Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Skywalker » 08 дек 2017 18:30

boabbb написа:
soilwork написа:
Sisi 1914 написа:
Teo написа:
Sisi 1914 написа:
Teo написа:ЦСКА: ФУТБОЛИСТИТЕ НИ НЕ СЕ ПРОДАВАТ!
ДОВИЖДАНЕ!

Да не си ГГ, за да знаеш на 100 процента?
:mrgreen:


В кухнята съм отдавна. :idea:

Тогава ми кажи Каранга Ше остане ли?
:lol:

[center]Каранга го продаваме на 100%[/center]


И аз имам подобно усещане, особено ако обадят оферта в порядъка на 3 млн. евро + :| Колкото и добре да играе, ако спре да вкарва, няма да струва нищо, отделно, че е циганин и не знаеш какво да очакваш от него :lol:

Не е циганин, бразилец е ! Спрете да мислите, че България е №1 и останалия свят са цигани и тъпанари ! Смешно е !

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 08 дек 2017 20:32

Дано селекциата е качествена и новопривлечените помогнат да спечелим титлата с приятен за окото футбол. Време е да натирим неприятния на всички нас Домусчиев! Вчера за пореден път се видя, че прехваленият Лудогорец всъщност е нищо особено и без помощта на съдиите е един средняшки тим. Само ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Teo » 08 дек 2017 20:43

КАРАНГА остава на 1948%.... спрете слушате делиорманско-подуянски медии!!!
@ Днеска тренирах с Тони (които не знае, личната охрана на Гришата). Тони ми е голям приятел и каквото знае той го знам и аз :idea:

ПП Тръгнали сме ставаме шампиони и ще си продаваме голмайстора... :lol: :lol:
Вие наистина ли вервата на тия неща? Той Гришата и Стойчо не са паднали от Луната, споко 8-)
Това, че взимаме повече играчи на поста на Каранга е по простата причина, че на тая позиция като той се контузи не дай си боже да имаме АДЕКВАТЕН заместник, а не като Курбемба дето си лъже и си гласи топката на дузпата да стреля във вратата като пълен идиот... нема кой те чака брат, футбола еволюира отдавна! :mrgreen:
Аз където съм играл халф и защитник над 7 години, ако бях влезнал 9-ка срещу Витоша поне два гола да съм направил... е така 45 минути, щото ще ми свърши въздуха без подготовка щях да ги изям!!!

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 08 дек 2017 21:07

Teo написа:КАРАНГА остава на 1948%.... спрете слушате делиорманско-подуянски медии!!!
@ Днеска тренирах с Тони (които не знае, личната охрана на Гришата). Тони ми е голям приятел и каквото знае той го знам и аз :idea:

ПП Тръгнали сме ставаме шампиони и ще си продаваме голмайстора... :lol: :lol:
Вие наистина ли вервата на тия неща? Той Гришата и Стойчо не са паднали от Луната, споко 8-)
Това, че взимаме повече играчи на поста на Каранга е по простата причина, че на тая позиция като той се контузи не дай си боже да имаме АДЕКВАТЕН заместник, а не като Курбемба дето си лъже и си гласи топката на дузпата да стреля във вратата като пълен идиот... нема кой те чака брат, футбола еволюира отдавна! :mrgreen:
Аз където съм играл халф и защитник над 7 години, ако бях влезнал 9-ка срещу Витоша поне два гола да съм направил... е така 45 минути, щото ще ми свърши въздуха без подготовка щях да ги изям!!!


Още по-важно е да получим правото да играем в Европа още догодина. Там е истината, у нас е бизинтересно. Единствено реферите разнообразяват сивотата с техните очевадни пристрастия в една посока.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Teo » 08 дек 2017 21:45

Mitata написа:
Teo написа:КАРАНГА остава на 1948%.... спрете слушате делиорманско-подуянски медии!!!
@ Днеска тренирах с Тони (които не знае, личната охрана на Гришата). Тони ми е голям приятел и каквото знае той го знам и аз :idea:

ПП Тръгнали сме ставаме шампиони и ще си продаваме голмайстора... :lol: :lol:
Вие наистина ли вервата на тия неща? Той Гришата и Стойчо не са паднали от Луната, споко 8-)
Това, че взимаме повече играчи на поста на Каранга е по простата причина, че на тая позиция като той се контузи не дай си боже да имаме АДЕКВАТЕН заместник, а не като Курбемба дето си лъже и си гласи топката на дузпата да стреля във вратата като пълен идиот... нема кой те чака брат, футбола еволюира отдавна! :mrgreen:
Аз където съм играл халф и защитник над 7 години, ако бях влезнал 9-ка срещу Витоша поне два гола да съм направил... е така 45 минути, щото ще ми свърши въздуха без подготовка щях да ги изям!!!


Още по-важно е да получим правото да играем в Европа още догодина. Там е истината, у нас е бизинтересно. Единствено реферите разнообразяват сивотата с техните очевадни пристрастия в една посока.


+1948

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 08 дек 2017 22:55

trokadero_ написа:
Sisi 1914 написа:
Teo написа:ЦСКА: ФУТБОЛИСТИТЕ НИ НЕ СЕ ПРОДАВАТ!
ДОВИЖДАНЕ!

Да не си ГГ, за да знаеш на 100 процента?
:mrgreen:


Въпреки големия интерес към някои наши футболисти ние сме категорични, че този отбор на ЦСКА има голям потенциал и няма да продадем нито един от основните ни футболисти, а напротив.

Вярваме, че ако този тим бъде запазен и надграден, можем да постигнем целите си, а именно спечелването на 32-та титла и Купата на България.

От ръководството", пише на сайта на клуба.

Дано да си спазят обещанията иаз го четох това.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 08 дек 2017 22:59

soilwork написа:[center]ЦСКА продължава да купува нови футболисти от Колумбия. "Червените" са уредили и 25-годишния Хеан Карлос Бланко, разбра ТОПСПОРТ от наш източник на "Армията". В своята родина Бланко е известен с прозвището Златан ;)[/center]

Купуваме футболисти само на думи, а не на дела и май ще са окаже всичко спекулации.
:twisted:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот boabbb » 08 дек 2017 23:22

Skywalker написа:Не е циганин, бразилец е ! Спрете да мислите, че България е №1 и останалия свят са цигани и тъпанари ! Смешно е !


Колега, поне да беше защитил някои други ... Бразилците болшинството са пълни австралопитеци :!: Там престъпността и мизерията са на космически нива, подобно нещо никога не си виждал, а дано и не виждаш :idea: Колкото до Каранга - усмихнат човек, прави добро впечатление
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот мили » 09 дек 2017 08:03

boabbb написа:
Skywalker написа:Не е циганин, бразилец е ! Спрете да мислите, че България е №1 и останалия свят са цигани и тъпанари ! Смешно е !


Колега, поне да беше защитил някои други ... Бразилците болшинството са пълни австралопитеци :!: Там престъпността и мизерията са на космически нива, подобно нещо никога не си виждал, а дано и не виждаш :idea: Колкото до Каранга - усмихнат човек, прави добро впечатление

Каранга няма кой да го купи. Може, ама да има и някакъв бонус около него!
[offtopic]Не така, в България няма престъпност, а корупция хич. Е цигани няма много, само 50%, а цигания 80%[/offtopic]

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 09 дек 2017 08:11

Ако намерят достоен заместник на Каранга, ще го продадат. Три милиона евро не са за подценяване, още повече че ни предстои откупуване на активите и модернизиране на стадиона. Не е болка за умиране, защото отборите вече научиха играта на Каранга и доста по-успешно противодействат на нея. Важно за нас е да вземем плеймейкър и ляво крило на ниво, защото ни куца последния пас и точния удар във вратата на противника, нещо което бе очевидно през последните няколко двубоя на ЦСКА (Енрике и Родригес не са лоши играчи, но първият е зле физически и пропуска от чисти позиции, а вторият е непостоянен в изявите си).

Шансовете ни за титла не са никак малки на фона на посредствената игра на зелените напоследък и трябва да се възползваме от тях. На този етап за мен приоритетите са други - откупуване на активите, стадион и участие в ЕКТ.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 16 госта