ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Mitata » 28 яну 2018 10:14

peliforewer написа:Младите момчета се включиха добре,дано хвалебствията които почнаха да се сипят за Антов не му размътят главата ,за мен много интересна фигура е Живков,мисля че има бъдеще.Това видях от контролата с Динамо Киев,като цяло съм оптимист за бъдещето на ЦСКА и смятам че отбора се развива.


Още по-радващото е, че Р. Живков, Чуканов, Антов, Сл. Петров, Н. Борисов и разбира се Чорбата са продукт на ДЮШ на ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Mitata » 28 яну 2018 10:18

k_oleto написа:Общо взето моето мнение е сходно и то много.
Само ще допълня друго. При този състав (титулярния) няма да имаме проблеми с отбори извън ТОП 3. Тиаго като вътрешен полузащитник и при ситуация, че няма кой да ни указва чак такъв натиск ще ни е много полезен. Един вид ще имаме двама разиграващи полузащитника. При положение, че Пинто е болен, а Малинов наказан, то нищо чудно и така да изглеждаме срещу Верея. Нужна е алтернатива на Енрике...
За Раул Лое пък нищо не мога да кажа. За мен си е един баскетболист....Няма техника, всяка топка връща назад...малко ми е дървен....Предпочитам Пинто пред него


Пинто беше в слаба форма през последните месеци. Доколкото разбирам в контролата с Вихрен е получил удар, при който е бил засегнат бъбрек и се е подложил на операция, т.е. дълго няма да бъде в игра.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Eleril
Мнения: 135
Регистриран на: 11 май 2014 16:24
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Eleril » 28 яну 2018 10:47

Много добра контрола срещу отбор,в края на подготовката си,участник в ЛЕ и горе-долу в нашето положение - в битка за първото място в местния шампионат.
В началните минути на полувремената,Динамо бяха доста по-опасни от нас.След това инициативата беше в нашия отбор,което говори за добра адаптация по време на мача - това ми хареса.В защита не бяхме стабилни откъм изнасяне,както повечето от вас са отбелязали - това е нещо,което задължително трябва да подобрим.В средата на терена вече имаме доста опции - би ми харесало в някоя от контолите да излезем с Малинов като деванзифен,а Тиаго и Алдберг пред него.
Сега за някой от футболистите,които ми направиха впечатление.Чорбата - добре се справя в чисто дефанзивните си функции.Пресира,има добро заставане,за да пресича пасове и удари,добра игра с глава,проблемът му е,че не успява бързо и ефикасно да изнесе топката.Подобно е положението и при Бодуров,но при него проблемът е в самочуствието - пречи му да прецени правилни кога може и кога не да играе сам.Жеферсон ми хареса,но халфовете ни не играха много с него.Направи ми впечатление,че през втората част,когато Десподов мина пред него и Малинов влезе в игра,Жефесон доста по-често беше включван в разиграванията.Самият Малинов си мисля,че трябва да е твърд титуляр през пролетта.Показва страхотно израстване през последните 2 години.Лое ми е странен - от една страна прави някои добри мачове,от друга е като днес - адски много непредизвикани грешки,които водят или до директно изгубена топка или до по-серизона преса и връщане назад,с което се убива атаката ни.Що се отнася до крилата - имаше момент през втората част,в който играхме с Десподов по едното и Манолев по другото и направихме някои интересни неща в атака.Така че ако Енрике има проблеми и това е вариант.За нападателите - мисля си,че Бланко има качествата,но подобно на Каранга ще му трябва известно време,за да се впише в отбора.
И накрая адмирации за Стамен Белчев - на всеки лагер взима определена бройка младежи и те винаги записват минути в контролите.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот trokadero_ » 28 яну 2018 10:50

До тук отбора се представя добре . Браво на момчетата.
Още контроли , пасване на играчите и всичко ще се получи.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот peliforewer » 28 яну 2018 11:09

Eleril написа:Много добра контрола срещу отбор,в края на подготовката си,участник в ЛЕ и горе-долу в нашето положение - в битка за първото място в местния шампионат.
В началните минути на полувремената,Динамо бяха доста по-опасни от нас.След това инициативата беше в нашия отбор,което говори за добра адаптация по време на мача - това ми хареса.В защита не бяхме стабилни откъм изнасяне,както повечето от вас са отбелязали - това е нещо,което задължително трябва да подобрим.В средата на терена вече имаме доста опции - би ми харесало в някоя от контолите да излезем с Малинов като деванзифен,а Тиаго и Алдберг пред него.
Сега за някой от футболистите,които ми направиха впечатление.Чорбата - добре се справя в чисто дефанзивните си функции.Пресира,има добро заставане,за да пресича пасове и удари,добра игра с глава,проблемът му е,че не успява бързо и ефикасно да изнесе топката.Подобно е положението и при Бодуров,но при него проблемът е в самочуствието - пречи му да прецени правилни кога може и кога не да играе сам.Жеферсон ми хареса,но халфовете ни не играха много с него.Направи ми впечатление,че през втората част,когато Десподов мина пред него и Малинов влезе в игра,Жефесон доста по-често беше включван в разиграванията.Самият Малинов си мисля,че трябва да е твърд титуляр през пролетта.Показва страхотно израстване през последните 2 години.Лое ми е странен - от една страна прави някои добри мачове,от друга е като днес - адски много непредизвикани грешки,които водят или до директно изгубена топка или до по-серизона преса и връщане назад,с което се убива атаката ни.Що се отнася до крилата - имаше момент през втората част,в който играхме с Десподов по едното и Манолев по другото и направихме някои интересни неща в атака.Така че ако Енрике има проблеми и това е вариант.За нападателите - мисля си,че Бланко има качествата,но подобно на Каранга ще му трябва известно време,за да се впише в отбора.
И накрая адмирации за Стамен Белчев - на всеки лагер взима определена бройка младежи и те винаги записват минути в контролите.

Малинов е незаменим в момента в центъра,но не трябва да забравяме че първите два мача е наказан и трябва да се види кои ще го заместят най- добре.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Teo » 28 яну 2018 11:40

peliforewer написа:
Eleril написа:Много добра контрола срещу отбор,в края на подготовката си,участник в ЛЕ и горе-долу в нашето положение - в битка за първото място в местния шампионат.
В началните минути на полувремената,Динамо бяха доста по-опасни от нас.След това инициативата беше в нашия отбор,което говори за добра адаптация по време на мача - това ми хареса.В защита не бяхме стабилни откъм изнасяне,както повечето от вас са отбелязали - това е нещо,което задължително трябва да подобрим.В средата на терена вече имаме доста опции - би ми харесало в някоя от контолите да излезем с Малинов като деванзифен,а Тиаго и Алдберг пред него.
Сега за някой от футболистите,които ми направиха впечатление.Чорбата - добре се справя в чисто дефанзивните си функции.Пресира,има добро заставане,за да пресича пасове и удари,добра игра с глава,проблемът му е,че не успява бързо и ефикасно да изнесе топката.Подобно е положението и при Бодуров,но при него проблемът е в самочуствието - пречи му да прецени правилни кога може и кога не да играе сам.Жеферсон ми хареса,но халфовете ни не играха много с него.Направи ми впечатление,че през втората част,когато Десподов мина пред него и Малинов влезе в игра,Жефесон доста по-често беше включван в разиграванията.Самият Малинов си мисля,че трябва да е твърд титуляр през пролетта.Показва страхотно израстване през последните 2 години.Лое ми е странен - от една страна прави някои добри мачове,от друга е като днес - адски много непредизвикани грешки,които водят или до директно изгубена топка или до по-серизона преса и връщане назад,с което се убива атаката ни.Що се отнася до крилата - имаше момент през втората част,в който играхме с Десподов по едното и Манолев по другото и направихме някои интересни неща в атака.Така че ако Енрике има проблеми и това е вариант.За нападателите - мисля си,че Бланко има качествата,но подобно на Каранга ще му трябва известно време,за да се впише в отбора.
И накрая адмирации за Стамен Белчев - на всеки лагер взима определена бройка младежи и те винаги записват минути в контролите.

Малинов е незаменим в момента в центъра,но не трябва да забравяме че първите два мача е наказан и трябва да се види кои ще го заместят най- добре.


Тиаго и Лое ще са двамата в средата... да се надяваме, че Лое ще почне да се обръща малко в повече като му дадат топка отзад, а не да я връща с едно. Трябва креативност в офанзивен план.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ЦСКА-Динамо (Киев) 27/01/13:00

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 29 яну 2018 10:31

tomatomov197 написа:
ЦСКА _завинаги написа:Логично мача завърши без победител.
Десподов го нямаше никакъв.
:oops:

Стига бе , той пък точно беше брилянтен ! Направи включвания тип Роналдо на три пъти .


Ама нищо не разбирате....

Роналдо прави включвания тип Десподов ! :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта