Жребий за КБ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

zevs111
Мнения: 5
Регистриран на: 19 апр 2016 18:51
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот zevs111 » 20 дек 2017 10:11

HardWork написа:
Mitata написа:
HardWork написа:Аре успокойте се малко! Има почти 3 месеца до мачовете и до тогава може всичко да се случи! Най - накрая да не стане така, че финала да е Славия - Левски?!


Нищо сигурно няма на този свят, ала това не пречи да помечтаем. Видя се, че Лудогорец не е непобедим у нас, а сините са все така трагични и не вярвам след 3 месеца да заиграят по-добре от ЦСКА. Ако ЦСКА върви във възходяща линия все една от купите ще спечелим. За нас обаче основното е осигуряване на участие в ЕКТ, а това минава през изглаждане на отношенията с корумпираните апаратчици на УЕФА.

И аз това имам предвид! Но още е рано да бройм пилците. Същите играчи които сега мачкат загубиха от Славия на старта, после записаха 3 поредни хикса срещу супер посредствените Етър, Пирин и Левски! Трябва да се гледа реално на нещата, а не да се дуем като пуяци и да се бием в гърдите колко сме велики. Това е по - скоро типично за геренци, а аз не искам да бъдем като тях - смешка!

От Славия не загубихме

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 14:11

Един от вашите много добре отчете, че е много рано да се дават реални и обосновани прогнози кой ще продължи напред към финала. Могат да се случат много неща за 3 месеца: Ние да се подсилим и да заиграем по-добре след паузата, а вие да продадете звездите си и да случите на куци заместници. Възможно е и обратното - ние да не мръднем игрово, а вие да надградите, абе варианти колкото щеш.
На мен обаче ми е интересно какво ще стане, ако УЕФА пак ви покаже жеста на Каранга за евротурнирите, което е много по-възможен вариант, отколкото административното помилване. Дали вашите хора, ръководители и състезатели, ще имат нужната мотивация да продължат да се борят на двата фронта?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Странджата » 20 дек 2017 15:41

Ако УЕФА ги "помилва", това ще осначава само, че са Литекс с ново име и че са наследници на петте титли и не знам колко купи на Литекс. Ако не ги помилва - което според мене е по-добре за привържениците на червените, това означава, че са нов отбор и докато не намерят правно основание, ще бъдат без титла и без купа ... Така че е разбираема радостта им - имат шанс да спечелят първата си купа, но футболът е непредвидима игра - и преди 7:2 бяха много, много по-добри и според услужливите тогава Народен спорт и Работническо дело, а пък какво стана...И ние бяхме много, много по-добри от тях с Дембелето, а паднахме с 3:1 насред Герена ....

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Жребий за КБ

Мнениеот мили » 20 дек 2017 16:17

Как така ще коментира този италианец?
УЕФА могат да прочетат тези коментари и да им повлияе на следващото решение! :lol:

"Помощник на Делио Роси: Не е добра новина, че ще играем срещу ЦСКА за Купата
Novsport

Треньорът на вратарите в Левски Доменико Ботичела коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България. Както вече стана ясно, "сините" ще спорят с ЦСКА, докато другата двойка противопоставя Славия и Ботев (Пловдив).

"Разбрахме, че в полуфиналите за Купата на България ще играем срещу ЦСКА. Това не е добра новина. Те са дисквалифицирани от УЕФА и ако се бяхме изправили срещу тях на финала, щяхме да се класираме за предварителните кръгове на Лига Европа, независимо от изхода на срещата.

Ще бъдат добри мачове. Вече веднъж играхме с тях и стадионът беше пълен", заяви Ботичела пред медиите в Италия."

Novsport

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Mitata » 20 дек 2017 19:44

мили написа:Как така ще коментира този италианец?
УЕФА могат да прочетат тези коментари и да им повлияе на следващото решение! :lol:

"Помощник на Делио Роси: Не е добра новина, че ще играем срещу ЦСКА за Купата
Novsport

Треньорът на вратарите в Левски Доменико Ботичела коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България. Както вече стана ясно, "сините" ще спорят с ЦСКА, докато другата двойка противопоставя Славия и Ботев (Пловдив).

"Разбрахме, че в полуфиналите за Купата на България ще играем срещу ЦСКА. Това не е добра новина. Те са дисквалифицирани от УЕФА и ако се бяхме изправили срещу тях на финала, щяхме да се класираме за предварителните кръгове на Лига Европа, независимо от изхода на срещата.

Ще бъдат добри мачове. Вече веднъж играхме с тях и стадионът беше пълен", заяви Ботичела пред медиите в Италия."

Novsport


Този италианец изглежда не е сигурен, че неговият отбор ще заеме поне трето място в ППЛ, което също би му осигурило участие в ЛЕ. Колкото до ЦСКА, ясно е, че шансовете ни за участие в ЕКТ през сезон 2018-2019 са почти нулеви. Според мен Ганчев направи грешка със съдебните дела. Стратегията за успех бе по-друга - откупуване на емблемата - частично изплащане на спортните дългове - споразумение с УЕФА за участие на ЦСКА в ЕКТ още през лятото на 2018г.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Жребий за КБ

Мнениеот PFC Litex » 20 дек 2017 20:40

Mitata написа:Kолкото до ЦСКА, ясно е, че шансовете ни за участие в ЕКТ през сезон 2018-2019 са почти нулеви. Според мен Ганчев направи грешка със съдебните дела. Стратегията за успех бе по-друга - откупуване на емблемата - частично изплащане на спортните дългове - споразумение с УЕФА за участие на ЦСКА в ЕКТ още през лятото на 2018г.

Че тази емблема не си ли я вече откупихте?
Грешката пред УЕФА е съвсем друга, а именно онова писмо, в което твърдите пред тях, че сте друг отбор с ново име... сега ще изчакате и следващият сезон и от сезон 2019/2020 вече ще имате визи за ЕКТ.
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Teo » 20 дек 2017 20:54

Цецо Чука написа:
Teo написа: И двете купи отиват на адрес Драган Цанков №3 :lol:


Тва радиото ли беше или Биологическия факултет и кво ше правят там купите?


Това е Деле Арми ! 8-)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Red_Neck » 21 дек 2017 10:23

Цецо Чука написа:И така, малък обеден куиз за фенове на отбора с червени фланелки, както и да приемем че се казва той, внимание въпрос:

С колко предпочитате да паднете на финала от твърде прекрасния отбор на жълточерните магесници от БОТЕВ ПД:

а) с 1-0
б) с 2-1
в) с 3-0
г) с 12-11 след дузпи


Дон Цеци, ..... изтървал си един доста по-актуален резултат - 2:6 ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Цецо Чука » 21 дек 2017 11:02

Red_Neck написа:Дон Цеци, ..... изтървал си един доста по-актуален резултат - 2:6 ;)


Не съм изтървал нищо, всичко се протоколира и осчетоводява.

Най-актуалния резултат е 1:1 в парка в София, там където играе този отбор с червените фланелки сега където е.
Та в тоя парк си изравнихме сами с автогол като реалния резултат беше 1-2 / 1-3.
На базата на това са и въпросите от куиза, ти какво не си разбрал не знам.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта