Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 09 дек 2017 08:38

Mitata написа:Ако намерят достоен заместник на Каранга, ще го продадат. Три милиона евро не са за подценяване, още повече че ни предстои откупуване на активите и модернизиране на стадиона. Не е болка за умиране, защото отборите вече научиха играта на Каранга и доста по-успешно противодействат на нея. Важно за нас е да вземем плеймейкър и ляво крило на ниво, защото ни куца последния пас и точния удар във вратата на противника, нещо което бе очевидно през последните няколко двубоя на ЦСКА (Енрике и Родригес не са лоши играчи, но първият е зле физически и пропуска от чисти позиции, а вторият е непостоянен в изявите си).

Шансовете ни за титла не са никак малки на фона на посредствената игра на зелените напоследък и трябва да се възползваме от тях. На този етап за мен приоритетите са други - откупуване на активите, стадион и участие в ЕКТ.

Може да намерят заместник на Фернандо, в което няма нищо лошо, но дано да не се излъжат и да го продадат, че ще берем ядове, след зимната пауза.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Teo » 09 дек 2017 09:10

Sisi 1914 написа:
Mitata написа:Ако намерят достоен заместник на Каранга, ще го продадат. Три милиона евро не са за подценяване, още повече че ни предстои откупуване на активите и модернизиране на стадиона. Не е болка за умиране, защото отборите вече научиха играта на Каранга и доста по-успешно противодействат на нея. Важно за нас е да вземем плеймейкър и ляво крило на ниво, защото ни куца последния пас и точния удар във вратата на противника, нещо което бе очевидно през последните няколко двубоя на ЦСКА (Енрике и Родригес не са лоши играчи, но първият е зле физически и пропуска от чисти позиции, а вторият е непостоянен в изявите си).

Шансовете ни за титла не са никак малки на фона на посредствената игра на зелените напоследък и трябва да се възползваме от тях. На този етап за мен приоритетите са други - откупуване на активите, стадион и участие в ЕКТ.

Може да намерят заместник на Фернандо, в което няма нищо лошо, но дано да не се излъжат и да го продадат, че ще берем ядове, след зимната пауза.
:evil:


Имам гаранция, че Каранга няма да бъде продаван не по-рано от лятото на 2018!
@ Мина времето на Титан и Лупи дето разпродаваха отбора зимата.... :idea:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 09 дек 2017 17:02

Teo написа:
Sisi 1914 написа:
Mitata написа:Ако намерят достоен заместник на Каранга, ще го продадат. Три милиона евро не са за подценяване, още повече че ни предстои откупуване на активите и модернизиране на стадиона. Не е болка за умиране, защото отборите вече научиха играта на Каранга и доста по-успешно противодействат на нея. Важно за нас е да вземем плеймейкър и ляво крило на ниво, защото ни куца последния пас и точния удар във вратата на противника, нещо което бе очевидно през последните няколко двубоя на ЦСКА (Енрике и Родригес не са лоши играчи, но първият е зле физически и пропуска от чисти позиции, а вторият е непостоянен в изявите си).

Шансовете ни за титла не са никак малки на фона на посредствената игра на зелените напоследък и трябва да се възползваме от тях. На този етап за мен приоритетите са други - откупуване на активите, стадион и участие в ЕКТ.

Може да намерят заместник на Фернандо, в което няма нищо лошо, но дано да не се излъжат и да го продадат, че ще берем ядове, след зимната пауза.
:evil:


Имам гаранция, че Каранга няма да бъде продаван не по-рано от лятото на 2018!
@ Мина времето на Титан и Лупи дето разпродаваха отбора зимата.... :idea:

Дано!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Skywalker » 09 дек 2017 19:31

boabbb написа:
Skywalker написа:Не е циганин, бразилец е ! Спрете да мислите, че България е №1 и останалия свят са цигани и тъпанари ! Смешно е !


Колега, поне да беше защитил някои други ... Бразилците болшинството са пълни австралопитеци :!: Там престъпността и мизерията са на космически нива, подобно нещо никога не си виждал, а дано и не виждаш :idea: Колкото до Каранга - усмихнат човек, прави добро впечатление

Ходил съм в Бразилия, знам какво е. А на какви нива е мизерията и престъпността в България ? Не съм чул бразилец в Европа да се е проявил криминално, за разлика от българи ! В цял свят имаме главно печална слава, но не преставаме да се правим на повече от другите.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот skabrin » 09 дек 2017 21:41

boabbb написа:
Skywalker написа:Не е циганин, бразилец е ! Спрете да мислите, че България е №1 и останалия свят са цигани и тъпанари ! Смешно е !


Колега, поне да беше защитил някои други ... Бразилците болшинството са пълни австралопитеци :!: Там престъпността и мизерията са на космически нива, подобно нещо никога не си виждал, а дано и не виждаш :idea: Колкото до Каранга - усмихнат човек, прави добро впечатление

[offtopic]Извинявам се за намесата, но дъщеря ми тренира капоейра и е заобиколена изцяло от бразилци.Не съм виждал по-усмихнати и по-услужливи хора. А колко сериозно се отнасят към тренировките... Много съм щастлив, че дъщеря ми се учи на дисциплина в спорта от тях.[/offtopic]
Ако ще и зелени да са, щом играят добре, аз съм за.
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот trokadero_ » 10 дек 2017 16:11

ЦСКА-София и нападателят Хеан Карлос Бланко все още не са постигнали окончателно споразумение. 25-годишният колумбиец е в София със своя мениджър, но клубът не е готов да удовлетвори част от желанията на агента. Именно това бави и окончателния подпис на играча, който е възможно да присъства на мача с Берое днес. Иначе почти всичко около личните му условия вече е договорено. Бланко е минал и медицински прегледи, които не са показали проблеми.

Все пак се очаква неразбирателствата да бъдат изгладени и ЦСКА-София да обяви Бланко като второто си зимно попълнение в началото на новата седмица. Колумбиецът действа както на върха на атаката, така и на позицията зад централния нападател. Той идва като свободен агент от елитния тим в родината му Ла Екуалидад, за който има 38 мача и 5 гола този сезон. Последното му участие е било на 29 ноември, така че не му липсва игрова практика, нито е в лоша форма.

Не е изключено ЦСКА-София да привлече и централния нападател Фейвер Меркадо (27 г.), с когото засега не е постигнато споразумение, но разговорите остават отворени. Развитие с него се очаква на малко по-късен етап.

"Тема спорт"

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 10 дек 2017 16:41

Надявам се, че ще изгладят недоразуменията и Бланко най-сетне ще подпише. 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ЕМИЛ » 11 дек 2017 10:48

За какво правите гръмки трансфери или ще правите такива след като нямате право да играете в Европа ?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот защо » 11 дек 2017 12:17

ЕМИЛ написа:За какво правите гръмки трансфери или ще правите такива след като нямате право да играете в Европа ?

Защото сме големи! А вие, като имате право да играете в Европа, нема да питам що не правите. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот RedeviL » 11 дек 2017 13:51

Ако се запази основата на отбора и се надгради с две-три наистина качествени попълнения съм сигурен, че след зимата ще газим наред. Към този момент определено мога да кажа, че имаме нужда от добър вратар / Черняускас е средняк, а играта му с крака е просто ужасна/. Откупването на Меркадо според мен ще бъде грешка, следователно трябва да се гледа за добро крило. И накрая, но не на последно място - втори нападател или такъв играещ зад нападетля. В средата изглеждаме сравнително добре, а и с привличането на Алберг, за когото чувам добри отзиви, може да се каже, че в тази зона вече е надградено.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта