ни е приятно.
8-)


Това е една седмица преди старта на играта. Защо тогава не се включи в обсъждането? Все пак играем за удоволствие и не е необходимо да се заяждаме на дребно, нали?
от snakebite на 07 Сеп 2014 12:46
Мисля че ще изостанем малко от ЦСКА преди пелйофите... Имаме шанс да станем безпроблемно шампиони чисто футболно, но вероятно ще се прибегне до "другите начини" -просто поради неадекватността на треньора....

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 07:57

k_oleto написа:
inivanov написа:
k_oleto написа:Приеми, че съм тъп !!!
дадох прогноза 0:3, а резултата е 0:5, следователно и според правилата следва да получа 3 точки по схема:
Прогнозираш 0:2, а двубоя е приключил 1:3, 2:4, 3:5 и пр,.-3 точки.

както го смятам си е 2 гола разлика ??
Или оправи класирането или промени условията !!



При дадена прогноза 0:3 головата разлика е 3.
При получения резултат 0:5 головата разлика е 5.
Няма как да получиш 3 точки при положение, че ни си познал головата разлика. Затова получаваш 1т. за познат знак двойка.


Ти си като авторката брат :)

При приключил 0:5 и прогноза 0:3 колко е головата разлика ?? Отговор: Колкото при приключил 1:4 и прогноза 2:5 :lol:

Мили не си прав!
Мача е приключил 0:5, а не 0:3 или 2:5 и за това получаваш само точка, защото хващаш знака.
:twisted:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 08:06

k_oleto написа:ако горното не е така, то за мача:
ЦСКА - Черно Море давам прогноза + 3 :) Така печеля при 3:0; 4:1; 5:2 и при 1-ца твърд.......... :) :) :) :) :) :) :)

Оправи си прогнозата!
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 08:12

inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.

Точно това му обяснявам и аз.
:shock:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 20 фев 2018 09:56

gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:Абе вие побъркахте ли се бе?
0:5 е резултата . Головата разлика са я познали всички ,които са прогнозирали победа на ЦСКА с разлика от 5 гола ! От 0:5 до 4:9 например. 0:5 ,1:6,2:7,3:8 и т.н .
При 0:0 е ясно ,че няма голова разлика :) Стига смешни работи , като деца сте.


добрем, а при прогноза 1:4 и резултат 3:5 кой бие и каква е головата разлика ??


Печелиш познат изход на двубоя. Тоест една точка. Прогнозата ти за голова разлика между отборите е три гола 1:4 а резултата е два гола или 3:5. ГОЛОВА РАЗЛИКА - разлика между головете .които отбора е вкарал и които са му вкарани. В класирането един отбор ако има голова разлика 68-38 головата разлика е точно 30 гола ни по-малко ,ни по-повече.


добре, защо ЦСКА има 38 голова разлика, а не 80 примерно, само това ми кажи и спирам !

ЦСКА има голова разлика положителна голова разлика 40 гола - 52 вкарани и 12 допуснати.


да, ЦСКА има голова разлика 40 гола = това е головата разлика. Именно това се опитвам да обясня. Головата разлика е числото между вкараните и допуснатите голове. За целите на играта, където като условие е записано: "за голова разлика" , следва да се разбира числото измежду прогнозата и реалния резултат. В противен случай става дубъл, защото: при прогниза 1:0 и завършил мач 0:1, реално трябва да се дадат точки за голова разлика, която в случая ще е 2

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот gihuelo » 20 фев 2018 10:07

k_oleto написа:
gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:Абе вие побъркахте ли се бе?
0:5 е резултата . Головата разлика са я познали всички ,които са прогнозирали победа на ЦСКА с разлика от 5 гола ! От 0:5 до 4:9 например. 0:5 ,1:6,2:7,3:8 и т.н .
При 0:0 е ясно ,че няма голова разлика :) Стига смешни работи , като деца сте.


добрем, а при прогноза 1:4 и резултат 3:5 кой бие и каква е головата разлика ??


Печелиш познат изход на двубоя. Тоест една точка. Прогнозата ти за голова разлика между отборите е три гола 1:4 а резултата е два гола или 3:5. ГОЛОВА РАЗЛИКА - разлика между головете .които отбора е вкарал и които са му вкарани. В класирането един отбор ако има голова разлика 68-38 головата разлика е точно 30 гола ни по-малко ,ни по-повече.


добре, защо ЦСКА има 38 голова разлика, а не 80 примерно, само това ми кажи и спирам !

ЦСКА има голова разлика положителна голова разлика 40 гола - 52 вкарани и 12 допуснати.


да, ЦСКА има голова разлика 40 гола = това е головата разлика. Именно това се опитвам да обясня. Головата разлика е числото между вкараните и допуснатите голове. За целите на играта, където като условие е записано: "за голова разлика" , следва да се разбира числото измежду прогнозата и реалния резултат. В противен случай става дубъл, защото: при прогниза 1:0 и завършил мач 0:1, реално трябва да се дадат точки за голова разлика, която в случая ще е 2


Подразбира се ,че познатата голова разлика е само ако си познал изхода на мача, тоест с каква разлика ,ще победи твоя фаворит в прогнозата ти. Според мен правилата са прости и добри.

inivanov
Мнения: 433
Регистриран на: 09 яну 2010 08:42
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот inivanov » 20 фев 2018 14:53

k_oleto написа:да, ЦСКА има голова разлика 40 гола = това е головата разлика. Именно това се опитвам да обясня. Головата разлика е числото между вкараните и допуснатите голове. За целите на играта, където като условие е записано: "за голова разлика" , следва да се разбира числото измежду прогнозата и реалния резултат. В противен случай става дубъл, защото: при прогниза 1:0 и завършил мач 0:1, реално трябва да се дадат точки за голова разлика, която в случая ще е 2


Не става никакъв дубъл, защото съществува понятие отрицателна голова разлика. При прогноза 1:0 прогнозираш голова разлика 1-0=1 (това е по твоето определение), а при завършил мач 0:1 се е получила голова разлика 0-1 =-1, така че печелиш 0 точки.
от snakebite на 07 Сеп 2014 12:46
Мисля че ще изостанем малко от ЦСКА преди пелйофите... Имаме шанс да станем безпроблемно шампиони чисто футболно, но вероятно ще се прибегне до "другите начини" -просто поради неадекватността на треньора....

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 20 фев 2018 15:09

gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:
k_oleto написа:
gihuelo написа:
k_oleto написа:
добрем, а при прогноза 1:4 и резултат 3:5 кой бие и каква е головата разлика ??


Печелиш познат изход на двубоя. Тоест една точка. Прогнозата ти за голова разлика между отборите е три гола 1:4 а резултата е два гола или 3:5. ГОЛОВА РАЗЛИКА - разлика между головете .които отбора е вкарал и които са му вкарани. В класирането един отбор ако има голова разлика 68-38 головата разлика е точно 30 гола ни по-малко ,ни по-повече.


добре, защо ЦСКА има 38 голова разлика, а не 80 примерно, само това ми кажи и спирам !

ЦСКА има голова разлика положителна голова разлика 40 гола - 52 вкарани и 12 допуснати.


да, ЦСКА има голова разлика 40 гола = това е головата разлика. Именно това се опитвам да обясня. Головата разлика е числото между вкараните и допуснатите голове. За целите на играта, където като условие е записано: "за голова разлика" , следва да се разбира числото измежду прогнозата и реалния резултат. В противен случай става дубъл, защото: при прогниза 1:0 и завършил мач 0:1, реално трябва да се дадат точки за голова разлика, която в случая ще е 2


Подразбира се ,че познатата голова разлика е само ако си познал изхода на мача, тоест с каква разлика ,ще победи твоя фаворит в прогнозата ти. Според мен правилата са прости и добри.

Точно това се опитвам да му кажа и аз.
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 20 фев 2018 15:44

Сиса яко обърка Колето .... :)
... последно, що е то "голова разлика" и има ли почва у нас :?:

Аз не разбрах дали ще има награда за победителя ...... Делянски може ли да уреди еднократна Skip ban карта? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта