Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Skywalker » 11 дек 2017 01:36

sin4ec написа:
Cheradonna написа:След като нищо не намекваш,защо да поствам резултати които всички знаем какви са?
Това,че ги бием сега където ги хванем,значи ли че има нещо нередно?
Все едно Левски да натрупа няколко поредни победи срещу кой да е отбор и аз да ти кажа,че това е невъзможно без уговорки?
Абсурдни са такива изказвания,еле пък уговорки с хандбални резултати....
Хората излязоха да се надиграват с нас,нещо което се оказа непосилно за тях,на нас ни вървеше и ето ти резултата..
Ся ако праснем Лудогорец евентуално и те ли ще ни станат донори,по тая логика?
Такива ми ти работи. ;)

Ами странно е, защото не можете да биете Славия, Дунав, Верея, Пирин, Ботев и прочее, но точно тези са ви винаги на дюшеш. И то след онез полюции за Купата, преди това си ви тресяха качествено. Но да, всеки си има приоритети, голям праз...то затова футболът ни е на дередже на стадиона да го гледат роднини, гаджета и няколкостотин романтично( с малко ганджа и ракия) настроени фена, то по окръжните има повече публика! :(

С оглед на играта, която предлагат различните отбори, се получават и различни резултати, без значение статуса им във временното класиране. Берое срещу нас излизат да се надиграват а не да се бетонират и да се надяват на някой равен. Затова няма нищо странно в победите ни над тях, особено когато сме в добра форма. Мислиш ли, че отборите, които си изредил, ако играят открит и нападателен футбол срещу нас, няма да падат и с по-големи разлики даже !? В момента в ЦСКА имаме доста класни футболисти, в това число не изключвам и резервите ни дори а на всичкото отгоре се и посработиха, като отбор. Не виждам нищо странно от резултата срещу Берое, даже го написах и два дни преди мача, че ако нашите играят сериозно, имаме потенциала да ги качим на разлика, което се и получи на практика. Нашата най-голяма сила е атаката ни на скорост, или контра атаките. По - трудно ни е да пробиваме през сгъстена защита, където не можем да се възползваме от скоростта си. Пред сгъстена защита, Разград се справят по-добре засега. По-сработени са и бързо се разбират помежду си.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот delqnski47 » 11 дек 2017 03:59

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Странен, странен, колко да е странен? Колкото онова ваше 4:0 в Русе ли?
На подуенци гледа ли мача със Славия, че не видях твоя задълбочен анализ, или не си имал възможност, както често ти се случва, когато се осерете? ;)

Аз не знам първо какво ми се случва често, щото не помня да не съм поздравил съперник при победа, или нещо от сорта...гледах го мача, но бях със семейството на теферич и не ми се пише от телефона, пък и има по-важни неща от коментарите в този форум. Второ-не смятам, че сме се осрали, ЦСКА-София също направи хикс със Славия. Левски е в преходен етап и е нормално да не бие всеки мач.
Но Берое, след донорството за Купата на ЦСКА, е редовен донор и на ЦСКА-София. Нула агресия, нула съпротива-това няма как да не прави впечатление в толкова поредни вече мачове...Факт!

Донор е бил на ЦСКА,а сега и на ЦСКА-София,защото теоретически не са,но практически двете са едно и също нещо.Тоест те са като една аксиома(знаеш го от математиката,сигурен съм).Ако се чудиш ЦСКА-София що има две тройки в актива си срещу вас+шестморки срещу Берое- това горното е причината. ;)
Емпирично и експиремантално изведено :!: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот защо » 11 дек 2017 04:47

sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Чак сега си обяснявам некои серии на 100йчо! :idea:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Teo » 11 дек 2017 07:37

delqnski47 написа:
sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Странен, странен, колко да е странен? Колкото онова ваше 4:0 в Русе ли?
На подуенци гледа ли мача със Славия, че не видях твоя задълбочен анализ, или не си имал възможност, както често ти се случва, когато се осерете? ;)

Аз не знам първо какво ми се случва често, щото не помня да не съм поздравил съперник при победа, или нещо от сорта...гледах го мача, но бях със семейството на теферич и не ми се пише от телефона, пък и има по-важни неща от коментарите в този форум. Второ-не смятам, че сме се осрали, ЦСКА-София също направи хикс със Славия. Левски е в преходен етап и е нормално да не бие всеки мач.
Но Берое, след донорството за Купата на ЦСКА, е редовен донор и на ЦСКА-София. Нула агресия, нула съпротива-това няма как да не прави впечатление в толкова поредни вече мачове...Факт!

Донор е бил на ЦСКА,а сега и на ЦСКА-София,защото теоретически не са,но практически двете са едно и също нещо.Тоест те са като една аксиома(знаеш го от математиката,сигурен съм).Ако се чудиш ЦСКА-София що има две тройки в актива си срещу вас+шестморки срещу Берое- това горното е причината. ;)
Емпирично и експиремантално изведено :!: :lol:


Хаха
Като бият - ЦСКА "умре"
Като паднат - К*р за Литекс

:lol: :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Warped » 11 дек 2017 08:58

След Септември сега полягат и Берое. Явно са заплашени, че ще им вземат ТЕЦ-а :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот ELFen » 11 дек 2017 09:20

Teo написа:ПП Голеадоре, пускай тема за мача в четвъртък брат, че ме сърбят пръстите вече... все пак излизаме срещу най-омразния ми отбор в България! :lol:

Стига са те сърбяли...пръстите, ам отиди малко да помръзнеш ;) ...и не се превъзбуждай много, че на сърбежа - "чесане" му е майката :mrgreen:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот onegavon » 11 дек 2017 09:45

защо написа:
sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Чак сега си обяснявам некои серии на 100йчо! :idea:


„Абсолютно си прав! Лупарата им носеше преди всеки мач куфарче в съблекалнята.За това ние фалирахме , а Левски с тези пари плащаше на НАП. :) :) :)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот delqnski47 » 11 дек 2017 13:04

onegavon написа:
защо написа:
sin4ec написа:Не съм гледал мача, но резултатът наистина е странен и предполага драстична разлика в класите, каквато няма...е, случва се и на най-добрите, но на Берое им се случва твърде често в последните години и то в точно определени мачове. Дали това е добре за футбола ни, не се наемам да коментирам.

Чак сега си обяснявам некои серии на 100йчо! :idea:


„Абсолютно си прав! Лупарата им носеше преди всеки мач куфарче в съблекалнята.За това ние фалирахме , а Левски с тези пари плащаше на НАП. :) :) :)

Ей,ти си гений бе. :) Ето какво било :!:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот GOLEADOR » 11 дек 2017 13:19

Teo написа:
ПП Голеадоре, пускай тема за мача в четвъртък брат, че ме сърбят пръстите вече... все пак излизаме срещу най-омразния ми отбор в България! :lol:

ОК,сега сядам да я правя.
П.П.
Много хубава победа,не очаквах така да ги сразим беройци.Да се готви тима от Делиормана!!! :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Първа лига XX кръг: ЦСКА - Берое

Мнениеот Carl13 » 11 дек 2017 14:43

GOLEADOR написа:
Teo написа:
ПП Голеадоре, пускай тема за мача в четвъртък брат, че ме сърбят пръстите вече... все пак излизаме срещу най-омразния ми отбор в България! :lol:

ОК,сега сядам да я правя.
П.П.
Много хубава победа,не очаквах така да ги сразим беройци.Да се готви тима от Делиормана!!! :lol:



Този сезон ще се видим още 2 пъти през март-май 2018 !! тогава може да е друго !! както обърнахме левски за 5 поредни победи в СТАРА ЗАГОРА все някога и червено-оранжевите ще ги обърнем !!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта