Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот ikar » 16 окт 2017 14:51

Разликата от последните два шампионата е тази че сега може би интригата ще приключи по коледа. Отново ще бъдем свидетели на познатата реклама - "както традицията повелява.........."
Колкото конкретният мач - един Каранга няма да е достатъчен и едно самоубийствено 1-1........


Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2017 16:19

Планирате ли да си платите дължимото за емблемата до събота или на таблото пак ще гледаме кръгче с текст и тире за отбора гост? :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2017 16:21

TristaNNN написа:Планирате ли да си платите дължимото за емблемата до събота или на таблото пак ще гледаме кръгче с текст и тире за отбора гост? :?

Ще спестяваме от билетчета и семки,за да си я платим.Спокс. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма проблеми.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2017 16:23

Аз лично съм се заредил с пуканки и чакам протоколните декларации 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот TristaNNN » 16 окт 2017 16:51

delqnski47 написа:Аз лично съм се заредил с пуканки и чакам протоколните декларации 8-)

Все пак внимавай какво си пожелаваш, че след една подобна такава се разбуниха доста духове, в резултат на което един директор трябваше да се обяснява пред камерите на тема маркетинг и маркетингови трикове в Европа.
Не че имам нещо против пак да си сменя подписа, но не искам да ти кършат хатъра, че да не идат зян пуканките.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2017 17:08

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Аз лично съм се заредил с пуканки и чакам протоколните декларации 8-)

Все пак внимавай какво си пожелаваш, че след една подобна такава се разбуниха доста духове, в резултат на което един директор трябваше да се обяснява пред камерите на тема маркетинг и маркетингови трикове в Европа.
Не че имам нещо против пак да си сменя подписа, но не искам да ти кършат хатъра, че да не идат зян пуканките.

Кажи сега далаверата с плащането със семки и фъстъци върви ли. 8-) Да направиме една кампания такава и ние с емблемата.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 16 окт 2017 17:10

мили написа:1 - 1

Това ще е добър стратегически резултат. Да не забравяме,че после предстоят 2 поредни кръга Лудогорец срещу Левски и ЦСКА. Ако си мислите,че сини и червни ще се дадат без бой,значи не сте познали.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Мнениеот hydetoshi » 16 окт 2017 17:22

sslevski написа:7:1

корнери
Arsenal- a new era begins ! Again!...

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот мили » 16 окт 2017 18:10

Teo написа:Стамене, изчезвай на момента!!!


Да, обаче твоят "господин"Ганчев не мисли като теб:


"ИЗВЪНРЕДНО: Гриша Ганчев със силен ход преди дербито!

ИЗВЪНРЕДНО: Гриша Ганчев със силен ход преди дербито!
Novsport
Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев предприе силен ход преди дербито с Левски в събота.

По информация на NOVSPORT.COM той е декларирал пълна подкрепа за треньора Стамен Белчев и щаба му.

Ганчев бил убеден, че само липсата на късмет е попречила на ЦСКА да продължи победния си ход срещу Етър и Пирин.

Снощи, след нулевото равенство с "орлетата" на "Армията",мнозина фенове на "червените" изригнаха срещу треньора в интернет пространството".
Последна промяна от мили на 16 окт 2017 19:58, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта