Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Skywalker » 03 дек 2017 19:59

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:То, защото си наясно кога има засада и кога не.

Мале кой го каза.Спецът на засадите.
Още ме напушва на смях как твоята изключителна компетентност на тема ''засада'' се прояви миналото първенство на ЦСКА-Монтана тук във форума.Мисля че някои тук даже те ебават на тая тема....
Не знам дали е от това,че просто не разбираш или си решил да си се заяждаш.Дано да е първото,защото то поне може да бъде оправдано.
П.П.И,пак ти казвам,не ти отива на годините.


Всеки невеж може да се ебава с по-умния от него. Ти също!

Сам си оборваш теоремата ! Ебаването не ти се получава !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Teo » 03 дек 2017 20:02

Skywalker написа:На Енрике силата му е на скорост. Това, което няма как да се получи при прибран съперник в наказателното си поле. Според мен, Белчев е добре да пуска Кулма титуляр, когато се играе срещу защитен вал, защото е доста по-ефективен на малки пространства от Енрике. Когато ЦСКА поведе и съперника се очаква да се изнесе по-напред в търсене на гол, тогава да вкара Енрике, който има страхотна скорост, за да минава защитниците.


Енрике май изобщо не е за крилото брат!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот CaptainBertorelli » 03 дек 2017 20:03

Кашчей написа:
CaptainBertorelli написа:
sin4ec написа:
RedeviL написа:[offtopic]Има доста фактори, които влияят на качеството, като започнем от условия, методика и т.н. Наскоро в едно интервю Павел Колев от БФС (мисля, че така се казваше) каза нещо, което си мисля, че е една основните причини да нямаме добър футбол. Колкото по-голям е процента на действащите футболисти, толкова по-голямо е качеството. Като цяло ние, българите, не сме онази спортна нация, която бяхме навремето. Все по-малко хора практикуват спорт, а какво остава да се занимават професионално.[/offtopic]

[offtopic]Така е. Чиста математика: ако работиш с 3 000 деца в България за даден набор, ще излязат накрая 30, примерно. Ако са 10 000-ще излязат 100. Децата обаче стават все по-малко, а спортуващите са изключение. На моя в класа са цифром и словом 2(две)-едното с плуване и мойто с футбол.[/offtopic]

[offtopic]Бе не е и баш така. Чисто математически, китайците хвърлиха огромни ресурси и деца да изкарат футболисти, но се провалиха. Най-доброто поколение на Унгария, абсолютен доминант в тогавашния футбол, излиза от малък набор и фалирала държава след ПСВ.[/offtopic]


[offtopic]По-скоро след ВСВ, защото Унгария трябва да спечели (но не успява) СП в Швейцария, през 1954-а.[/offtopic]

[offtopic]Наборът е точно на родените веднага след ПСВ, преживели световната икономическа криза и ВСВ. И в двете войни загубили, и в двете участвали активно. Те със сигурност не са имали условия, но се появява гениално поколение. Парадокс...[/offtopic]
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот RedeviL » 03 дек 2017 20:06

CaptainBertorelli написа:
sin4ec написа:
RedeviL написа:[offtopic]Има доста фактори, които влияят на качеството, като започнем от условия, методика и т.н. Наскоро в едно интервю Павел Колев от БФС (мисля, че така се казваше) каза нещо, което си мисля, че е една основните причини да нямаме добър футбол. Колкото по-голям е процента на действащите футболисти, толкова по-голямо е качеството. Като цяло ние, българите, не сме онази спортна нация, която бяхме навремето. Все по-малко хора практикуват спорт, а какво остава да се занимават професионално.[/offtopic]

[offtopic]Така е. Чиста математика: ако работиш с 3 000 деца в България за даден набор, ще излязат накрая 30, примерно. Ако са 10 000-ще излязат 100. Децата обаче стават все по-малко, а спортуващите са изключение. На моя в класа са цифром и словом 2(две)-едното с плуване и мойто с футбол.[/offtopic]

[offtopic]Бе не е и баш така. Чисто математически, китайците хвърлиха огромни ресурси и деца да изкарат футболисти, но се провалиха. Най-доброто поколение на Унгария, абсолютен доминант в тогавашния футбол, излиза от малък набор и фалирала държава след ПСВ.[/offtopic]

[offtopic]Естествено, че всяко правило си има изключение. То и ние бяхме 4-ти в света, но в момента сме в девета глуха. Китай във футбола може и да не успяха да постигнат голям резултат засега, но в много други спортове постигнаха уникални резултати. Повярвай ми, ако продължат да хвърлят същите ресурси за футбол, скоро и там ще започнат да доминират. Колкото по-спортна е една нация, толкова по-вероятно е тя да има качествени спортисти.[/offtopic]
Последна промяна от RedeviL на 03 дек 2017 20:14, променено общо 5 пъти.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот W84me » 03 дек 2017 20:07

Чакаме бомби от медиите на Ганчев за невероятно чистата засада на Долапчиев :)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот sin4ec » 03 дек 2017 20:13

[offtopic]Моите уважения към великите отбори от 50-те и 60-те години, но нека не сравняваме тогавашния футбол с днешния...и тук се носят легенди( чиста истина) как през 70-те наши играчи са пили по бутилка водка вечерта, а на другия ден вкарват по два гола. Днес това няма как да стане.[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Mitata » 03 дек 2017 20:22

ЦСКА трябва да побеждава с лекота и разлика отбори от ранга на Витоша, прибрали се в глуха защита през целия мач. Вместо това виждаме едно голямо неумение пред гола.
За съжаление формата на Родригес и Пинто падна, Енрике и Меркадо все още се мъчат да се впишат в отбора, а Кубемба е просто един фигурант(защо Милчо е вън от състава?). Засега се измъкваме благодарение на епизодично добрите прояви на Вкаранга и Десподов, на новопривлечения Лое.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот RedeviL » 03 дек 2017 20:23

sin4ec написа:[offtopic]Моите уважения към великите отбори от 50-те и 60-те години, но нека не сравняваме тогавашния футбол с днешния...и тук се носят легенди( чиста истина) как през 70-те наши играчи са пили по бутилка водка вечерта, а на другия ден вкарват по два гола. Днес това няма как да стане.[/offtopic]

[offtopic]Именно. Все едно да говорим колко велик бил Род Лейвър в тениса, щото е спечелил не знам си колко турнири от големия шлем. Само забравят да споменат, че тениса тогава се е играел само на трева и с ракети подобни на хилки за федербал, а да и тенис са играели една шепа хора. Я, пробвай да направиш това в сегашния тенис![/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23668
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 03 дек 2017 20:26

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:То, защото си наясно кога има засада и кога не.

Мале кой го каза.Спецът на засадите.
Още ме напушва на смях как твоята изключителна компетентност на тема ''засада'' се прояви миналото първенство на ЦСКА-Монтана тук във форума.Мисля че някои тук даже те ебават на тая тема....
Не знам дали е от това,че просто не разбираш или си решил да си се заяждаш.Дано да е първото,защото то поне може да бъде оправдано.
П.П.И,пак ти казвам,не ти отива на годините.


Всеки невеж може да се ебава с по-умния от него. Ти също!

Особено когато на ''умния'' му е умряла циганката,която го хвали.Тогава ебавката става още по-добра.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 20:26

W84me написа:Чакаме бомби от медиите на Ганчев за невероятно чистата засада на Долапчиев :)

Аз пък очаквам всяко докосване до фланелката на нападател в наказателното поле да се свири дузпа, както и всеки гол отбелязан с ръка да се зачита! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта