Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот CaptainBertorelli » 16 дек 2017 09:19

Лек полуфинал със Славия и финал с Ботев. При такъв финал, Националния ще се напълни, а атмосферата ще е убийствена.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот RedeviL » 16 дек 2017 10:33

skabrin написа:
RedeviL написа:Някой може ли да поустне една статистика от мача. Уж е футболен форум, а половината коментари са на махленско ниво.

P.P. Аз поне не мога да намеря такава. Това само в България го има!

https://www.fctables.com/livescore/pfc-cska-sofia-ludogorets-razgrad-g1214529/

Благодаря!

delqnski47 написа:
Sisi 1914 написа:
delqnski47 написа:Междувпрочем бяхме ПАК на косъм да им подарим вратарски гол(за н-ти път...по непонятна за мен причина)...добре че тоя път не стана. :roll:

Май и на него напрежението му дойде в повече, но за наша радост не се поддаде.
8-)

Тоа рапон къде се изстреля да бяга като муха без глава напред ..... :lol: :lol: Че и щеше да докосне топката с ръце.Тогава щяхме и без вратар да останем,щот беше извън наказателното.

Аз откога го приказвам това, че вратарят ни е на ниво Дунав Русе. Ако по време на зимната пауза намерим класен вратар като тези в Лудогорец, ще бъде много добре.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот RedeviL » 16 дек 2017 11:18

soulfly1948 написа:не знам за какво точно сините приятелки реват от съдията,като в този мач не играят...
грешките на рефера бяха и в двете посоки...
иначе мача не беше зле,имаше интрига до края...
спечели го "ловешката" публика...а тази на националната кауза,все едно беше на балет....ама то насила хубост не става....

Ти не може да си фен ЦСКА! С много малки изключения, това са същите тези хора, които са пълнили не един или два стадиона, обиколили са стотици села и паланки заради ЦСКА. Никой не те е заставил насила да подкрепяш сегашния отбор, но да наричаш тези, които бяха на "Армията" в четвъртък вечерта "ловешката" публика, е просто скандално.

TeodoraDJeryMoqnomer
Мнения: 51
Регистриран на: 05 юни 2017 20:09
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот TeodoraDJeryMoqnomer » 16 дек 2017 12:01

Ми то вие всички не може да сте фенове на ЦСКА. Вие сте ЦСКА-СОФИЯ или Литекс с ново име може да си викате каквото искате че сте и реал мадрид ако искате но сте си Литекс с нов маркетинг това е
Последна промяна от TeodoraDJeryMoqnomer на 16 дек 2017 12:04, променено общо 1 път.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Ozzimozzi » 16 дек 2017 12:11

RedeviL написа:
soulfly1948 написа:не знам за какво точно сините приятелки реват от съдията,като в този мач не играят...
грешките на рефера бяха и в двете посоки...
иначе мача не беше зле,имаше интрига до края...
спечели го "ловешката" публика...а тази на националната кауза,все едно беше на балет....ама то насила хубост не става....

Ти не може да си фен ЦСКА! С много малки изключения, това са същите тези хора, които са пълнили не един или два стадиона, обиколили са стотици села и паланки заради ЦСКА. Никой не те е заставил насила да подкрепяш сегашния отбор, но да наричаш тези, които бяха на "Армията" в четвъртък вечерта "ловешката" публика, е просто скандално.

Струва ми се, че не схващаш иронията която влага soulfly1948 в поста си и по-специално в израза "ловешката" публика. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 14:54

Teo написа:
Sisi 1914 написа:
MAXIMUS написа:Искам финал Ботевъ - ЦСКА ! Другите не са ми интересни чак толкова !

Аз искам да е Славия-ЦСКА, за да натрием носа на бат Венци.
:mrgreen:


Ако се паднат така няма да може да играем с Левски финал, по-добре им пуснем Славия, че да се докопат до финала :lol: :lol: :lol: Ботев ако ги хванат в тая фаза ще ги унижат, както и ние ще направим! Нека играят силен срещу силен а.к.а ЦСКА - Ботев и да пуснем дуела на ниската класа Левски и Славия! :lol:
@ ПФК Левски ако искат да играят с нас финал единствения им шанс е Славия. :lol:
(ама и тук не е сигурно хахахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Ама аз не искам с Левски да играем чак на финала, а на полуфинала, за да ги боли повече!
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Mitata » 16 дек 2017 18:43

Близо 180 000 лева от билети са влезли в касата на ЦСКА от 1/4-финала за купата на България с „Лудогорец”, спечелен с 2:1 от „червените” след продължения, пише „24 часа”.

Над 15 000 ентусиазирани фенове напълниха стадион „Българска армия”, като платиха по 18 лева за местата под козирката, по 12 за сектор „В” и по 5 лева при агитката зад северната врата. Това е и най-големият приход от входни талони на ЦСКА от началото на сезона.


Това е ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот ivo55 » 16 дек 2017 18:45

As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Mitata » 16 дек 2017 18:54

ivo55 написа:https://www.youtube.com/watch?v=sSrNFufyjbE&feature=youtu.be


Каква стана тя? Пластун два пъти играе с ръка, един път сваля на земята Каранга и дузпа няма? А нарушението на Мисиджан в продължението бе не за един, а за два червени картона. С тази хватка се трошат крака, цяло чудо е, че червеният оцеля.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 дек 2017 19:15

Sisi 1914 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Стига с тоя съдия бе. Грешки имаше и в двете посоки, явно се беше оакал човека. И между другото каквито и грешки да направи е факт, че отбора от Армията спечели не само първото полувреме, но и по-важното: продълженията.

Те ли са силни, Лудогорец ли е в криза - не знам, ама ГГ започна да създава ядове на Домусчиев.

Силите се изравняват и Лудогорец не е вече единствен фаворит за титла и купа.
8-)

Ами.. като възможности мисля, че ако играят наистина мобилизирано са по-добър отбор от ЦСКА-София. САМО ЧЕ досега ГГ непрекъснато надгражда, в момента отбора му е достатъчно силен да използва проблемите на Лудогорец. През пролетта или догодина може да е достатъчно силен да се опъне на Лудогорец дори ако разградчани играят на 100%. Според мен въпрос на време, ако на Армията не се случи някой катаклизъм.

На Домусчиев му остава само да си стегне отбора, без значение кой е виновен за проблемите - треньор, играчи или той самия... и да надгражда. Смея да кажа, че досега Лудогорец в най-добрия случай заменя 1 добър играч с друг, надграждане и да има не е във футболисти а в образуването на ядро, което отдавна играе заедно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта