Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот hydetoshi » 16 дек 2017 19:45

Mitata написа:Приятно е да гледаш как антицесекарите режат вени. Съдията бил пощадил ЦСКА. Не, пощади Вандерсон, който през първото полувреме блъсна дете на пистата, което подава топките, нещо за което трябваше да получи червен картон и мачът свършваше. Спомнете си как преди 2-3 години на мач на нашите национали футболист на противниковия отбор изрита топката и тя удари дете на пистата, за което получи червен картон.

Това май беше на мача с Армения в София.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Ozzimozzi » 16 дек 2017 19:47

ivo55 написа:https://www.youtube.com/watch?v=sSrNFufyjbE&feature=youtu.be
На видеото много добре се вижда, че Мисиджан извършва първи нарушение срещу Барт като хваща ръката му и по този начин печели предимство!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот hydetoshi » 16 дек 2017 19:52

Sisi 1914 написа:
MAXIMUS написа:Искам финал Ботевъ - ЦСКА ! Другите не са ми интересни чак толкова !

Аз искам да е Славия-ЦСКА, за да натрием носа на бат Венци.
:mrgreen:

Абе тези двата мача на Славия с Етър бяха много тежко уговорени. Още преди мача за купата казах на bobkata4 как ще се развият нещата след онези 2 "автогола". Горкото дете още вярва в Дядо Коледа, а вече знае какво е "черно тото".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот hydetoshi » 16 дек 2017 19:54

CaptainBertorelli написа:Лек полуфинал със Славия и финал с Ботев. При такъв финал, Националния ще се напълни, а атмосферата ще е убийствена.

Като на финала с Монтана. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 19:57

Mitata написа:
Близо 180 000 лева от билети са влезли в касата на ЦСКА от 1/4-финала за купата на България с „Лудогорец”, спечелен с 2:1 от „червените” след продължения, пише „24 часа”.

Над 15 000 ентусиазирани фенове напълниха стадион „Българска армия”, като платиха по 18 лева за местата под козирката, по 12 за сектор „В” и по 5 лева при агитката зад северната врата. Това е и най-големият приход от входни талони на ЦСКА от началото на сезона.


Това е ЦСКА!

А не Лудогорец!
:mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот snakebite » 16 дек 2017 19:57

Какво огромна разлика в играта на Ванката Иванов и Игор Пластун, това ме изкефи в тоя мач 8-) . Не че Ванката е кой знае каква класа, но Пластун не остави Каранга да диша...

За съжаление много други изневериха от Лудогорец, а бекчетата Натанаел и Сисиньо си бяха направо неадекватни.

А които говорят за съдиите...за среден пръст към съдия колко е наказанието и какъв картон се дава ?

От Видеото на ЦСКА-София, виждам един недаден жълт картон на Марси и един аут, за дузпи е направо смешно да се говори !. Срещу това виждаме - недаден червен картон на Барт, недаден червен картон за Каранга (за обида към съдията), втори жълт картон на Манолев, втори жълт за Десподов за провокация към Натанаел, както и много спорна засада на Лукоки, спряна засада в продължението - голова атака на Жоао Паоло , защитника покрива с 2 метра , но насрания страничен свири засада !. Това ако не е адекватно съдийство не знам кое е ?

Кабаков да почива а другия път да вземе да свири както трябва, включително и за някои ситуации за ЦСКА- София които трябваще да свири !

Абе порадвайте си се там преди Коледа, не се занимавайте с нас...Имаме други приоритети...

И не забравяйте, че в статистиката резултата е равен 1:1., по същият начин въпреки че набутахме 4 гола на Звезда, де факто резултата за пред УЕФА и в статистиката е ...2:2 ;)
Последна промяна от snakebite на 16 дек 2017 20:09, променено общо 4 пъти.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 20:00

Betchualeng Arnaikem написа:
Sisi 1914 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Стига с тоя съдия бе. Грешки имаше и в двете посоки, явно се беше оакал човека. И между другото каквито и грешки да направи е факт, че отбора от Армията спечели не само първото полувреме, но и по-важното: продълженията.

Те ли са силни, Лудогорец ли е в криза - не знам, ама ГГ започна да създава ядове на Домусчиев.

Силите се изравняват и Лудогорец не е вече единствен фаворит за титла и купа.
8-)

Ами.. като възможности мисля, че ако играят наистина мобилизирано са по-добър отбор от ЦСКА-София. САМО ЧЕ досега ГГ непрекъснато надгражда, в момента отбора му е достатъчно силен да използва проблемите на Лудогорец. През пролетта или догодина може да е достатъчно силен да се опъне на Лудогорец дори ако разградчани играят на 100%. Според мен въпрос на време, ако на Армията не се случи някой катаклизъм.

На Домусчиев му остава само да си стегне отбора, без значение кой е виновен за проблемите - треньор, играчи или той самия... и да надгражда. Смея да кажа, че досега Лудогорец в най-добрия случай заменя 1 добър играч с друг, надграждане и да има не е във футболисти а в образуването на ядро, което отдавна играе заедно.

Наближава времето, в което нЕма да са все на първо място в шампионата.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот krumeto » 16 дек 2017 20:18

Ако има по-компетентен от този, да си вдигне единия крак:
Нашият бивш съдия от елита - Петър Янински :

"Това е краят на футболното съдийство в България. Ситуацията с Александър Барт и Вирджил Мисиджан беше просто кристално ясна. Не само, че трябваше да го изгони. Това не е фаул и червен картон, а дузпа и червен картон. Тук искам да кажа, че и коментаторът на мача много некомпетентно обяви, че се гледа къде започва нарушението. Това правило беше променено отдавна. Гледа се къде свършва нарушението. А Барт пусна Мисиджан вътре в наказателното поле.

Голът на Лудогорец, който беше отменен, също беше редовен. В ситуацията с Натанаел трябваше да бъде отстранен и Десподов, защото и той нанесе удар на съперника си. Аз съм 100% сигурен, че Кабаков изпълни поръчка. На кого и защо не мога да кажа, но тези грешки не бяха от некадърност. Знам какво може този съдия", каза Янински пред "Меридиан Мач".
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот krumeto » 16 дек 2017 20:26

Четете господа! Ако има нещо невярно, Кабаков да съди Янински, за публична обида!
https://topsport.bg/cska/petar-yaninski ... achka.html
Номерата на Кабаков са ясни. Леко ощетяване на ЦСКА - София, и победа за същия отбор.
Последна промяна от krumeto на 16 дек 2017 20:28, променено общо 1 път.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Teo » 16 дек 2017 20:26

Всички мечтаят за собственик като ГРИША ГАНЧЕВ, но той обича ЦСКА!
8-) 8-) 8-)

ПП Това е може би годината в която ми се случиха най-лошите неща в живота, но пък ЦСКА върви към нови върхове!
@ Няма пълно щастие, де*а.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта