Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот trokadero_ » 03 дек 2017 21:14

Честита победа !
Добре беше играта ,но си мисля , че можем безпроблемно да вкарваме двойно повече голове.
Напред !

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 21:19

trokadero_ написа:Честита победа !
Добре беше играта ,но си мисля , че можем безпроблемно да вкарваме двойно повече голове.
Напред !

Играта изобщо не ми хареса! Вярно е, че Витоша и при 0:0 и при 0:1 се бранеха с 10 човека, но бяхме много еднообразни и предсказуеми! Отделно играхме поне с двама фигуранти!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот trokadero_ » 03 дек 2017 21:20

Ozzimozzi написа:
trokadero_ написа:Честита победа !
Добре беше играта ,но си мисля , че можем безпроблемно да вкарваме двойно повече голове.
Напред !

Играта изобщо не ми хареса! Вярно е, че Витоша и при 0:0 и при 0:1 се бранеха с 10 човека, но бяхме много еднообразни и предсказуеми! Отделно играхме поне с двама фигуранти!


Според мен мислят за мачовете с Берое и най-вече за Лудогорец.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 21:24

trokadero_ написа:
Ozzimozzi написа:
trokadero_ написа:Честита победа !
Добре беше играта ,но си мисля , че можем безпроблемно да вкарваме двойно повече голове.
Напред !

Играта изобщо не ми хареса! Вярно е, че Витоша и при 0:0 и при 0:1 се бранеха с 10 човека, но бяхме много еднообразни и предсказуеми! Отделно играхме поне с двама фигуранти!


Според мен мислят за мачовете с Берое и най-вече за Лудогорец.
Това добре, но според мен мислят вече 7-8 кръга! В почти всеки мач (с малки изключения), ще наблюдаваме подобна защитна игра от противника и без малко фантазия и скорост, ще губим точки точно от такъв тип противници!
Последна промяна от Ozzimozzi на 03 дек 2017 21:28, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот trokadero_ » 03 дек 2017 21:26

Ozzimozzi написа:
trokadero_ написа:
Ozzimozzi написа:
trokadero_ написа:Честита победа !
Добре беше играта ,но си мисля , че можем безпроблемно да вкарваме двойно повече голове.
Напред !

Играта изобщо не ми хареса! Вярно е, че Витоша и при 0:0 и при 0:1 се бранеха с 10 човека, но бяхме много еднообразни и предсказуеми! Отделно играхме поне с двама фигуранти!


Според мен мислят за мачовете с Берое и най-вече за Лудогорец.
Това добре, но според мен мислят вече 7-8 кръга! Във почти всеки мач (с малки изключения), ще наблюдаваме подобна защитна игра от противника и без малко фантазия и скорост, ще губим точки точно от такъв тип противници!


Дано не си прав.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Teo » 03 дек 2017 21:32

Ozzimozzi написа:
Teo написа:
Skywalker написа:На Енрике силата му е на скорост. Това, което няма как да се получи при прибран съперник в наказателното си поле. Според мен, Белчев е добре да пуска Кулма титуляр, когато се играе срещу защитен вал, защото е доста по-ефективен на малки пространства от Енрике. Когато ЦСКА поведе и съперника се очаква да се изнесе по-напред в търсене на гол, тогава да вкара Енрике, който има страхотна скорост, за да минава защитниците.


Енрике май изобщо не е за крилото брат!

А за какво е с неговите 55 килограма?


В контролите като взехме играеше на позицията на Тиаго.
@ Какво крило брат, той един пробив не може направи... Антон чак от Ариана идва да центрира...

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 21:35

Teo написа:
Ozzimozzi написа:
Teo написа:
Skywalker написа:На Енрике силата му е на скорост. Това, което няма как да се получи при прибран съперник в наказателното си поле. Според мен, Белчев е добре да пуска Кулма титуляр, когато се играе срещу защитен вал, защото е доста по-ефективен на малки пространства от Енрике. Когато ЦСКА поведе и съперника се очаква да се изнесе по-напред в търсене на гол, тогава да вкара Енрике, който има страхотна скорост, за да минава защитниците.


Енрике май изобщо не е за крилото брат!

А за какво е с неговите 55 килограма?


В контролите като взехме играеше на позицията на Тиаго.
@ Какво крило брат, той един пробив не може направи... Антон чак от Ариана идва да центрира...
То хубаво, но в центъра се предполага, че има единоборства! Все пак искам да го видя след като изкара зимната подготовка! Трябва ни нещо по-живичко в центъра на терена, че понякога се уморявам да гледам еднообразната ни игра!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот 1982 » 03 дек 2017 21:47

Mitata написа: Засега се измъкваме благодарение на епизодично добрите прояви на Вкаранга и Десподов, на новопривлечения Лое.


Не пропускай и съдиите, днес отново с решаваща роля, както при победата ви над Славия.

Въобще съдийството е повече от скандално тази година, всеки кръг има брутални простотии, а трите отбора на върха очевидно яко работят с реферите ....... после искаме да има футбол.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот tut » 04 дек 2017 00:03

Минавам само да питам ...... кой сега е номер 1?


Напред армейски лъвове .....32-та зове!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Teo » 04 дек 2017 07:31

tut написа:Минавам само да питам ...... кой сега е номер 1?


Напред армейски лъвове .....32-та зове!


Отварям класирането и всичко си е на мястото :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта