Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 11 яну 2018 21:36

Ozzimozzi написа:
k_oleto написа:
Ozzimozzi написа:
k_oleto написа:
Mitata написа:
k_oleto написа:Добре, сега ще ме наплювате, но.........
Кой е Фернндо Каранга ? Игра една година в България, вкара няколко гола. (нека се сетим за мача: ЦСКА - Берое и начина, по който вкара 3-гола. То тия 3-гола са си на Десподов. Той подложи гърди, глава и т.н Головете нито са изработени от него, нито пък е затруднил съперника. Такива са му головете. Голям плюс му е, че много тича и гони и пресира, това му е качеството, но се отклоних.........Не може играч от 2-3-трета девизия на Бразилия да го няма на подготовката и не може да не е ясно кога ще се върне, щото имал проблеми с имотите си. Това не е сериозно...........


Коле, Каранга не е толкова млад, 26-27 годишен е, време е за следващ скок, за развитие. Ясно, че постъпката му не буди възхищение, но аз не съм очаквал друго. Нашият интерес е да го задържим до лятото, след което да му вземем парите. Но ако чак толкова не му се стои в ЦСКА при изгодна оферта можем да го продадем още сега.


ми виж сега, Каранга трябва да ни носи на ръце. Ако не беше ЦСКА щеше да си рита в Ъ група в Бразилия. Малко поне да изпитва уважение. Не е необходимо Стамен да ни лъже, че не мое си продаде къщата и затова няма да дойде на работа. Ти, ако не можеш си продадеш Апартамента = ще те осовбодят ли за необраничено и за неясно време от работа мм ?
Ръководството го прикрива. Причината не са имотните му проблеми (ако има) Чувствителен съм на тема лъжи още от Титаново време. Ако ще го продават, да го продават, на мен Каранга не ми е живота. Не искам да ни лъжат обаче ! Излизат и казват. Фернандо иска кинти, иска в друг отбор, не му харесва живота в София или пък клуба не е за неговото ниво. Кратко, точно и ясно, обаче да ми обясмяват, че не може си проде имота и затова ще дойде на работа между 5-ти и 20-ти - мерси ! Такива Сашо Томов ми ги говореше
Съгласен съм с написаното от теб, но от друга страна ако се извадят "кирливите ризи" на момента (ако ги има) и след това клуба и грача се разберат, то феновете вече ще са настроени срещу играча, което няма да е никак добре!


Ми какво значи феновете да се настроят ? Ако се разберат, той идва на работа и почва да работи и да бележи, а ако не може ще му викаме Кубемба 2 и точно след 2 месеца ще сме забравили за тоя играч. Ако пък не се разберат и шефовете кажат истината - 100 % всички ще застанем зад ръководството. Това е все едно: да кажат, че Каранага иска 50 % увеличение на заплатата, а клуба не може да си я позволи и затова Каранга няма да се яви на работа, но след това, бразилеца да се съгласи и на по-малко ? В първия случай, всеки от нас ще каже: ми прав му път - това можем, това предлагаме, а във втория ще кажем: е, браво на момчето, все пак се нави !
Какво трябва да се лъжем с фалшиви новини

Знаеш, че ако разберем, че е изнудвал клуба, отношението няма да е същото. Все пак нека изчакаме и да видим тази новина истинска ли е или "фейк". Винаги, когато няма мачове, медиите ни изобилства с фалшиви новини и сензации! ;)


Ми то е по-лошо ако НЕ разберем и му се радваме !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Кашчей » 11 яну 2018 21:42

Ozzimozzi написа:Знаеш, че ако разберем, че е изнудвал клуба, отношението няма да е същото. Все пак нека изчакаме и да видим тази новина истинска ли е или "фейк". Винаги, когато няма мачове, медиите ни изобилства с фалшиви новини и сензации! ;)

Достатъчно е да остане в клуба, да вкара два гола на "Левски" след два месеца, и ще забравите всичките му изцепки.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 11 яну 2018 21:48

Кашчей написа:
Ozzimozzi написа:Знаеш, че ако разберем, че е изнудвал клуба, отношението няма да е същото. Все пак нека изчакаме и да видим тази новина истинска ли е или "фейк". Винаги, когато няма мачове, медиите ни изобилства с фалшиви новини и сензации! ;)

Достатъчно е да остане в клуба, да вкара два гола на "Левски" след два месеца, и ще забравите всичките му изцепки.


Кашо, няма изцепки, а има пазарна икономика. Всички тръгнахте на тема: Фернандо Каранга. Утре може да е друг - например: Кулма.

Истината обаче трябва да е за феновете. По бих приел да се кажат истинските причини. Някой да излезе като мъж и да каже истината. Хвана ме яд (мен лично ), че лъжите са плоски. Не може си продаде къщата и затова не е ясно кога и дали ще дойде на работа.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Ozzimozzi » 11 яну 2018 22:02

k_oleto написа:
Кашчей написа:
Ozzimozzi написа:Знаеш, че ако разберем, че е изнудвал клуба, отношението няма да е същото. Все пак нека изчакаме и да видим тази новина истинска ли е или "фейк". Винаги, когато няма мачове, медиите ни изобилства с фалшиви новини и сензации! ;)

Достатъчно е да остане в клуба, да вкара два гола на "Левски" след два месеца, и ще забравите всичките му изцепки.


Кашо, няма изцепки, а има пазарна икономика. Всички тръгнахте на тема: Фернандо Каранга. Утре може да е друг - например: Кулма.

Истината обаче трябва да е за феновете. По бих приел да се кажат истинските причини. Някой да излезе като мъж и да каже истината. Хвана ме яд (мен лично ), че лъжите са плоски. Не може си продаде къщата и затова не е ясно кога и дали ще дойде на работа.

Ще видим каква е работата скоро. Във всеки случай, на всички е ясно, че на няма чужденец, на който съкровената му мечта е да рита в България.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 11 яну 2018 22:07

k_oleto написа:Ама критиките не са ми към футболиста, а към ръководството. Как е в света на парите незнам, обаче знам, че не искам да ме лъжат, както написах, чувствителен съм на тази тема


Това са неща от кухнята, които търпят развитие и за които не е задължително да бъдем уведомявани на секундата. Какво да ни уведоми ръководството? Че Каранга настоява за по-голяма заплата или иска трансфер, защото тук му се виждат малко парите? Затова стачква и си клати краката в Бразил. Това е ясно и без да ни уведомят официално. Да видим какво ще стане накрая.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Кашчей » 11 яну 2018 22:12

k_oleto написа:
Кашчей написа:
Ozzimozzi написа:Знаеш, че ако разберем, че е изнудвал клуба, отношението няма да е същото. Все пак нека изчакаме и да видим тази новина истинска ли е или "фейк". Винаги, когато няма мачове, медиите ни изобилства с фалшиви новини и сензации! ;)

Достатъчно е да остане в клуба, да вкара два гола на "Левски" след два месеца, и ще забравите всичките му изцепки.


Кашо, няма изцепки, а има пазарна икономика. Всички тръгнахте на тема: Фернандо Каранга. Утре може да е друг - например: Кулма.

Истината обаче трябва да е за феновете. По бих приел да се кажат истинските причини. Някой да излезе като мъж и да каже истината. Хвана ме яд (мен лично ), че лъжите са плоски. Не може си продаде къщата и затова не е ясно кога и дали ще дойде на работа.


Желанието на даден футболист да играе за даден клуб не е пазарна икономика, а въпрос на договорка, и..много често, въпрос на лична чест и достойнство. Аз не тръгвам по оста Каранга и съм го написал ясно в преден пост-няма как да задържиш футболист, който не иска да играе за теб повече. По един или друг начин ще трябва да се разделите, но е по-добре цивилизовано и с изгода и за двете страни. За изявленията (признавам, че не съм ги чел и коментирам прочетеното тук, в този раздел) съм без думи. Явно 29 години след 10-и ноември все още истината, истинската истина е табу за простосмъртните и им се представят разни изсмукани от пръстите истории.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Кашчей » 11 яну 2018 22:16

Mitata написа:
k_oleto написа:Ама критиките не са ми към футболиста, а към ръководството. Как е в света на парите незнам, обаче знам, че не искам да ме лъжат, както написах, чувствителен съм на тази тема


Това са неща от кухнята, които търпят развитие и за които не е задължително да бъдем уведомявани на секундата. Какво да ни уведоми ръководството? Че Каранга настоява за по-голяма заплата или иска трансфер, защото тук му се виждат малко парите? Затова стачква и си клати краката в Бразил. Това е ясно и без да ни уведомят официално. Да видим какво ще стане накрая.


Явно в Ливърпул са по-прости, и затова от половин година са обявили, че Коутиньо иска в Барселона, а сега, когато това е факт обявиха, че ще върнат парите на всеки фен, закупил негова фланелка.
Не оправдавай неглижираното ви ръководство, след като има примери за обратното, при това в клуб, много по-напред с материала от всички наши, взети заедно.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот PFC Litex » 11 яну 2018 22:36

boabbb написа:Продажба за добри пари в свестни отбори на играчи, пък били те и чужденци, работи за доброто реноме на клуба на пазара.

Тц... не. Не е важно, за колко си продал един играч, а какво ще направи в следващият си клуб, само тогава се работи за добро име на предният му клуб.
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот PFC Litex » 11 яну 2018 22:38

Mitata написа:Смятам, че бихме могли да му обещаем трансфер в голям европейски клуб, ако стане шампион с ЦСКА и голмайстор на страната.

Определено ме разсмя... ти ще се окажеш голям мечтател и наивник.
Изображение

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Mitata » 11 яну 2018 22:50

PFC Litex написа:
Mitata написа:Смятам, че бихме могли да му обещаем трансфер в голям европейски клуб, ако стане шампион с ЦСКА и голмайстор на страната.

Определено ме разсмя... ти ще се окажеш голям мечтател и наивник.


Нищо не пречи да му обещаем с уговорката, че успешният трансфер е преди всичко в неговите ръце и крака. Ако подпише с турски клуб, завинаги се разминава с големия футбол.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта