Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Ozzimozzi » 16 окт 2017 00:04

Откровено слаб мач направихме и освен, че я няма идеята в халфовата линия, този път нямахме и агресия и не пресирахме. Пирин се бяха подредили добре и почти не ни дадоха шанс. Ние пък с тази еднообразна игра съвсем ги улеснихме. Ако играем така с Левски ще берем много ядове.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот redmadness48 » 16 окт 2017 00:05

Serafim написа:
redmadness48 написа:
W84me написа:
Teo написа:В Г имаше 3000 хиляди човека... Литекс стегни се :lol:
@ Много ме кефите като показвате само това, което ви изнася на вас :lol:

Абе, таранка, Г сектор събира 4000 човека пълен до дупка, днес беше на не повече от 20-25%....

Разбирач, СЕКТОР Г на Армията събира 6000 да те светна може и да провериш в нета..А в Г имаше със сигурност 2000 със сигурност освен ядрото имаше и хора по краищата


И кво, тва ли ви е разгрявката за следващата седмица? Да се съберете преко сили 6000 човека в неделя вечер, в толкова хубаво време за сезона? Когато уж обигравате отбор за титла и е редно да подкрепите футболистите си, след предния Х?

Само да не се покриете като видите пълен Г и общо 12000 армейци следващия мач ;)

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 236
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот jungle » 16 окт 2017 00:07

redmadness48 написа:
MAXIMUS написа:Пук ! Червения балон се пукна ! Аз като говоря не приказвам ! Отбора е тотално безидеен. Всичко е на индивидуална класа и мускули. Идея в играта няма и грам. Аз ако разполагам с най-слабия професионален отбор по футбол, ако играя срещу този ЦСКА никога няма да ми вкарат гол. Посредственици като Пирин и Радуканов ще ни вземат точки на "Армията"!!!
Какви шампиони, какви пет лева ! Доста повече станаха празните приказки отколкото свършената работа, което е типично за други клубове. Отбора не играе нищо през този сезон до сега и балона беше надуван изкуствено от сульо и пульо. И днес се спука за кеф на малцина бедни душички ! Не може отбор с претенции да няма едно голово положени от игрова ситуация за цял мач срещу когото ще да е на "Армията"! Да се взимат в ръце и да слизат на земята или да им прекратяват договорите на тези които не могат да разберат все още за какво са в ЦСКА.
Хубавото е, че идва мач срещу Левски, които са със свалени гащи още от сега и за тях по принцип няма прошка.
Всички на стадиона на 21.10 ! Организирвайте се и да ги размажем за пореден път !

Я малко по-кротко, Пирин направиха хикс с Лудогорец в Разград...


....Левски би Пирин в Благоевград 0:3.....
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот Serafim » 16 окт 2017 00:08

redmadness48 написа:
Serafim написа:
redmadness48 написа:
W84me написа:
Teo написа:В Г имаше 3000 хиляди човека... Литекс стегни се :lol:
@ Много ме кефите като показвате само това, което ви изнася на вас :lol:

Абе, таранка, Г сектор събира 4000 човека пълен до дупка, днес беше на не повече от 20-25%....

Разбирач, СЕКТОР Г на Армията събира 6000 да те светна може и да провериш в нета..А в Г имаше със сигурност 2000 със сигурност освен ядрото имаше и хора по краищата


И кво, тва ли ви е разгрявката за следващата седмица? Да се съберете преко сили 6000 човека в неделя вечер, в толкова хубаво време за сезона? Когато уж обигравате отбор за титла и е редно да подкрепите футболистите си, след предния Х?

Само да не се покриете като видите пълен Г и общо 12000 армейци следващия мач ;)


Няма лошо пич. Няма за какво да се крия. За разлика от повечето лумпени не изгарям от желание за "срещи" зад ъглите, за да си мерим коловете на знамената. Аз съм за мача и да си подкрепям отбора, а не да се бия и избивам комплекси. Колкто повече публика има, подкрепяща и двата отбора, толкова по-добре.
Дори и ЦСКА-СОФИЯ да победи, това за мен няма да е края на света, защото поне според мен сезона на Левски не се осмисля с тези няколко мача срещу вас.

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот redmadness48 » 16 окт 2017 00:10

jungle написа:
redmadness48 написа:
MAXIMUS написа:Пук ! Червения балон се пукна ! Аз като говоря не приказвам ! Отбора е тотално безидеен. Всичко е на индивидуална класа и мускули. Идея в играта няма и грам. Аз ако разполагам с най-слабия професионален отбор по футбол, ако играя срещу този ЦСКА никога няма да ми вкарат гол. Посредственици като Пирин и Радуканов ще ни вземат точки на "Армията"!!!
Какви шампиони, какви пет лева ! Доста повече станаха празните приказки отколкото свършената работа, което е типично за други клубове. Отбора не играе нищо през този сезон до сега и балона беше надуван изкуствено от сульо и пульо. И днес се спука за кеф на малцина бедни душички ! Не може отбор с претенции да няма едно голово положени от игрова ситуация за цял мач срещу когото ще да е на "Армията"! Да се взимат в ръце и да слизат на земята или да им прекратяват договорите на тези които не могат да разберат все още за какво са в ЦСКА.
Хубавото е, че идва мач срещу Левски, които са със свалени гащи още от сега и за тях по принцип няма прошка.
Всички на стадиона на 21.10 ! Организирвайте се и да ги размажем за пореден път !

Я малко по-кротко, Пирин направиха хикс с Лудогорец в Разград...


....Левски би Пирин в Благоевград 0:3.....

Би ги с човек по-малко като останаха да, а Левски биха ли Берое, Ботев,Локото и Верея ?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот GOLEADOR » 16 окт 2017 00:30

Енрике е навехнал глезена на десния си крак, като има и съмнения за разкъсани връзки.Опасенията за счупен крак отпадат.Дано се възстанови бързо човечеца.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1555
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот kolokolo » 16 окт 2017 00:31

Ozzimozzi написа: нямахме и агресия и не пресирахме.


Баце , кво да ги пресираш като ония не играха с топката ? Мач на една врата . Срещу окопали се селски отбори трябва да използваш статичните положения, ъглови , удари от средна дистанция .
Нямаме играчи с добър удар , това ни е проблем .
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 00:35

Интересно ми е, когато същия този отбор се беше окопал срещу Лудогорец и направи равен, като гост дали пак си недоволствал от играта му?
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот PFC Litex » 16 окт 2017 00:35

GOLEADOR написа:Енрике е навехнал глезена на десния си крак, като има и съмнения за разкъсани връзки.Опасенията за счупен крак отпадат.Дано се възстанови бързо човечеца.

Стискай палци да няма скъсани връзки, че го пиши бегал за този сезон.
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XII кръг: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)

Мнениеот W84me » 16 окт 2017 00:39

PFC Litex написа:
GOLEADOR написа:Енрике е навехнал глезена на десния си крак, като има и съмнения за разкъсани връзки.Опасенията за счупен крак отпадат.Дано се възстанови бързо човечеца.

Стискай палци да няма скъсани връзки, че го пиши бегал за този сезон.

Счупен крак е по-добре от скъсани връзки, но този лаик как да го знае?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта