Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 12 дек 2017 18:34

michok написа:Прогнозата ми е 7:2 за гелосания,а припизнавачите много "харесвате" този резултат. :)

Прогнозата ти е абсурдна и няма нужда от коментар.
:o
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот djd » 12 дек 2017 19:34

ELFen написа:Няма да има много голове в тоя мач - 0:3 :mrgreen:

Прав си.
При 3:0 за ЦСКА в 18та минута Марселиньо ще си свали фланелката и ще напусне терена. :mrgreen:
Все още нямам ясна визия дали след това фенове на Лудогорец ще нахлуят в опит да прекратят мача. :lol:
Просто не знам дали ще има такива на Армията. ;)

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Skywalker » 12 дек 2017 19:45

Все си мисля, че този мач го взимаме с минимална победа. Когато играем навито, играта ни е с една идея по-добра от тази на Разград. И те и ние, сме добри на контри. Тук надеждите са ми в Кулма, Лое и Родригеш. Не мисля, че Каранга или Десподов ще се разпишат в този мач, но пък могат да помогнат много, други да го направят.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот g3_ev2 » 12 дек 2017 20:16

Прекалено самочувствие е да се говори, че Лудогорец е няколко класи над ЦСКА - София! Някой трябва, най-накрая, да опише какво разбира под класа на един отбор. Лудогорец е ниско ръстов отбор и това, което наричаме класа, всъщност компенсира антропометричната недостатъчност. Забелязват се сериозни колебания, напоследък, в играта на Пластун и Натаниел, Анисе също не е така впечатляващ, както в началото на сезона, същото може да се каже и за Вандерсон, въпреки гола срещу Хофенхайм. В момента Лудогорец е един доста изтощен отбор, а на практика нападателите му трябва да се справят със защита, в която играят Недялков, Дюлгеров, Бодуров и Барт, а и в последния мач бяха добре допълвани от Кристиян Малинов и новият ръстов халф, чието име не успявам да запомня. С нападателите, с които разполага, Лудогорец има шанс на контратака, иначе на тези голове, с които побеждаваше в предните срещи, трудно може да разчита.
Има много сериозна равностойност на двата отбора и е много решаващ първия гол. На страната на ЦСКА - София е устойчивото, трайно притискане на противника, а на Лудогорец - умението да нанася кинжални удари от ситуация на привидно равновесие. Освен това мисля, че вратарят на Лудогорец е доста по-добър от този на ЦСКА - София, а това в турнирни мачове най-често има решаващо значение. Противно на мнението на привържениците на Лудогорец считам, че те имат още един сериозен плюс - тактическото майсторство на Херо.
Не е без значение и фактът, че мачът е последен за годината и за двата отбора!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Teo » 12 дек 2017 20:52

ELFen написа:Няма да има много голове в тоя мач - 0:3 :mrgreen:


Това само в сферата на фантастиката може да се случи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22631
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот NOMER14 » 12 дек 2017 21:04

Хайде, червени фенове.
Разровете се в статистиката да видим колко мача срещу Разград имат Бодуров, Недялков, Малинов.... и колко победи.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Cheradonna » 12 дек 2017 21:10

3-1 с гол на Боруда и два гола на Каранга,на празна врата както каза един разбирач по назад в мненията.... ;)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Sisi 1914 » 12 дек 2017 22:24

Skywalker написа:Все си мисля, че този мач го взимаме с минимална победа. Когато играем навито, играта ни е с една идея по-добра от тази на Разград. И те и ние, сме добри на контри. Тук надеждите са ми в Кулма, Лое и Родригеш. Не мисля, че Каранга или Десподов ще се разпишат в този мач, но пък могат да помогнат много, други да го направят.

Ще съм благодарна някой от Каранга и Десподов да направи 1 асистенция.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот matador1 » 12 дек 2017 23:54

NOMER14 написа:Може ли някой да извади статистика за всеки футболист на домакинския отбор колко срещи, победи, равни и загуби има срещу Разград.


Ето я статистиката към момента:

http://a-pfg.com/статистика/цска-срещу-лудогорец/

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23769
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот delqnski47 » 13 дек 2017 00:43

Смачкваме ги с разбиващото 1:0 :arrow: гол на Вкарангов с космическа асистенция на Деспосиньо. 8-) Херо подава оставка,а Моци бива замерван с множество нерегламентирани продълговати розовеещи предмети от мек характер със следи от лютеница по тях.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта