Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Първа лига XIII кръг: Левски-София - ЦСКА-София

Мнениеот suni » 20 окт 2017 12:50

Левски-София : ЦСКА-София
0 : 4 или 1 : 5 ... абе, 4 каранги ще е разликата!
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот MAXIMUS » 20 окт 2017 15:20

Ще се радвам ако половината цесекари, които се изявяват в този форум са на мача утре !
Ще ходите ли да гледате разгрома над "Левски" или ще си чешите пръстите тук ?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот boabbb » 20 окт 2017 15:25

"Приятели, до нас също достигна информацията, че жилетките от южната част са продали приблизително около 25 зилиона билета само до вчера. Кравешка истерия цари навсякъде, а съвсем случайно от дупките си изпълзяват и всички останали подчовеци, подлоги и предатели за да пеят заедно в подуенския хор.

Децата на ДС са усвоили много добре методите на бащите си, но няма как такава евтина демагогия да повлияе на нашия дух.

Призоваваме ви да не се поддавате на тежката пропаганда, а да отговорим така, както само ние можем - утре, доминирайки на трибуните. Те говорят, ние показваме как се прави!

В името на ЦСКА!"
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 15:43

MAXIMUS написа:Ще се радвам ако половината цесекари, които се изявяват в този форум са на мача утре !
Ще ходите ли да гледате разгрома над "Левски" или ще си чешите пръстите тук ?

Абе не се излагай, как така половината?! Утре всички на мача! Селекция трябва да правим зимата, ей, не е шега работата! :)
Левски ще отчете рекордни приходи .... Очаква се постъпленията от продажба на билети да бъдат 300 000 лева...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот ludnicaaa » 20 окт 2017 16:39

Нали не ги признавахте за ЦСКА бе. Същите бурсуци сте при първа възможност ще се обясните в любов на първия провинциален отбор и ще разправяте как сте автентични

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 20 окт 2017 17:09

БГ футбола е пълна шизофрения. А моят съвет е: Да подкрепим ЦСКА,но да не се изхвърляме толкова с прогнозите. Чета тук 4:0,5:1 ,3:0. Няма лошо,ама утре на терена да се види. Аз смятам,че няма да има много голове и ще е нещо като 1:1 или 1:0 за ЦСКА. Надявам се Делио Роси да не ги подреди като Пирин,защото на сините фенове хич няма да им хареса. Каранга да внимава,че от тук се знае че задача N 1 ще е да го наритат здраво. Съдията ще бере ядове. Дано не почне да залита,че ще осере пейзажа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Ozzimozzi » 20 окт 2017 17:42

Аз също смятам, че мача няма да е никак лесен и не очаквам някаква впечатляваща игра от двата отбора. При италианеца, Левски изглежда много по-организиран отбор, а ние последните мачове показваме доста колебливи игри. Сърцето ми казва победа, но разума - равен.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Stailio » 20 окт 2017 17:50

Ozzimozzi написа:Аз също смятам, че мача няма да е никак лесен и не очаквам някаква впечатляваща игра от двата отбора. При италианеца, Левски изглежда много по-организиран отбор, а ние последните мачове показваме доста колебливи игри. Сърцето ми казва победа, но разума - равен.


А реалността - загуба. :mrgreen:

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Ozzimozzi » 20 окт 2017 18:02

Stailio написа:
Ozzimozzi написа:Аз също смятам, че мача няма да е никак лесен и не очаквам някаква впечатляваща игра от двата отбора. При италианеца, Левски изглежда много по-организиран отбор, а ние последните мачове показваме доста колебливи игри. Сърцето ми казва победа, но разума - равен.


А реалността - загуба. :mrgreen:

Също възможен резултат, щом успяхте да ни биете с Мики Нитов. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 20 окт 2017 18:17

Пецнем ли първия гол - от там на контри ще ги разпецкаме,защото ще се отворят отзад като студентка 3 курс в УНСС-то или милф,невиждала ой от 5 години.
Пецнат ли те първия гол - ди енд.Краен 1:0.Или 1:1 в 98 минута след измислена дузпа. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта