Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:45

inivanov написа:
k_oleto написа:
inivanov написа:
k_oleto написа:Приеми, че съм тъп !!!
дадох прогноза 0:3, а резултата е 0:5, следователно и според правилата следва да получа 3 точки по схема:
Прогнозираш 0:2, а двубоя е приключил 1:3, 2:4, 3:5 и пр,.-3 точки.

както го смятам си е 2 гола разлика ??
Или оправи класирането или промени условията !!



При дадена прогноза 0:3 головата разлика е 3.
При получения резултат 0:5 головата разлика е 5.
Няма как да получиш 3 точки при положение, че ни си познал головата разлика. Затова получаваш 1т. за познат знак двойка.



на жена не се сърдя
ма ти ме кефиш :)
При 1:3 колко е головата разлика ?
а) 1
б) 3
в) 2 (от разлика: 3-1 = 2 :lol:
аз съм си за 3 точки според правилата, но не и според вас


Ще се опитам да вляза в твоя тон:
При твоята прогноза 0:3 колко е головата разлика ?
а) 1
б) 2
в) 3 (от разлика: 3-0 = 3)

При получения резултат 0:5 колко е головата разлика ?
а) 1
б) 3
в) 5 (от разлика: 5-0 = 5)

3 не е равно на 5
:o
да, ти си за 3 точки, но само според теб


Това е играта. Головата разлика би трябвало да е + 2 от моята прогноза и реалното !

Това е голова разлика. А инак........При резултат 0:0 колко е головата рзлика шефе ???

inivanov
Мнения: 433
Регистриран на: 09 яну 2010 08:42
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот inivanov » 19 фев 2018 23:47

Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.
от snakebite на 07 Сеп 2014 12:46
Мисля че ще изостанем малко от ЦСКА преди пелйофите... Имаме шанс да станем безпроблемно шампиони чисто футболно, но вероятно ще се прибегне до "другите начини" -просто поради неадекватността на треньора....

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:48

и ще продължа при 0:0; 1:1; 3:3; 8:8 колко е головата разлика ???

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:49

inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.


Обясни ми при 2:2 колко е головата разлика ?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:52

inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.


Добре, сега виждам и твоите примери и при прогноза: всички във форума турят 2-ки и при реален 0:0 кажи ми кой щеше да получи 3 точки ?? и на какво основание ???
Последна промяна от k_oleto на 19 фев 2018 23:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот PFC Litex » 19 фев 2018 23:52

k_oleto написа:
PFC Litex написа:Условието е поставено доста неразбираемо и за това е тази дилема k_oleto, за да има точкуване за голова разлика, то трябва в прогнозите да се дава такава.
Също така това, като цяло е ненужно знак + точен резултат е достатъчно.


Да, + тебе те питам: давам 0:3 и излиза 0:5, като имам 3 точки за позната голова разлика !!!

Не казвам, че не си прав.
Всеки дава прогноза за краен, но не и прогноза за голова разлика, за това или организатора на играта трябва да махне това или да го корегира.
Изображение

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:53

k_oleto написа:
inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.


Добре, сега виждам и твоите примери и при прогноза: всички във форума турят 2-ки и при реален 0:0 кажи ми кой щеше да получи 3 точки ?? и на какво основание ???

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 19 фев 2018 23:53

PFC Litex написа:
k_oleto написа:
PFC Litex написа:Условието е поставено доста неразбираемо и за това е тази дилема k_oleto, за да има точкуване за голова разлика, то трябва в прогнозите да се дава такава.
Също така това, като цяло е ненужно знак + точен резултат е достатъчно.


Да, + тебе те питам: давам 0:3 и излиза 0:5, като имам 3 точки за позната голова разлика !!!

Не казвам, че не си прав.
Всеки дава прогноза за краен, но не и прогноза за голова разлика, за това или организатора на играта трябва да махне това или да го корегира.


Благодаря, това беше първия ми пост..........натам е ясно.

inivanov
Мнения: 433
Регистриран на: 09 яну 2010 08:42
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот inivanov » 20 фев 2018 00:04

k_oleto написа:
k_oleto написа:
inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.


Добре, сега виждам и твоите примери и при прогноза: всички във форума турят 2-ки и при реален 0:0 кажи ми кой щеше да получи 3 точки ?? и на какво основание ???


При резултат 0:0 всички които са предвидили Х получават по 3 точки, защото при всеки равен резултат головата разлика е нула.
от snakebite на 07 Сеп 2014 12:46
Мисля че ще изостанем малко от ЦСКА преди пелйофите... Имаме шанс да станем безпроблемно шампиони чисто футболно, но вероятно ще се прибегне до "другите начини" -просто поради неадекватността на треньора....

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Игра-Само за феновете на ЦСКА-София

Мнениеот k_oleto » 20 фев 2018 00:08

inivanov написа:
k_oleto написа:
k_oleto написа:
inivanov написа:Играл съм и други игри с прогнози, но за пръв път срещам някой, който не разбира какво е голова разлика при прогноза за конкретен мач. Щеше да получиш 3 точки при резултати 1:4, 2:5, 3:6 и т.н.


Добре, сега виждам и твоите примери и при прогноза: всички във форума турят 2-ки и при реален 0:0 кажи ми кой щеше да получи 3 точки ?? и на какво основание ???


При резултат 0:0 всички които са предвидили Х получават по 3 точки, защото при всеки равен резултат головата разлика е нула.


Хахаааа.............ти ме разби човек !
Головата разлика при 1:1 не е 0 приятелю :)

Играта е сложна за мен, както споделих.......

п.с
при Х просто няма голова разлика и никой не печели 3 точки (поне според мен де )


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта