Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот Цецо Чука » 14 дек 2017 20:59

delqnski47 написа:Тебе не те обиждат(поне аз не съм видял),така че недей да обиждаш хората във форума.Това първо.Второ,виж хубаво второто повторение при дузпата,където Марселинов падна преди съприкосновение.Това НЕ е дузпа.НЕ е.Можеш да си го запишеш някъде за урок.Ти и останалите многознайковци. ;)


Извинявай, къде е обидата да наречеш някой който е на 16 "някой който е на 16"? Да съм казал че е малоумен?Не. Има време ше порасне, аз по-скоро за тебе се притеснявам...нали..

Искам да те попитам по кой правилник Десподов НЕ заслужава директен червен картон? По кой правилник Каранга НЕ заслужава директен чеервен картон? По кой правилник гола на Лукоки (или кой беше там) е нередовен?

Виж бе пич, аз разбирам че много ви се иска да сте ЦСКА, славния ЦСКА на Любо, Ицо, Емо-страшилището в България и Европа, което само и единствено ние изпраскахме с 1;0/2;0 в Пд и никой друг, ВЕЛИКИЯ отбор на ЦСКА.....разбирам че искате да се върнете към корените си...НО фактите са си факти, ОСЪЗНАЙТЕ ГО НАЙ-СЕТНЕ, вие сте собственост на едно гнусно селско оранжево джудже, с манталитет на селянин, с нагласа на селянин, с акъл на селянин и никога (помни ми думите) НИКОГА няма да направите НИЩО в Европа, дори 5 титли тука да ви купят.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23664
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот delqnski47 » 14 дек 2017 21:01

Цецо Чука написа:
delqnski47 написа:Тебе не те обиждат(поне аз не съм видял),така че недей да обиждаш хората във форума.Това първо.Второ,виж хубаво второто повторение при дузпата,където Марселинов падна преди съприкосновение.Това НЕ е дузпа.НЕ е.Можеш да си го запишеш някъде за урок.Ти и останалите многознайковци. ;)


Извинявай, къде е обидата да наречеш някой който е на 16 "някой който е на 16"? Да съм казал че е малоумен?Не. Има време ше порасне, аз по-скоро за тебе се притеснявам...нали..

Искам да те попитам по кой правилник Десподов НЕ заслужава директен червен картон? По кой правилник Каранга НЕ заслужава директен чеервен картон? По кой правилник гола на Лукоки (или кой беше там) е нередовен?

Виж бе пич, аз разбирам че много ви се иска да сте ЦСКА, славния ЦСКА на Любо, Ицо, Емо-страшилището в България и Европа, което само и единствено ние изпраскахме с 1;0/2;0 в Пд и никой друг, ВЕЛИКИЯ отбор на ЦСКА.....разбирам че искате да се върнете към корените си...НО фактите са си факти, ОСЪЗНАЙТЕ ГО НАЙ-СЕТНЕ, вие сте собственост на едно гнусно селско оранжево джудже, с манталитет на селянин, с нагласа на селянин, с акъл на селянин и никога (помни ми думите) НИКОГА няма да направите НИЩО в Европа, дори 5 титли тука да ви купят.

Вместо да ми разтягаш локуми можеше да видиш ситуацията,която е категорична!!!Да,факт е че преди да видя повторението смятах че са ни подпрели.Но сега нещата са различни.
По твоята логика мога да питам какво би направил ти като съдия ако видиш футболист да блъска дете на страничната линия!!!!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот nikiobicata » 14 дек 2017 21:02

delqnski47 написа:
nikiobicata написа:
Стига сте се въртяли за тази дузпа... Съдията се е излъгал свирил я е! Но за червение картон не може да се излъже защото има правилник. Това е!

Няма кво да не я въртим,защото това е поредната МАЛОУМНА дузпа срещу нас.Първата беше срещу нас с Ботев как оня,забравих му името,ритна в г*за горката Бодурка отзад и онова жълто чикидзе наду свирката!!Тука имаме подобна,но много добре класно изиграна ситуация.Даже мога и да пообвиня малко Кабака,щот тоа беше на 15 санта от ситуацията :!: :!:
Иначе е факт,че имаше червен за Барт,но нещата тука са 50/50 и слабо съдийство!


За съжаление само в БГ футбола има 50/50 в компенсациите :) това не го разбирам. Така си видял така си свирил защо после трябва да се компенсира? Всяка компансация води със себе си друга и т.н... Просто няма смисъл...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот kiril.a.d » 14 дек 2017 21:03

Aй живели...и тaковaтa - aз още aвгуст кaзax че оплaквaчкaтa Xеро, не е треньор зa Лудогорец! Амa aдaшa не рaзбирa от футбол и...е, никой не е зстрaxовaн от изцепки ;) - дa му е честит Иртиш! :lol:
Ай ся дa xвaщa Мъри, щото левскарите се ослушвaт...че и се съдят! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот hydetoshi » 14 дек 2017 21:04

Sstefanov написа:
hydetoshi написа:
Sstefanov написа:
hydetoshi написа:
Sstefanov написа:
delqnski47 написа:Хахахаххаха.Пускайте да четете Спиртала!Няма такъв кеф. :mrgreen:

Какъв кеф бе, по жалък мач не е имало. Истината е такава, отменен гол, вдигнати засади, червени картони ...... Това е гнусният отбор на гг.

Е ще видим утре шахматистите. Ще трябва да изпия 3 кафета да не ме хипнотизират Делио и Ко.

Недей отбива номера с нас бе. Кажи истината един път, бъди мъж поне един път в живота си ! Отвратително гнусен мач, отвратително гнусен купен съдия.

Ти си най-големия мъж във форума. А съдиите на Левски- Верея, Левски-Витоша и Левски - Пирин са страшни пичове.

Абе и теи съдии да го духат бе, никога не съм искал да ми бутат отбора НИКОГА! Да не ни бяха давали дузпи и голове!
Нека падаме като сме по слаби, но вие, вие сте друга работа. Вие не сте мъже.

Спорът е излишен. Между другото мача не можах да го гледам. Но мненията са разделени. Кой купил, кой продал. Аман вече!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот 1982 » 14 дек 2017 21:06

Това със средния пръст на Каранга е също мега скандално, с интерес чакам онези комици от Дисциплинарната комисийка с каква смехория ще излязат, на терена се видя, толкова "съдии", и всичките слепи като бухали .... :lol: :lol:

Всичко е тотална пародия. :lol:
Последна промяна от 1982 на 14 дек 2017 21:07, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10144
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот CSKA 78 » 14 дек 2017 21:07

Цецо Чука написа: По кой правилник гола на Лукоки (или кой беше там) е нередовен?




Чук, брато, айде гледай повторенията на тази ситуация с отменения гол на Лц! Още в реално време се вижда, че футболистът в зелено е с 2 метра в засада! И след като изгледаш повторенията, ако пак кажеш че засада няма, тогава ще реша, че ти си на 16 години! :mrgreen:
ПП Другите ти драсканици няма да ги коментирам, защото е явно, че те тресе злобата!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот demon777 » 14 дек 2017 21:07

1982 написа:Това със средния пръст на Караджа е също мега скандално, с интерес чакам онези комици от Дисциплинарната комисийка с каква смехория ще излязат, на терена се видя, толкова "съдии", и всичките слепи като бухали .... :lol: :lol:

Всичко е тотална пародия. :lol:

къде видя среден пръст?
аз видях показалец
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот TNT » 14 дек 2017 21:07

Айде честито.Обещаното тенеке ще ви бъде връчено ( за тая купа става въпрос ).Нали за туй оревахте орталъка.Споко,ваша е. :lol: Може да докарате някой съдия като днеска,до нервен срив,ама ще ви я връчат накрая,няма страшно. :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Купа на България (1/4 финал) ЦСКА-София - Лудогорец (Разград)

Мнениеот hydetoshi » 14 дек 2017 21:07

1982 написа:Това със средния пръст на Караджа е също мега скандално, с интерес чакам онези комици от Дисциплинарната комисийка с каква смехория ще излязат, на терена се видя, толкова "съдии", и всичките слепи като бухали .... :lol: :lol:

Всичко е тотална пародия. :lol:

Дори да не е видял съдията трябва да го накажат. Макар и след мача.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта