Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2018 10:58

Черни не надгради Китанов, факт.
Вратари със сходни качества и недостатъци.
Единственото предимство на Черни е малко по-стабилната му психика, но пък Китанката има по-добри вратарски качества.

Ако ще се надгражда, Китанов трябва да остане! С правилна работа, той може да ни радва дълги години под рамката.
Аз не изключвам да се търси заместник на Черни, защото той не мисля, че оправдава очакванията на ръководството.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2018 10:59

gihuelo написа:
ЦСКА _завинаги написа:
trokadero_ написа:Явно искат да махат Черни.
Този може би ще е класа.

Черни не искам да махат, а Китанов.
:evil:

Лично за мен Китанов има много добър рефлекс и е добър вратар! Куца му играта с крака, но той е и още много млад.
Според мен трябва да бъде претстъпен за да играе редовно и да изчисти грешките.

Ами, Китанов става, ако искаме да губим още ценни точки в преките двубои с Лудогорец, а и не само, да, може да се пробва с него като вариант.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2018 11:01

Пичове, кажете ми поне един класен вратар от български произход. който да има добър рефлекс, добра игра с крака и да е със стабилна психика. Аз поне не се сещам за такъв. Единственият вариант е внос от чужбина, по подобие на Лудогорец.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2018 11:06

Наистина добър вратар се гради с години, а играта с крака се учи ... до известна степен ;)
В интерес на истината, за голяма част от грешките на двамата с крака са виновни И защитниците пред тях.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2018 11:12

Red_Neck написа:Наистина добър вратар се гради с години, а играта с крака се учи ... до известна степен ;)
В интерес на истината, за голяма част от грешките на двамата с крака са виновни И защитниците пред тях.

Има нещо вярно, но, дори и да бъде затруднен от върнат пас на защитник, ако е наистина добър в играта с крака, винаги ще намери изход от ситуацията, в най-лошия случай ще изчисти топката на безопасно място, а не като нашите, които ще се оплетат тотално... ;)

П.П. Според мен методиката при играждането на вратари ни е сбъркана, факт за това е, че от доста време насам не сме изкарали нито един класен вратар.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот RedeviL » 15 фев 2018 11:22

Според мен пускането на Китанов, като титуляр през втория полусезон ще бъде грешка по простата причина, че следват мнгого важни мачове за п-вото и купата. Ако сбърка в някои от мачовете, знаете поговорката за "осанна до разпни го" и не знам, дали това ще му се отрази добре на бъдещето му в ЦСКА.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2018 11:30

Истината е, че изискванията към вратарите при изнасяне на топката се промениха.
Дългите хвърляния с ръка почти изчезнаха за сметка на играта с крака.
В най-добрите си години Шмайхел правеше по 3-4 хвърляния до центъра. ;)

Да не говорим, че и философията на защитната игра се промени много. Преди години всеки класен защитник не се притесняваше да изрита топката безадресно или в тъч. Имам мъгляви спомени как Туньо (лека му пръст) редовно пращаше топката към последните редове на Армията за кеф на публиката ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5696
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 15 фев 2018 11:50

Полският вратар Гжегош Сандомиерски се разминава към този момент с ЦСКА, научи БЛИЦ СПОРТ. Медиите в страната информираха, че стражът е договорил всичко с "червените" и трансферът ще стане факт съвсем скоро, но нашата медия научи, че ситуацията не е точно такава.

Вчера Сандомиерски кацна в България, пи едно кафе и се прибра в Полша без договор, разбра БЛИЦ. Причината за това - мениджърски игри.

Един мениджър е обявил, че полският клуб иска трансферна сума, докато друг футболен агент е обещал пред ръководството на ЦСКА, че ще го докара без пари.

Очакванията бяха Сандомиерски да прекрати договора си с Краковия и да акостира на "Българска армия". Оказа се обаче, че Краковия няма да пусне вратаря без пари и иска за него трансферна сума. "Червените" шефове отсекли, че трансферна сума няма да платят и Сандомиерски бързо потегли обратно към Полша. 28-годишният вратар ще продължи да бъде част от Краковия.


Това е от Блиц а те напоследък са доста добре осведомени.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 15 фев 2018 15:16

RedeviL написа:
ЦСКА _завинаги написа:Белчев заяви, че няма нищо вярно за нов вратар.
Всичко са само слухове.
8-)

Те така казаха и за изходящите трансфери, ама веднага се сещам за Недялков. Какво казват от ръковдството пред журналята няма никакво значение. Може би, нещата не са сигурини и при това положение е напълно излишно да вдигат излишен шум за нещо, което накрая може и да не стане.

Пролетният дял започва и журналистите няма кво да пишат и се занимават със спекулации.
Поне това е моята гледна точка.
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 15 фев 2018 15:22

RedeviL написа:Според мен пускането на Китанов, като титуляр през втория полусезон ще бъде грешка по простата причина, че следват мнгого важни мачове за п-вото и купата. Ако сбърка в някои от мачовете, знаете поговорката за "осанна до разпни го" и не знам, дали това ще му се отрази добре на бъдещето му в ЦСКА.

И според мен щее грешка.
Надявам се, че СБ няма да рискува във важните ни мачове.
:twisted:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта