Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА (София)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 19 окт 2017 18:03

Само да вметна относно писанията и обмислянето за допинг проби-те са задължителни след всеки мач, на двама души от отбор по жребий. Може и резерва да се падне на жребия, без да е влизал изобщо в игра. Та не виждам какви глупости се пишат и обсъждат относно допинг пробите?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 19 окт 2017 18:41

TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:Онези яко са озверели, направо са неадекватни. ....

Тоя па, озверели вика, абе ние никога не сме били по-спокойни преди мач с такъв заряд, бре. :lol: :lol: :lol: Леле-мале, докъде стигна пропагандата.

А не бе. Наркоманите нареждат на играчите, какво да говорели, декларация срещу съдията, а има още два дни до мача. Миналата година се изгаврихте с християнски религиозни символи, тази година ще се надскочите, сигурен съм.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 19 окт 2017 18:57

CaptainBertorelli написа:
TristaNNN написа:
CaptainBertorelli написа:Онези яко са озверели, направо са неадекватни. ....

Тоя па, озверели вика, абе ние никога не сме били по-спокойни преди мач с такъв заряд, бре. :lol: :lol: :lol: Леле-мале, докъде стигна пропагандата.

А не бе. Наркоманите нареждат на играчите, какво да говорели, декларация срещу съдията, а има още два дни до мача. Миналата година се изгаврихте с християнски религиозни символи, тази година ще се надскочите, сигурен съм.


Няма шанс да се надскочат, защото им липсва креативност. Идеята с попа не беше никак лоша, но трябваше да е в първият кръг на миналият шампионат. Художниците им са по-слаби от вашите, но може и да ме изненадат с нещо интересно. След толкова канения и закани най-интригуващо е колко глоби ще отнесат двата клуба след този мач, защото ниво на фенска поддръжка, стил "Борусия"Д, изобщо не ви е по силите. Не само на вас, на никоя българска агитка.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот soulfly1948 » 19 окт 2017 18:58

Айде бе пичове в син цвет,заложил съм на над 3.5 декларации....моля напънете се,не ме дънете.... :)
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23667
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 19 окт 2017 19:04

Кашчей написа:
Няма шанс да се надскочат, защото им липсва креативност. Идеята с попа не беше никак лоша, но трябваше да е в първият кръг на миналият шампионат. Художниците им са по-слаби от вашите, но може и да ме изненадат с нещо интересно. След толкова канения и закани най-интригуващо е колко глоби ще отнесат двата клуба след този мач, защото ниво на фенска поддръжка, стил "Борусия"Д, изобщо не ви е по силите. Не само на вас, на никоя българска агитка.

С попа им се получи горе долу,ама тва после с подобието на кривия кръст,дето се чудех ''дух'' ли се опитват да изкарат,защото сме ''умрели'' или е реклама за превръзки,беше пълна загуба. :lol: Трябва да си оправят координацията,защото кривия кръст ми напомни на обърнатия лъв преди време.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 19 окт 2017 19:09

delqnski47 написа:
Кашчей написа:
Няма шанс да се надскочат, защото им липсва креативност. Идеята с попа не беше никак лоша, но трябваше да е в първият кръг на миналият шампионат. Художниците им са по-слаби от вашите, но може и да ме изненадат с нещо интересно. След толкова канения и закани най-интригуващо е колко глоби ще отнесат двата клуба след този мач, защото ниво на фенска поддръжка, стил "Борусия"Д, изобщо не ви е по силите. Не само на вас, на никоя българска агитка.

С попа им се получи горе долу,ама тва после с подобието на кривия кръст,дето се чудех ''дух'' ли се опитват да изкарат,защото сме ''умрели'' или е реклама за превръзки,беше пълна загуба. :lol: Трябва да си оправят координацията,защото кривия кръст ми напомни на обърнатия лъв преди време.

С попа им се получи, но не беше когато трябва. 6 за идеята и 2 за времето, когато бе реализирана. Белият кръст също беше много тъпо..дори и заради цвета на кръста, както и заради размерите-той приличаше повече на кръста на швейцарското знаме, отколкото на погребален кръст. Ако бяха по-креативни, щяха да си направят табелки с принтирани люляци и да оформят нещо гадно с тях, но затова се иска подготовка и тренировки.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот CaptainBertorelli » 19 окт 2017 19:13

Да, има потенциал за сериозни наказания. Публиката се очертава рекордна за този мач от 1998-а. На мен онези ми се струват доста по-надъхани, а това ще избие поведем ли.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Кашчей » 19 окт 2017 19:20

CaptainBertorelli написа:Да, има потенциал за сериозни наказания. Публиката се очертава рекордна за този мач от 1998-а. На мен онези ми се струват доста по-надъхани, а това ще избие поведем ли.


Вие също сте надъхани и със сигурност ще избие при негативен развой за един от двата отбора. За съжаление, отново, и за кой ли път в такава ситуация, ще избие простотията, която е в достатъчно големи количества и от двете страни.
Мачът на "Хейзел" не беше лош, но всички го помнят с трагедията, не с играта на двата отбора. Когато публиката стане главно действащо лице-не е добре. Нейната роля е поддържаща.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 19 окт 2017 20:04

MAXIMUS написа:Момчета и момичета, недейте да се подавате на провокации на 50-60 идиота от двете страни ! Те са загубени душички. В събота отидете на стадиона и си подкрепете любимия отбор. Колкото по-малко наркомани, качулки и наркодилърчета на стадиона, толкова повече истински привърженици на трибуните.

Създават се излишни паники и истерии, и то от разни журналя. Сефте ще има такъв мач в София сякаш...
Хората са зажаднели за истински футбол и истинска атмосфера. Над 30 000 ще идат в събота на Националния, вместо да се радват на празника се пишат глупости.
Преди миналия мач с моята и малкия се разминахме в парка с друго семейство-но в червени екипи, кво, да се сбием ли? :)
Истината е, че не ултрасите пълнят стадионите, а редовите фенове. Именно на тях трябва да се създаде комфорт и сигурност, тогава публиката по стадионите ще се увеличи драстично, съответно приходите на клубовете.
Въпросният предишен мач се игра пред десетина хиляди, основно ултраси. А вдругиден ще има 20 000 отгоре. По 10 лева-това са 200 ооо за отбора-домакин. Това е положението!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XIII кръг: Левски (София) - ЦСКА-София

Мнениеот Cheradonna » 19 окт 2017 22:18

браво на човека изтрил ни спама,ейй малко четки хаха :) 0-3 :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта