Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот krumeto » 10 ное 2017 14:03

Декларация НОМЕР 150749537489895..., от отбора на декларациите:

"От ЦСКА с декларация за Каранга
Novsport
Ръководството на ЦСКА излезе със специална декларация на сайта си, в която обясни, че все още не са получили конкретна оферта за Фернандо Каранга.

Според босовете информациите в медиите за предлагани милиони целят само да разконцентрират футболиста.

Ето и пълния текст на декларацията:

Армейци,

По повод на появилите се информации в някои медии ви информираме, че конкретна оферта за Фернандо Каранга не е постъпвала в клуба.
Да, интерес към голмайстора на Първа професионална лига има от много отбори, но до момента няма клуб, който да е изпратил конкретно предложение за нападателя.

Всички информации, които се разпространяват в момента, са спекулации, целящи да разконцентрират футболиста преди предстоящите важни мачове.

Ние обаче вярваме, че той няма да се поддаде на спекулациите и ще продължи да се раздава на терена с червената фланелка.

От ръководството"
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 10 ное 2017 14:06

Аз мисля ,че и Китанов ,трябва да бъде преотстъпен някъде. Така на резервната скамейка няма да стане нищо. Да го дадат под наем и да се види ,ще го бъде ли или няма да го бъде.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 10 ное 2017 14:10

krumeto написа:Декларация НОМЕР 150749537489895..., от отбора на декларациите:

"От ЦСКА с декларация за Каранга
Novsport
Ръководството на ЦСКА излезе със специална декларация на сайта си, в която обясни, че все още не са получили конкретна оферта за Фернандо Каранга.

Според босовете информациите в медиите за предлагани милиони целят само да разконцентрират футболиста.

Ето и пълния текст на декларацията:

Армейци,

По повод на появилите се информации в някои медии ви информираме, че конкретна оферта за Фернандо Каранга не е постъпвала в клуба.
Да, интерес към голмайстора на Първа професионална лига има от много отбори, но до момента няма клуб, който да е изпратил конкретно предложение за нападателя.

Всички информации, които се разпространяват в момента, са спекулации, целящи да разконцентрират футболиста преди предстоящите важни мачове.

Ние обаче вярваме, че той няма да се поддаде на спекулациите и ще продължи да се раздава на терена с червената фланелка.

От ръководството"


Спокойно бе Круме :) 99% от хората тук изразиха съмнение в сумата ,която уж дава Бенфика. Ние не сме ,като вас Киро да ни каже ,че дават 12 милиона за Кафу и ние да му повярваме:)

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот krumeto » 10 ное 2017 14:23

gihuelo написа:
krumeto написа:Декларация НОМЕР 150749537489895..., от отбора на декларациите:

"От ЦСКА с декларация за Каранга
Novsport
Ръководството на ЦСКА излезе със специална декларация на сайта си, в която обясни, че все още не са получили конкретна оферта за Фернандо Каранга.

Според босовете информациите в медиите за предлагани милиони целят само да разконцентрират футболиста.

Ето и пълния текст на декларацията:

Армейци,

По повод на появилите се информации в някои медии ви информираме, че конкретна оферта за Фернандо Каранга не е постъпвала в клуба.
Да, интерес към голмайстора на Първа професионална лига има от много отбори, но до момента няма клуб, който да е изпратил конкретно предложение за нападателя.

Всички информации, които се разпространяват в момента, са спекулации, целящи да разконцентрират футболиста преди предстоящите важни мачове.

Ние обаче вярваме, че той няма да се поддаде на спекулациите и ще продължи да се раздава на терена с червената фланелка.

От ръководството"


Спокойно бе Круме :) 99% от хората тук изразиха съмнение в сумата ,която уж дава Бенфика. Ние не сме ,като вас Киро да ни каже ,че дават 12 милиона за Кафу и ние да му повярваме:)

Аз не се съмнявам в сумата, защото..., сума няма никаква! :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот Sisi 1914 » 10 ное 2017 14:24

gihuelo написа:Аз мисля ,че и Китанов ,трябва да бъде преотстъпен някъде. Така на резервната скамейка няма да стане нищо. Да го дадат под наем и да се види ,ще го бъде ли или няма да го бъде.

И аз съм за!
Нека да отиде в друг отбор, за да играе редовно и тъкмо ше натрупа самочувствие.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот ivan56 » 10 ное 2017 15:22

boabbb написа:
ivan56 написа:Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.


Тая работа с ЕКТ няма да я бъде, от мен да знаеш :lol: Поне докато не се откупи окончателно емблемата ... Лафовете на Стойкас за подадените искове и се чакало решение ми звучи малко като финансовите операции на Лупарата, дето без да даваме нищо, дълга пада от 38 на 20 млн. лева :lol: :lol: :lol: Иначе наистина е по-добре да не се продава и няй-вероятно така ще стане.


Абе мани я тая емблема, пари хвърлени на вятъра(без грам ирония), е сега играете с подобна емблема и кво.
По скоро ако се платят задълженията към играчи, ей тогава УЕФА може евентуално да ви признае за наследник на ЦСКА и да ви допусне до ЕКТ.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот delqnski47 » 10 ное 2017 15:53

ivan56 написа:
boabbb написа:
ivan56 написа:Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.


Тая работа с ЕКТ няма да я бъде, от мен да знаеш :lol: Поне докато не се откупи окончателно емблемата ... Лафовете на Стойкас за подадените искове и се чакало решение ми звучи малко като финансовите операции на Лупарата, дето без да даваме нищо, дълга пада от 38 на 20 млн. лева :lol: :lol: :lol: Иначе наистина е по-добре да не се продава и няй-вероятно така ще стане.


Абе мани я тая емблема, пари хвърлени на вятъра(без грам ирония), е сега играете с подобна емблема и кво.
По скоро ако се платят задълженията към играчи, ей тогава УЕФА може евентуално да ви признае за наследник на ЦСКА и да ви допусне до ЕКТ.

Играем с подобна емблема,но ''служебно'' един вид.Според мене всичките проблеми ще се решат именно с нея.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот hydetoshi » 10 ное 2017 16:23

delqnski47 написа:
ivan56 написа:
boabbb написа:
ivan56 написа:Ако наистина Гришата иска да е конкурентен на Домуса, едва ли ще се раздели с Каранга.
Лично за мен, това ви е играча на който се гради всичко, и с още един такъв като него, нападението ви става ударно.
Поне за мен ако изобщо се продава, ще е по добре през лятото, първо че ще вкара още голове, и второ, ще стане ясно дали има някакви шансове за ЕКТ.


Тая работа с ЕКТ няма да я бъде, от мен да знаеш :lol: Поне докато не се откупи окончателно емблемата ... Лафовете на Стойкас за подадените искове и се чакало решение ми звучи малко като финансовите операции на Лупарата, дето без да даваме нищо, дълга пада от 38 на 20 млн. лева :lol: :lol: :lol: Иначе наистина е по-добре да не се продава и няй-вероятно така ще стане.


Абе мани я тая емблема, пари хвърлени на вятъра(без грам ирония), е сега играете с подобна емблема и кво.
По скоро ако се платят задълженията към играчи, ей тогава УЕФА може евентуално да ви признае за наследник на ЦСКА и да ви допусне до ЕКТ.

Играем с подобна емблема,но ''служебно'' един вид.Според мене всичките проблеми ще се решат именно с нея.

Това за емблемата го повтарям поне 50 пъти. Да се плати ,да се вземе и да се приключва. Ако парите от някакви трансфери ще решат този проблем аз съм ЗА. И да не е 7 милиона и 3 да са да го дават ,да плащат и да се почва всичко на чисто. Мисля,че всички фенове се измориха да чакат. А на мнението през едно ще отговоря,че точно емблемата е тази ,която прави разликата и легитимира отбора,такъв,какъвто е.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот k_oleto » 10 ное 2017 16:26

Подкрепям.
Да дават Каранга, Пинто, Минто и всички - да плащат за емблемата, да взимат базите и да приклчваме.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Зимен трансферен прозорец 2017/2018 г.

Мнениеот bobonikolov » 10 ное 2017 16:39

k_oleto написа:Подкрепям.
Да дават Каранга, Пинто, Минто и всички - да плащат за емблемата, да взимат базите и да приклчваме.

Аз пък НЕ подкрепям такава сергия. Парите за емблемата ако си мислите, че ще дойдат от трансфери жестоко се лъжете. Парите от трансфери ще запълват други дупки. Не забравяйте, че има много неща още за оправяне. Мисля, че парите за емблемата ще влязат пак посредством вътрешнофирмен заем. Между другото не ми харесват някои неща, които се казват от наши ръководители по темата с емблемата ама това е друга тема на разговор.
Ако Каранга се продава то той да бъде продаден на много ама много добра цена. Не за 1-2 милиона.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта