Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

TeodoraDJeryMoqnomer
Мнения: 51
Регистриран на: 05 юни 2017 20:09
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот TeodoraDJeryMoqnomer » 17 дек 2017 19:04

Ми мен примерно ме обижда този отбор да се сравнява с бившия ЦСКА както аз така и много други не приемат ЦСКА-София за ЦСКА. Значи неуважението е на лице. Защо не се пишете ЦСКА-София нали официално се казвате така по документи, толкова ли ви е срам от това тире.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот djd » 17 дек 2017 19:32

IvailoRz написа:Размазани са ви само преценките . Вие ни бихте с 2:1 с много късмет и малко рамо от съдията в равностоен мач. Размазване е като ви бихме с 4-0 мисля в Разград,когато едните играха , другите гледаха .

Прав си, късмет имаше. Стамен Белчев също го призна.
За рамото от съдията не е много коректно да се твърди.
Друга ми е мисълта. Не знам дали осъзнавате, че се сдобихте с равностоен съперник (не спаринг партньор, а истински съперник).
Ако борбата се води само на терена и финансите се насочват само към увеличаване на класата на собствения отбор, това ще е добре и за вас, и за нас. Както и за останалите ни отбори, ако естествено се мъчат да догонят първите. И след време няма да се радваме особено, че бием отбори като Брага или Хофенфайм, а ще мерим сили с доста по-големи имена. Както беше едно време. А пък ако се дава път и на българчета, ще имаме и силен национален отбор.
Така че убиването на конкуренцията е мимолетен успех и един вид си е самоубийство. Както например олигофренското умотворение, което изрече през 2015 Домуса - че "има опасност Лудогорец да не стане шампион". Това беше, когато ЦСКА все още водеше в шампионата с 8 точки и още не беше потеглил към фалита. Така че, колкото и странно да звучи, радвайте се на тези две загуби.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот delqnski47 » 17 дек 2017 19:59

TeodoraDJeryMoqnomer написа:Ми мен примерно ме обижда този отбор да се сравнява с бившия ЦСКА

Мхм.Разбирам ти напълно личния проблем,но за съжаление феновете на ЦСКА-София са окупиралия горкичкия пофорум на ЦСКА,а аз съм им като заложник и съм с ''вързани ръце''......еб* се майката на таз държава. Та ето какво трябва да направиш.Форумът има една много хубава опция - казва се опция ''Враг'' 8-) .Къде е тази опция :arrow:
Кликаш горе вдясно,където ти е изписан ника.Като доближиш мишката върху ника си ще ти се маркира като зеленко(т.е. това означава че има опция да цъкнеш и да ти се отвори нещо друго....казано по прост начин).Та цъкаш с левия бутон на мишката и ти се отваря ново прозорче.Там най-вдясно ще видиш ''Приятели и Врагове''.Като цъкнеш там(чрез местене на курсора на мишката върху ''Приятели и Врагове'' и цъкване ПАК с левия бутон на мишката) ще видиш разни обяснителни текстове и едно правоъгълно продълговато празно прозорче.Точно под него(ама баш баш баш под него) има едно ''Намери потребител''.Пак местиш курсора върху него,''цък'' с лявото бутонче на мишката и там ти се отварят абсолютно всички потребители,които можеш да блокираш и които изписват ЦСКА-София като ЦСКА и те обиждат в личен план.От името на целия персонал на форума на Гонг ти се извинявам за лекото неудобство,но както констатирах по-горе,подфорумът на ЦСКА е в деликатно положение и сме в нещо като във военен преврат и авторитарен режим 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 17 дек 2017 20:28

TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.

Съдията ше го накажат за макс 3 мача и това ще е за неопределено време, а Каранга мисля, че ще мине само с глоба.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот ludiafan » 17 дек 2017 20:34

Sisi 1914 написа:
TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.

Съдията ше го накажат за макс 3 мача и това ще е за неопределено време, а Каранга мисля, че ще мине само с глоба.
:P

Ало, дай да се разберем ! Нали същия този съдийски шеф , когато го сезирахме, каза че нямали право да се само сезират въз основа на видео повторения . А сега какво правим ?
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 17 дек 2017 20:39

ludiafan написа:
Sisi 1914 написа:
TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.

Съдията ше го накажат за макс 3 мача и това ще е за неопределено време, а Каранга мисля, че ще мине само с глоба.
:P

Ало, дай да се разберем ! Нали същия този съдийски шеф , когато го сезирахме, каза че нямали право да се само сезират въз основа на видео повторения . А сега какво правим ?

Питай него, а не мен!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Teo » 17 дек 2017 20:41

TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.


Всички знаем, че Перуката е безгласна буква в БФС и Киро коли и беси!
СК към БФС е на заплата от Домуса!
@ Нека наказва, ние футболисти си имаме!
А на Кабаков трябва паметник да му вдигнат в Разград... 2 дузпи и 2 ЧК им спести!
Гласеше мача за двойка, ама Бодуров му обърка плана!

krumeto
Мнения: 3664
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот krumeto » 17 дек 2017 21:46

Sisi 1914 написа:
TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.

Съдията ше го накажат за макс 3 мача и това ще е за неопределено време, а Каранга мисля, че ще мине само с глоба.
:P

Ъхъ, ама ТЦ!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот sin4ec » 17 дек 2017 21:57

Teo написа:Всички знаем, че Перуката е безгласна буква в БФС и Киро коли и беси!
СК към БФС е на заплата от Домуса!
@ Нека наказва, ние футболисти си имаме!
А на Кабаков трябва паметник да му вдигнат в Разград... 2 дузпи и 2 ЧК им спести!
Гласеше мача за двойка, ама Бодуров му обърка плана!

Перуката е безгласна буква? СК на заплата? :)
Вие съвсем сте изтрещели. 16 дузпи и 11 ЧК им е спестил...но всъщност няма лошо. Нека да е така.
Проблемът ви е, че на Лц им е през хуя за тази купа и този мач. Дори и титлата им е през хуя. Щото играят с Милан. После, дори и трети да станат, ще играят в ЛЕ с коефициент 60. И ще влязат в групите. Вие няма да играете в ЕКТ, останалите три отбора с коефициент 6 ще са боксови круши.
След година ще е същото. Вие ще идете там с коефициент 0.000 и ще отпадате във втори кръг. Те пак ще влизат в групите. Тези неща отдавна са сметнати в Разград. Дали са сметнати в Ловеч-предстои да видим...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот ludiafan » 17 дек 2017 22:02

Sisi 1914 написа:
ludiafan написа:
Sisi 1914 написа:
TeodoraDJeryMoqnomer написа:Съдийският шеф Петър Петров призна, че водилият ЦСКА-София - Лудогорец Георги Кабаков ще бъде със спрени права за неопределено време, тъй като е допуснал сериозни грешки в този двубой.

Според Петров, голямата грешка на пловдивския арбитър е, че не показа директен червен картон за Александър Барт, който в 48-ата минута спря откъсващия се Върджил Мисиджан. Освен това председателят на СК обяви, че Фернандо Каранга ще бъде наказан за средния пръст, който показа на страничния съдия Мартин Венев.

Съдията ше го накажат за макс 3 мача и това ще е за неопределено време, а Каранга мисля, че ще мине само с глоба.
:P

Ало, дай да се разберем ! Нали същия този съдийски шеф , когато го сезирахме, каза че нямали право да се само сезират въз основа на видео повторения . А сега какво правим ?

Питай него, а не мен!
:evil:

[rimg]https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/25348859_1630947840296424_5415803078152203046_n.jpg?oh=b261a8eca4e91b1f551facabca6a8fe2&oe=5A8AD6B0[/rimg]

Къде беше будната съвест и ангажираност на тоя измекяр тогава ?
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта