Жребий за КБ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Цецо Чука » 21 дек 2017 11:06

Teo написа:
Цецо Чука написа:
Teo написа: И двете купи отиват на адрес Драган Цанков №3 :lol:


Тва радиото ли беше или Биологическия факултет и кво ше правят там купите?


Това е Деле Арми ! 8-)


Мисля че си се объркал. Минавам всеки ден кажи речи от телевизионната кула към центъро и мога да се обзаложа че на Др.Цанков няма никакъв стадион.
Другите две възможности освен тези които казах са Капитолия или паркинга на метрото, сега ако там сте решили да се носят някви купи е друг въпрос.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот gihuelo » 21 дек 2017 11:35

Цецо Чука написа:
Teo написа:
Цецо Чука написа:
Teo написа: И двете купи отиват на адрес Драган Цанков №3 :lol:


Тва радиото ли беше или Биологическия факултет и кво ше правят там купите?


Това е Деле Арми ! 8-)


Мисля че си се объркал. Минавам всеки ден кажи речи от телевизионната кула към центъро и мога да се обзаложа че на Др.Цанков няма никакъв стадион.
Другите две възможности освен тези които казах са Капитолия или паркинга на метрото, сега ако там сте решили да се носят някви купи е друг въпрос.


Имам няколко въпроса към теб!
Това ,че не знаеш къде е Драган Цанков -3 не е чак такава беда,само че веднъж живееш в Лондон ,друг път минаваш всеки ден по Драган Цанков......малко си измисляш май:) Но да преминем към въпросите.
1.Според теб още ли треньора на Ботев е пълен смешник и ти ако си беше тук в Пловдив лично би го изритал с шутове?
2.След като ехидно задаваш въпроса с евентуалната продажба на Каранга ..... до теб достигна ли новината ,че продажбата на вашия голмайстор (вкарал 1/3 от головете ви) е вече факт от няколко дни?
3. Ако случайно Левски ни отстрани за купата и се наложи да играете финала с тях в София, знаеш ли ,че нямате победа срещу тях в София от Руско-Турската освободителна война?
4.Постоянно говориш за някакви палежи на стадиони ....за битки 15 000 срещу 15 000 (да те светна ,че боевете са най-много 100 на 100) та те питам ти имаш ли поне един мач на Ботев на стадиона или си един от многото интернет герои тук?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жребий за КБ

Мнениеот Цецо Чука » 21 дек 2017 12:59

gihuelo написа:
Цецо Чука написа:
Teo написа:
Цецо Чука написа:
Teo написа: И двете купи отиват на адрес Драган Цанков №3 :lol:


Тва радиото ли беше или Биологическия факултет и кво ше правят там купите?


Това е Деле Арми ! 8-)


Мисля че си се объркал. Минавам всеки ден кажи речи от телевизионната кула към центъро и мога да се обзаложа че на Др.Цанков няма никакъв стадион.
Другите две възможности освен тези които казах са Капитолия или паркинга на метрото, сега ако там сте решили да се носят някви купи е друг въпрос.


Имам няколко въпроса към теб!
Това ,че не знаеш къде е Драган Цанков -3 не е чак такава беда,само че веднъж живееш в Лондон ,друг път минаваш всеки ден по Драган Цанков......малко си измисляш май:) Но да преминем към въпросите.
1.Според теб още ли треньора на Ботев е пълен смешник и ти ако си беше тук в Пловдив лично би го изритал с шутове?
2.След като ехидно задаваш въпроса с евентуалната продажба на Каранга ..... до теб достигна ли новината ,че продажбата на вашия голмайстор (вкарал 1/3 от головете ви) е вече факт от няколко дни?
3. Ако случайно Левски ни отстрани за купата и се наложи да играете финала с тях в София, знаеш ли ,че нямате победа срещу тях в София от Руско-Турската освободителна война?
4.Постоянно говориш за някакви палежи на стадиони ....за битки 15 000 срещу 15 000 (да те светна ,че боевете са най-много 100 на 100) та те питам ти имаш ли поне един мач на Ботев на стадиона или си един от многото интернет герои тук?



Впечатлен съм от наблюдателността ти и вниманието към скромната ми особа.

От около две седмици съм си в Сф, където обикновено съм когато не съм в Лондон. Искаш ли да се видиме да пием кафе?
Ако още се чудиш как така човек хем може да живее в Лондон, хем пък да се връща до България чат пат, имаш си тука мод, питай Делянски за айпито ми отпреди 15...или там някъде беше...На лично, да не се излагаш като кифладжия тука пред целия свет.

Тва за Белия Магьосник кога съм го казвал? Нямам спомен, честно. Сигурно е било в състояние на афект. Минало.

Известно ли ти е че вече имаме заместник на Виана? Жоао Пауло беше вкарал за нас една камара голове и кво стана като се махна? Спечелихме купата, ето какво.
Да не говорим че Виана изобщо няма такова значение за нас,като Каранга за Вас. Виана не е е вкарал пукнат гол от два месеца и кво?Нищо, ето кво, не сме падали от Октомври. При нас талант в атака стига и артисва, само средоточие ни липсваше, затва в момента не сме трети.

Ми като се падне Левски, падне се, аз даже бих с радвал, защото в момента тоя отбор дето играе с червените фланелки дето Стойкас Стоилас му е идеолог е В ПЪТИ по-отвратителен от Лвски, тъй че аз на полуфинала ще стискам палци на подуенци. За пръв път в живота си! Смятай!
Освен това като играем с Левски знаем с кого играем, можем да бием Левски или да паднем от Левски.
В другия случай може да се породят разногласия в агитката ни: един ше вика играем с Ловеч, друг ше вика-не бе с ЦСКА, трети уверено ше твърди че всъщност тея са Тирето, а четвърти и пети ше дърпат чергата към тех и ше приказват нещо за Микре и Етрополе.
Изобщо-ще се наруши единомислието и сплотеността.

Когато съм в Бг не попускам мач на жълточерните магьосници. От суеверие не отидох на последния финал за купата, защото преди това бях на абсолютно всички наши финали-и с истинския ЦСКА в Благоевград, и с Локо Сф тука и с Лудогорец в Бургас и на всички паднахме.
Тъй че има огромна вероятност и този път да не ходя.

Некакви други въпроси имаме ли?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта