Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Вихрен-ЦСКА /20.01/13:00

Мнениеот ludiafan » 20 яну 2018 20:01

grozdanov78 написа:Като гледах контролата на ЦСКА и после на Лудогорец, изводите са че ЦСКА има страхотно нападение, а Лудогорец с тази слаба защита, няма как да издържи на темпото на ЦСКА и ЦСКА ще станат шампиони с голяма разлика, а не се знае че може и Левски да измести Лудогорец от второто място.

Още е рано да се говори . Все пак това е началото на подготовката, а и Вихрен не са мерило . Искаше ми се да видя Джеферсон в действие, но уви . Хареса ми включването на децата . Особено на вратарчето и на Антов . Като цяло си остава открит въпроса за вдигане на класата по левия фланг на нападението .Там останахме само с Енрике и с условието, че Алберг може да играе на тоя пост . В понеделник ще се разбере какво е състоянието на новия португалец . Ако лекарите се изкажат положително, ще подпишем с него . Чорбата има да изяде още много хляб, докато започне да се разчита на него . Дано влезе и той в крак . Нещата не са чак толкова розови, но се надявам с новите попълнения да вдигнем класата . Има все още много да се работи, и съм напълно съгласен с мнението на Стамен след мача .
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Вихрен-ЦСКА /20.01/13:00

Мнениеот Mitata » 20 яну 2018 20:31

Затвърди се впечатлението, че Пинто е в много слаба форма. Неслучайно търка скамейката. А Чорбата, който иначе е с прекрасна физика, все повече ни убеждава, че май е сбъркал спорта. Дано ме опровергае, желая му големи успехи с червената фланелка, а и не само с нея, но фактите сочат, че е много далеч от истината, поне през последните няколко месеца.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Вихрен-ЦСКА /20.01/13:00

Мнениеот Teo » 20 яну 2018 20:50

Пичове на терен тип килим ще ги разпорим поне с 10 на 0.
@ Бланко ще сложи Каранга на пейката... 8-)

Много съм доволен от това момче!
@ Чорбата резерва... Барт/Бодуров си е тандема в защитата ни!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Вихрен-ЦСКА /20.01/13:00

Мнениеот peliforewer » 20 яну 2018 23:51

Нормална контрола,най-важното е че се разминахме без контузии от много лошия терен,новите показаха че имат класа,Алберг показа и техника и перфектни пасове,а Бланко също се понрави.Кирчо малко си е навирил носа и се прави на звезда но Стамен ще го вкара в пътя,Чорбаджийски прави повече грешки от нормалното,младото вратарче и Антов показаха много добри неща.Сега сме януари,няма как отборът да е на 100%,има 1месец до истинските мачове ,тогава ще говорим.Нещо много хубаво се видя днес в Сандански,стадиона беше почти пълен с червени фенове,нещо което медиите се направиха че не са видели.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Мнениеот Готвача » 22 яну 2018 11:14

Съдейки по резултатите,Лудогорец нямат шанс за титла тази година.Едва се докопаха до равен с някакъв Шахтьор. Друго си е победа на Вихрен и то с два гола!Абе вие още ли си мислите че титлата се решава на терена в България?Ако Боби остане на поста си,вероятно ще има отмъщение срещу тези,които се опитват да го свалят от яслата.Ако е Любо горе,ще удари една ръка на тези които се представят за ЦСКА.Една,защото другата ще е заета да прибира едни парички.Те такива ми ти работи драги любители на това което наричате футбол.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Мнениеот gihuelo » 22 яну 2018 12:57

Готвача написа:Съдейки по резултатите,Лудогорец нямат шанс за титла тази година.Едва се докопаха до равен с някакъв Шахтьор. Друго си е победа на Вихрен и то с два гола!Абе вие още ли си мислите че титлата се решава на терена в България?Ако Боби остане на поста си,вероятно ще има отмъщение срещу тези,които се опитват да го свалят от яслата.Ако е Любо горе,ще удари една ръка на тези които се представят за ЦСКА.Една,защото другата ще е заета да прибира едни парички.Те такива ми ти работи драги любители на това което наричате футбол.

Аз никъде не виждам ,някой да омаловажава равния на Лудогорец и да лети в облаците от победата над Вихрен! Ти къде го видя това нещо не знам :) И как разбра ,че ЦСКА стои зад Любо?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Мнениеот Готвача » 22 яну 2018 13:43

gihuelo написа:
Готвача написа:Съдейки по резултатите,Лудогорец нямат шанс за титла тази година.Едва се докопаха до равен с някакъв Шахтьор. Друго си е победа на Вихрен и то с два гола!Абе вие още ли си мислите че титлата се решава на терена в България?Ако Боби остане на поста си,вероятно ще има отмъщение срещу тези,които се опитват да го свалят от яслата.Ако е Любо горе,ще удари една ръка на тези които се представят за ЦСКА.Една,защото другата ще е заета да прибира едни парички.Те такива ми ти работи драги любители на това което наричате футбол.

Аз никъде не виждам ,някой да омаловажава равния на Лудогорец и да лети в облаците от победата над Вихрен! Ти къде го видя това нещо не знам :) И как разбра ,че ЦСКА стои зад Любо?

[offtopic]Ти наистина ли ми задаваш този въпрос,или се правиш на остроумен?Зад кого застава твоя отбор според теб тогава?Аман от дървени философи в този форум.Най логичното нещо след номерата които извъртя Боби в разрез с всякакъв феърплей ,беше да бъде подкрепен именно от ЦСКА-София и даже кандидатурата му да бъде издигната от вас!Толкова по темата с избора на поредната марионетна кукла-маша в ръцете на самозабравили се мутри.[/offtopic]
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Мнениеот gihuelo » 22 яну 2018 14:22

Готвача написа:
gihuelo написа:
Готвача написа:Съдейки по резултатите,Лудогорец нямат шанс за титла тази година.Едва се докопаха до равен с някакъв Шахтьор. Друго си е победа на Вихрен и то с два гола!Абе вие още ли си мислите че титлата се решава на терена в България?Ако Боби остане на поста си,вероятно ще има отмъщение срещу тези,които се опитват да го свалят от яслата.Ако е Любо горе,ще удари една ръка на тези които се представят за ЦСКА.Една,защото другата ще е заета да прибира едни парички.Те такива ми ти работи драги любители на това което наричате футбол.

Аз никъде не виждам ,някой да омаловажава равния на Лудогорец и да лети в облаците от победата над Вихрен! Ти къде го видя това нещо не знам :) И как разбра ,че ЦСКА стои зад Любо?

[offtopic]Ти наистина ли ми задаваш този въпрос,или се правиш на остроумен?Зад кого застава твоя отбор според теб тогава?Аман от дървени философи в този форум.Най логичното нещо след номерата които извъртя Боби в разрез с всякакъв феърплей ,беше да бъде подкрепен именно от ЦСКА-София и даже кандидатурата му да бъде издигната от вас!Толкова по темата с избора на поредната марионетна кукла-маша в ръцете на самозабравили се мутри.[/offtopic]

[offtopic]Прав си! Аман от дървени философи,като теб. Първо те попитах ,къде видя и прочете ,че летим в облаците след 2:0 срещу Вихрен и къде прочете,че някой от нас е написал за равенството на Лудогорец ,че е неуспех? Никъде! Изсмука си го от пръстите за да направиш някаква интрига :) Посочи ми официално ЦСКА да е застанал зад някаква кандидатура. До тук всичко в твоя пост е измислено ,както и това как се беше "притеснил" преди седмица за Каранга ,че няма да се върне :) Та толкова за теб....[/offtopic]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Вихрен - ЦСКА-София /20.01/ 13:00

Мнениеот trokadero_ » 22 яну 2018 15:40

Браво на новите ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта