Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Cheradonna » 10 дек 2017 21:07

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Странен, странен, колко да е странен? Колкото онова ваше 4:0 в Русе ли?
На подуенци гледа ли мача със Славия, че не видях твоя задълбочен анализ, или не си имал възможност, както често ти се случва, когато се осерете? ;)

Аз не знам първо какво ми се случва често, щото не помня да не съм поздравил съперник при победа, или нещо от сорта...гледах го мача, но бях със семейството на теферич и не ми се пише от телефона, пък и има по-важни неща от коментарите в този форум. Второ-не смятам, че сме се осрали, ЦСКА-София също направи хикс със Славия. Левски е в преходен етап и е нормално да не бие всеки мач.
Но Берое, след донорството за Купата на ЦСКА, е редовен донор и на ЦСКА-София. Нула агресия, нула съпротива-това няма как да не прави впечатление в толкова поредни вече мачове...Факт!


Лошо ни легнаха с 6 на 0,странна уговорка както намекваш не мислиш ли?
Дунав-Левски 0-4 донорство ли беше или тогава всичко бе цветя,рози и феърплей?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 21:14

Cheradonna написа:Лошо ни легнаха с 6 на 0,странна уговорка както намекваш не мислиш ли?
Дунав-Левски 0-4 донорство ли беше или тогава всичко бе цветя,рози и феърплей?

Аз нищо не намеквам. Дунав са толкова зле, че са пътници за Б група. Би ли ми постнал резултатите на вашия отбор с Берое в последните две години?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот BEROE_StZ » 10 дек 2017 21:28

kolokolo написа:Томаш излезе да играе футбол , това му изигра лоша шега . Ако беше паркирал 1,2 автобуса нямаше да има проблеми с минималната загуба .
Иначе направи Берое фактор в групата , много са жалки селяците дето го плюят. 8-)

.................
Колко пъти ще се пробва да се надиграва? Първи път 0:3, втори път 0:6, третия за 0:9 ли ще бъде?
Той с Верея ги прибра и с 3000 зора бихме с 1:0. Не го възхвалявай толкова. Да си го прибират....
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Cheradonna » 10 дек 2017 21:39

sin4ec написа:
Cheradonna написа:Лошо ни легнаха с 6 на 0,странна уговорка както намекваш не мислиш ли?
Дунав-Левски 0-4 донорство ли беше или тогава всичко бе цветя,рози и феърплей?

Аз нищо не намеквам. Дунав са толкова зле, че са пътници за Б група. Би ли ми постнал резултатите на вашия отбор с Берое в последните две години?

След като нищо не намекваш,защо да поствам резултати които всички знаем какви са?
Това,че ги бием сега където ги хванем,значи ли че има нещо нередно?
Все едно Левски да натрупа няколко поредни победи срещу кой да е отбор и аз да ти кажа,че това е невъзможно без уговорки?
Абсурдни са такива изказвания,еле пък уговорки с хандбални резултати....
Хората излязоха да се надиграват с нас,нещо което се оказа непосилно за тях,на нас ни вървеше и ето ти резултата..
Ся ако праснем Лудогорец евентуално и те ли ще ни станат донори,по тая логика?
Такива ми ти работи. ;)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Sisi 1914 » 10 дек 2017 21:57

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Пусни си репортаж от мача и ще видиш как ги надиграхме на 100 процента, а недей с странен и пр..!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот sin4ec » 10 дек 2017 22:10

Cheradonna написа:След като нищо не намекваш,защо да поствам резултати които всички знаем какви са?
Това,че ги бием сега където ги хванем,значи ли че има нещо нередно?
Все едно Левски да натрупа няколко поредни победи срещу кой да е отбор и аз да ти кажа,че това е невъзможно без уговорки?
Абсурдни са такива изказвания,еле пък уговорки с хандбални резултати....
Хората излязоха да се надиграват с нас,нещо което се оказа непосилно за тях,на нас ни вървеше и ето ти резултата..
Ся ако праснем Лудогорец евентуално и те ли ще ни станат донори,по тая логика?
Такива ми ти работи. ;)

Ами странно е, защото не можете да биете Славия, Дунав, Верея, Пирин, Ботев и прочее, но точно тези са ви винаги на дюшеш. И то след онез полюции за Купата, преди това си ви тресяха качествено. Но да, всеки си има приоритети, голям праз...то затова футболът ни е на дередже на стадиона да го гледат роднини, гаджета и няколкостотин романтично( с малко ганджа и ракия) настроени фена, то по окръжните има повече публика! :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот tochavos » 10 дек 2017 22:21

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Ми и аз не съм гледал мача на Левски със Славия, но след него слушах някакви изказвания на бат Венци, че сините герои са играли като страхливи момиченца - не знам дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот paci_paci » 10 дек 2017 22:33

За статистиката:http://a-pfg.com/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0/
Леле тези голямо лягане са ни ударили от 91г. имат 1 победа над нас.26години лягане.
Последна промяна от paci_paci на 10 дек 2017 23:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот sizif » 10 дек 2017 22:37

W84me написа:
Cheradonna написа:
icko65 написа:Ако това не е засада значи съм гей-от Микренските.Изображение


Честито Ицане,пълноправен микренски гей си,засада няма... :mrgreen:

Говорим по правилата на футбола, а не по правилата на ГГ. Хванал половината отбор на Берое, барабар с треньорите им, както и съдийската бригада. Няма проблем, ако беше за сефте, но става прецедент :)


Ха-ха-ха
Комик си ти
Нищо общо нямате с Апостола

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот peliforewer » 10 дек 2017 22:42

Много е готино да четеш душманите как се давят от злоба,единият не бил гледал мача ама вече 5 коментара написа,другият си призна че е гей,спря и да пише сигурно вече си е осигурил клиенти след това признание.Сега вече по сериозно,двата отбора влязоха по различен начин в двубоя ЦСКА е във върхова форма и чака мача в четвъртък за да докаже че може да е опонент на Разград,Берое каквото и да станеше си зимуваха на 4-то място и едва ли си струваше на този труден терен да си рискуват здравето,до втория гол на ЦСКА се опитаха да играят но след това мислиха за коледните празници.Страничният съдия ощети Берое с вдигане на засада на Камбуров,за тези дето коментират положението за втория гол на ЦСКА,а не са запознати с правилото за засада ще поясня,когато двама футболисти от един отбор излизат сами срещу вратаря не се гледа къде е топката ,а дали подаващия топката е пред или на една линия с този на който подава,в този случай засада няма,така че положението беше редовно.Колкото и да им е тъжно на душманите Каранга,Десподов и Тиаго когато са във форма ще е трудно на всеки отбор в България .Днес приключи есенния полусезон,в общи линии той беше добър за ЦСКА,може би загубихме точки където най-малко очаквахме,но да не бъдем максималисти,ако в четвъртък освободим Разград от това да мислят за купа България сезона ще е перфектен,а Коледата червена,дано се случи.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта