Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот RedeviL » 03 дек 2017 20:28

Mitata написа:ЦСКА трябва да побеждава с лекота и разлика отбори от ранга на Витоша, прибрали се в глуха защита през целия мач. Вместо това виждаме едно голямо неумение пред гола.
За съжаление формата на Родригес и Пинто падна, Енрике и Меркадо все още се мъчат да се впишат в отбора, а Кубемба е просто един фигурант(защо Милчо е вън от състава?). Засега се измъкваме благодарение на епизодично добрите прояви на Вкаранга и Десподов, на новопривлечения Лое.

Не знам защо тоя Лое се величае толкова много. И днес, както миналия път, направи няколко грешки, които срещу един класен отбор могат да бъдат с доста големи последствия. За мен Пинто е много по-техничен и интелигентен футболист.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 20:28

Кашчей написа:
delqnski47 написа:Като знам колко измислени засади са ни вдигали ми прилошава.Още 10-11 такива засади,ако свирят тогава може и да сме квит.


То, защото си наясно кога има засада и кога не. Всъщност на вас, и на още едни, вечно ви вдигат измислени засади.

Ти за засади нямаш право до говориш, че материята ти е тъмна! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 20:29

RedeviL написа:Енрике и Кубемба са абсолютни статисти в тоя мач.

Факт, но явно в момента нямаме алтернатива!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 20:30

W84me написа:Някой да забърше спермата от устата на коментаторчето :mrgreen:

Ти? ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот RedeviL » 03 дек 2017 20:32

Ozzimozzi написа:
RedeviL написа:Енрике и Кубемба са абсолютни статисти в тоя мач.

Факт, но явно в момента нямаме алтернатива!

Ами, с Кубемба днес нямахме друг избор, но на мястото на Енрике спокойно можеше да играе Кулма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 03 дек 2017 20:33

Ozzimozzi написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:Като знам колко измислени засади са ни вдигали ми прилошава.Още 10-11 такива засади,ако свирят тогава може и да сме квит.


То, защото си наясно кога има засада и кога не. Всъщност на вас, и на още едни, вечно ви вдигат измислени засади.

Ти за засади нямаш право до говориш, че материята ти е тъмна! :)

Нека говори и се излага.Хубавото поне на форума е,че е анонимен.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Ozzimozzi » 03 дек 2017 20:33

Teo написа:
Skywalker написа:На Енрике силата му е на скорост. Това, което няма как да се получи при прибран съперник в наказателното си поле. Според мен, Белчев е добре да пуска Кулма титуляр, когато се играе срещу защитен вал, защото е доста по-ефективен на малки пространства от Енрике. Когато ЦСКА поведе и съперника се очаква да се изнесе по-напред в търсене на гол, тогава да вкара Енрике, който има страхотна скорост, за да минава защитниците.


Енрике май изобщо не е за крилото брат!

А за какво е с неговите 55 килограма?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот Cheradonna » 03 дек 2017 20:43

Честита,рутинна победа на всички цесекари!
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот peliforewer » 03 дек 2017 21:00

Кашчей написа:
delqnski47 написа:Като знам колко измислени засади са ни вдигали ми прилошава.Още 10-11 такива засади,ако свирят тогава може и да сме квит.


То, защото си наясно кога има засада и кога не. Всъщност на вас, и на още едни, вечно ви вдигат измислени засади.

Специално за засадите си се доказал като капацитет.Засада нямаше,но и гола не е 100%,а да кажем 50,от центъра до вратата разстоянието е 50 м. ,всичко можеше да се случи.А оня от Разград не е в позиция да говори за ощетяване от съдии,защото веднага ще му пусна десетина видеа свързани с каузата,а всички интересуващи се от футбол знаят Ставров на кой отбор е съдия.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Първа лига XIХ кръг: Витоша - ЦСКА

Мнениеот k20dan4o » 03 дек 2017 21:03

CSKA 78 написа:ЦСКА победи без да се напъва! Контролираше мача през цялото време, като и двата гола станаха едва ли не на ходом! Това си е шампионска победа! И кой сега е №1?!!! :mrgreen:

Имал си и подобни коментари и Декември 2014 г, сещаш ли се
Кашчей написа:Сняг се сипе на парцали,
а цесекари пак не са разбрали:
Шампион се става не сега,
а когато свършва пролетта.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта