Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2017 21:24

Това, че изнемогват в последната четвърт се видя и в Търново, и с Пирин. В случая синята агитка им помогна с димките си да глътнат малко въздух. Просто сините не са готови да смачкат такъв съперник.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Teo » 22 окт 2017 21:26

Sisi 1914 написа:
Teo написа:
Sisi 1914 написа:
Dog написа:Колеги и сънародници, на мен като фен на Левски, този мач ми се стори изключително съмнителен ? Какво е вашето мнение ?

Това е поредната глупост, която чувам.
Ако ни бяхте победили, пак ли щеше да смяташ, че мача е продаден?
:o


СИСИ, ти не беше ли от Левски?! :lol: :lol:
@ Тука се получава много остра форма шизофрения или се бъркам? :lol:


Бях, но вече не съм!
8-)


Това в подписа, ако го оправиш вече те разбирам, иначе не :mrgreen: :idea:

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот CaptainBertorelli » 22 окт 2017 21:28

sin4ec написа:Това, че изнемогват в последната четвърт се видя и в Търново, и с Пирин. В случая синята агитка им помогна с димките си да глътнат малко въздух. Просто сините не са готови да смачкат такъв съперник.

С тези димки трябва да се вземат мерки, защото две момичета са в болница. Няма смисъл.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Teo » 22 окт 2017 21:29

Синчец, мача си беше равностоен както и да го погледнеш.
На Дедо Стамен триковете може да му ги разгадеш от далече... плъх от всякъде. Прибира отбора винаги като повече в резултата, ебати смешника :lol: :lol:
@ Като цяло мача ми мирише на мене... 2 на 2 да няма сърдити! 3 гола първото полувреме 19 коеф. за над 2.5 хахахаха!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 21:32

Teo написа:Синчец, мача си беше равностоен както и да го погледнеш.
На Дедо Стамен триковете може да му ги разгадеш от далече... плъх от всякъде. Прибира отбора винаги като повече в резултата, ебати смешника :lol: :lol:
@ Като цяло мача ми мирише на мене... 2 на 2 да няма сърдити! 3 гола първото полувреме 19 коеф. за над 2.5 хахахаха!


Тео, а колко беше коефициентът за над 4,5 гола? Тъй де , да сме осведомени що не си вкараха по 3 гола още до почивката!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Teo » 22 окт 2017 21:34

Кашчей написа:
Teo написа:Синчец, мача си беше равностоен както и да го погледнеш.
На Дедо Стамен триковете може да му ги разгадеш от далече... плъх от всякъде. Прибира отбора винаги като повече в резултата, ебати смешника :lol: :lol:
@ Като цяло мача ми мирише на мене... 2 на 2 да няма сърдити! 3 гола първото полувреме 19 коеф. за над 2.5 хахахаха!


Тео, а колко беше коефициентът за над 4,5 гола? Тъй де , да сме осведомени що не си вкараха по 3 гола още до почивката!


Е нз колко е бил за н.4.5 :lol:
@ И двата ни гола кръчмарски изпълнения в един и същ ъгъл по един и същ начин влиза топката :lol:
Не ти ли направи впечатление и гола на Яблонски? Как може го оставят си опъне чадърче зад дузпата и си цъка с глава спокойно :lol:
Двете ръководства не обелиха дума, какво говорим повече... лично за мен(щото аз съм мн съмнителен тип) мача си е тото.
Сега Делиормана като дръпнат и ние като не ги бием, мечтата за 32-рата угасва :lol:
Ще играем с Левски за купата и те така... аз го написах и вчера, докато ние си дереме зверски ремита, Лудогорец винаги ще печели от това. За това някой трябва се прежали пусне на другия, иначе няма начин - зелените не губят точки никъде!
Примерно един финал ЦСКА - Левски на 25-30 май би бил прекрасно, стига да наредят добре жребия и некой да не се осере дотогава :lol:

ПП Смяна на Белчев, иначе нищо добро не ни чака.
Последните три мача и трите негови грешки. А това с Пирин на Армията просто не го коментирам, че почвам да дигам кръвно.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 21:41

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Синчец, мача си беше равностоен както и да го погледнеш.
На Дедо Стамен триковете може да му ги разгадеш от далече... плъх от всякъде. Прибира отбора винаги като повече в резултата, ебати смешника :lol: :lol:
@ Като цяло мача ми мирише на мене... 2 на 2 да няма сърдити! 3 гола първото полувреме 19 коеф. за над 2.5 хахахаха!


Тео, а колко беше коефициентът за над 4,5 гола? Тъй де , да сме осведомени що не си вкараха по 3 гола още до почивката!


Е нз колко е бил за н.4.5 :lol:
@ И двата ни гола кръчмарски изпълнения в един и същ ъгъл по един и същ начин влиза топката :lol:
Не ти ли направи впечатление и гола на Яблонски? Как може го оставят си опъне чадърче зад дузпата и си цъка с глава спокойно :lol:
Двете ръководства не обелиха дума, какво говорим повече... лично за мен(щото аз съм мн съмнителен тип) мача си е тото.
Сега Делиормана като дръпнат и ние като не ги бием, мечтата за 32-рата угасва :lol:

То за 32-има да чакате поне 28 години, но шансът от 1000 удара да уцелиш на едно и също място вратата, при това навън, а не в зала, и със съперници около теб, е почти нулев, ако целиш точно това. Преди малко гледах Удинезе-Юве и 6-ият гол за Юве стана след нелеп рикошет. Малък, но достатъчен да излъже вратаря. Головете от разстояние са красиви, но доста често и плод на случайността.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2017 21:47

CaptainBertorelli написа:
sin4ec написа:Това, че изнемогват в последната четвърт се видя и в Търново, и с Пирин. В случая синята агитка им помогна с димките си да глътнат малко въздух. Просто сините не са готови да смачкат такъв съперник.

С тези димки трябва да се вземат мерки, защото две момичета са в болница. Няма смисъл.

Кой да ги вземе, аз ли?
На Г сектор се запали нещо във входа- а там моя ходеше на лека атлетика и ми вика: - Тати, ма там нали тренирам, какво става? Дойде пожарната и загаси. На Б сектор като пуснаха мъглата, си слага шала на устата и ми вика : Ся ше си е.е ........ :)
Ушев за кво е? На децата взимат водичката, а на трибуните се палят димки с размер на раница...БМБ се взривиха и в двата сектора, и то сериозни ( тая на Г беше уникална изработка-казвам го като стар бомбаджия на Б сектор)!
Нз при вас, но при нас беше пълно с малки деца. Много деца. Вярно, всеки гледа да ги пази, но надали родителите са очаровани, че дишат оцветен пушек с още нещо...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот sin4ec » 22 окт 2017 21:58

Teo написа:Синчец, мача си беше равностоен както и да го погледнеш.
На Дедо Стамен триковете може да му ги разгадеш от далече... плъх от всякъде. Прибира отбора винаги като повече в резултата, ебати смешника :lol: :lol:
@ Като цяло мача ми мирише на мене... 2 на 2 да няма сърдити! 3 гола първото полувреме 19 коеф. за над 2.5 хахахаха!

Мачът беше с няколко лица, но резултатът е справедлив-факт. Колкото до схемите-това са глупости. Подценихте сините-и това ви го обяснявах бая пъти. Дедо ти Стамен пробва да затвори мача с трети гол, но нямаше никакъв шанс. Двете груби грешки не повлияха на постройката ни.
След това с оглед свършващите батерии няма какво друго да направи.
Нз за какво детрониране на Лц си мечтаехте, след като нямате нито класа, нито физика за това.
Спор за второ място-това са реалностите!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 окт 2017 22:15

CaptainBertorelli написа:
sin4ec написа:Това, че изнемогват в последната четвърт се видя и в Търново, и с Пирин. В случая синята агитка им помогна с димките си да глътнат малко въздух. Просто сините не са готови да смачкат такъв съперник.

С тези димки трябва да се вземат мерки, защото две момичета са в болница. Няма смисъл.

Трябва да се измисли нещо и да не се допускат на стадиона.
Аз съм отишла да гледам любимците си, а не да дишам отровен дим! :evil:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта